Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

sizden insanmı oluyor şimdi ??? (yaşı küçük arkadaşlarımız bakmasınlar)

.:MeLiH:. (TR1).:MeLiH:. (TR1) TR1 Gönderiler: 1,366
28.08.2017 düzenlendi kategorisi Ittifak haberleri
sen tamer denen zad yaşın 15
kalelerin : EXPRESS , unutulan 
senle bir savaşımız oldu olacakda 
savaş satgı çerçevesi içinde karşılıklı saldırılaratılarak yapılır sen ise sen ise bu saygı çerçevesinin çok çok dışına çıkarak
bana abin orhannı hatırlattın onunda maraz 9 a kenan abiye bir küfürü vardır cezası kesildi ben orhan gibi değilim kem küm diyodun

yan kale açıp dalmışsın tamam bir savaş taktiğidir eyvallah dedik 

ama sen bu ittifakın tanımlamasında kendini iyice dibe batırdın peki dün bana ine böyle çirkin laflarından birini daha ettin

gece gündüz senin köpeklerini ******* diye bir laf sen nasıl bi çocuksun nasıl bi bireysin ahlak denen bi şey yok 
SONOSMANLILAR ya o tameri atarsınız yada o ittifakı sizin başınıza yıkarım 
OYUN UN FORUMUN KURALLARINNIN DIŞINA ÇIKILMASINA İZİN VERMEYECEĞİM
moderatör olmayışını bilip küfürler yağdırmakla erkek olunmuyor tameeeeeeeeeeeer
foyan meydana çıkdı o senin ittifakının lideri de @diriliş2023 hala seni savunuyorsa vay onun  haline derim 
TR1 HALKINA DİYORURM UNUTULAN KALESİ İLE SIKIYSA BAĞINIZI KESMEYİN 
unutulan kalesini koruyacak zad daha anasının karnından doğmadı buda böle biline 
TAK TAK TAKA TAK

HAK-YOL AYDINİZM OK?

M.E.H.T.E.R

İzmir/Buca/Yaylacık

Yorumlar

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak