Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

SEŁÇЦKŁU ws kara sancak

15

Yorumlar

• senkimsinlan (TR1)senkimsinlan (TR1) TR1 Gönderiler: 188
    Sen git   asil1903,Pas  arkAddaasinin   cihanmi ne   onun askerlerini 0  yaptik   Tanimlamaya   yazdigimizi  degil,Askerlerinizi nasil   supurduk  5dkda ondan konus     melih efendi ;) 
    Tebrik ederiz lolipop kazandınız :)

~~~ŞAN~~~ 

• unutulan (TR1)unutulan (TR1) Gönderiler: 108
    yok  cnm  lopopi    serverden    adi silindikden sonra alicaz   kucucuk  saldiriyla lolp  olmaz ODA olur ins   aliriz  bitirdikden  sonra :) 
    yok  cnm  lopopi    serverden    adi silindikden sonra alicaz   kucucuk  saldiriyla lolp  olmaz ODA olur ins   aliriz  bitirdikden  sonra :) 
    Yan kalelerinize ve casuslarınıza benden selam söyle.

~~~ŞAN~~~ 

hahhaha   ortalikda  sende gitmisdin ha  hahahha   asilin adamiysan  asker kayipi  yasaman  mutlaka lazim    gunah  gorme  bizden alinma sakin :D:D:D:D
    hahhaha   ortalikda  sende gitmisdin ha  hahahha   asilin adamiysan  asker kayipi  yasaman  mutlaka lazim    gunah  gorme  bizden alinma sakin :D:D:D:D
    çok komiksin canım :)
    sadece gülüyorum istediğiniz kadarda yakın 

Savaş kimin haklı olduğuna değil kimin güçlü olduğuna karar verir.

yani kazanman asker kesmen seni hiçbir şekilde haklı yapmaz.

~~~ŞAN~~~ 

ayrıca sen konuyu çarpıtmada git selam söyle ;)

~~~ŞAN~~~ 

hakdan kkonu  acmaddim ben!   senin  askerlerini    kesmek  kaleni yakmak   hic  bi sey  vermez  amma  zervk verir
  • Tofiq4 (TR1)Tofiq4 (TR1) TR1 Gönderiler: 1,367
    emeği gitcek adam gülüyor sadasdasdas

It doesnt matter how many times you get knocked down. All that matters is you get up one more time than you were knocked down.

Ultra3 dalıyor hep birazda sen dalsan nasıl olur ;)

~~~ŞAN~~~ 

Sen konusma  asil  efendi  git   yan kalelerinin  azapini  cek  artik ordan dalamican  her  1  asker  uretsen bile  Yine kescez :D 

Neyse konusucak halim  yok  sizin gibi adamlarla     tempuratorum var    kulagimda  hasta  az kafe icicem hadi  size iyi asker kaybetmeler :D:D:D
  • 1 saldırın yok ben geldiğimden beri ayıp ama.
    PAS ultra3 den bi saldırı gelmicek size sizde ona dalmıcaksanız saldırı gelirse ben ilgnilenirim

It doesnt matter how many times you get knocked down. All that matters is you get up one more time than you were knocked down.

Ultra3 e zaten bir düşmanlığım yok.
    Sadece dalmasını doğru bulmuyorum.

~~~ŞAN~~~ 

Melih simdiye  kadar sana  ne kufur ettiysem hepsi icin  ozur dilrim   affet  istersen etme kendin bilirsin amma  bu bir oyun   oyuna   gore  sana   sovus  soymem   uygun olmaz.   ozur dilerim kardes kiralim  yikilam  amma kufur etmeyelim dedigin gibi uygun olmaz.
  • SAKLI (TR1)SAKLI (TR1) Gönderiler: 136
    hahah vay be :D unutulan (TR1) dedi:
    Melih simdiye  kadar sana  ne kufur ettiysem hepsi icin  ozur dilrim   affet  istersen etme kendin bilirsin amma  bu bir oyun   oyuna   gore  sana   sovus  soymem   uygun olmaz.   ozur dilerim kardes kiralim  yikilam  amma kufur etmeyelim dedigin gibi uygun olmaz.
    en doğrusunu yaptın  :) melih sende kabul et bitirin işi artık uzadı kardeş savaşı melihim  ;)
    G.A.Z.İ.
    Özür dilemek erdemliktir.
    Hatanın neresinden dönülürse kârdır.

~~~ŞAN~~~ 

ayn öyle kabul etmekte erdemliktir  :) 
    G.A.Z.İ.
    büyüklük bende kalsın tamer seni 4.defa affeddiyrum 5 de telafsi olmaz affettim seni kenan abi napar bilemem ona karşı boynum kıldan incedir :|
    liderin umut a da ilet onuda affetim ama 3.defa çatmasın beni şuan yıkmadıysanız bi daha yıkamazsınız buda böle biline iyi oyunlar 
    saygılarla melih ....

büyüklük bende kalsın tamer seni 4.defa affeddiyrum 5 de telafsi olmaz affettim seni kenan abi napar bilemem ona karşı boynum kıldan incedir :|
    liderin umut a da ilet onuda affetim ama 3.defa çatmasın beni şuan yıkmadıysanız bi daha yıkamazsınız buda böle biline iyi oyunlar 
    saygılarla melih ....
     :)  :) en doğrusunu yaptın 
    G.A.Z.İ.
    Bi laf vardir    dusman degil  dost kazan   die

aeo    melih  kardes
    amma  liderimi benimle katisdirma  ben kendi adimdan  ozur diledim  ve    bir sulh  istedimm   bole kufurlerle  dalmaklarla  bi yere  varamayiz  en dorusu barismaktir ben  barisiyorum sulh  bagliyom amma liderimi bilmem amma   benden sana saldiri  gelmez  sende bana dalma saygilarimla  tamer  iyi oyunlar.

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak