Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

HAYIRDIR BİRİ Mİ YEDİ SİZİ BÜYÜKKAANLILAR :D

ölümsüz45 (TR1)ölümsüz45 (TR1) Gönderiler: 433
http://prntscr.com/gdp4e0  bakın 50 lv den 49 a düşmüşler canım şöhret felan  kaybettiniz de mi böyle oldu biri mi saldırdı size? :D

Yorumlar

• .:MeLiH:. (TR1).:MeLiH:. (TR1) TR1 Gönderiler: 1,366
    biz yakdıkya korkuttuk birazcık olsun video gelcek birazdan edit yapıyorum asdasdasdas :D 

HAK-YOL AYDINİZM OK?

M.E.H.T.E.R

İzmir/Buca/Yaylacık
  • senkimsinlan (TR1)senkimsinlan (TR1) TR1 Gönderiler: 188
    biz yakdıkya korkuttuk birazcık olsun video gelcek birazdan edit yapıyorum asdasdasdas :D 
    Bekliyorum :)
    Birileri benim askerlerimi oyunda yokken kesmeseydi bende rapor atardım :/

~~~ŞAN~~~ 

• unutulan (TR1)unutulan (TR1) Gönderiler: 108
     :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D    asilin  adami olursan  gunde senin  oyunda yokken skerler  askerlerini ;):D:D:)
  • senkimsinlan (TR1)senkimsinlan (TR1) TR1 Gönderiler: 188
    korkaklığını kendi itiraf ediyor alkışlıyorum seni sadece :D

~~~ŞAN~~~ 

• janes153 (TR1)janes153 (TR1) TR1 Gönderiler: 79
    http://prntscr.com/gdp4e0  bakın 50 lv den 49 a düşmüşler canım şöhret felan  kaybettiniz de mi böyle oldu biri mi saldırdı size? :D

Çok zekisin alkış ;)
  • herorahim_fire (TR1)herorahim_fire (TR1) Gönderiler: 151
    buyukkan i  hic sevmem
    Kendini dusunen bir tipdir .
    70 LVL kalemle alirmisiniz dedim buyur gel dedi
    58 lvl kalemle yazdim ayni zamanda bana yazdi ona yazmadi

Buyukkan imp . Hic sevmem 
    Amma ne olsada oyuna emek vermisler
    Ve helalki ittifaqini guclendirmis
    PEŞİNİZDE OLANLAR VAR .......
  • ölümsüz45 (TR1)ölümsüz45 (TR1) Gönderiler: 433

Çok zekisin alkış ;)
    alkış kızıma ulvi  KARA SANCAK a geçtiğinden beri tek raporunu görmedik alkış kızıma 
     :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D    asilin  adami olursan  gunde senin  oyunda yokken skerler  askerlerini ;):D:D:)
    lan tamer bak çok kaşınıyon her yorumun altına küfür yazma moderatör İNŞALLAH gelirse buraları inceleyecek görürsün günnünü
    bu saaten sonra biraz gururu varsa biraz ERKEK se oyunu bırakır 
    sap ık adamın tekiböle bi arkadaşım olduğu için kendimden nefrert ediyorum tamer inşallah süresiz ban yersinde aklın başına gelir

HAK-YOL AYDINİZM OK?

M.E.H.T.E.R

İzmir/Buca/Yaylacık
    bu saaten sonra biraz gururu varsa biraz ERKEK se oyunu bırakır 
    sap ık adamın tekiböle bi arkadaşım olduğu için kendimden nefrert ediyorum tamer inşallah süresiz ban yersinde aklın başına gelir
    akıllanmaz bu diriliş abisinin  peşinden koşuyor :D daha da devam edecek sonra birgün yakılınca  senden özür dilicek ama sen o mesajı görmek bile istemiyeceksin
    yalvarcak affet diye ne yapacağımı bilmiyor :)
    hayaller hayatlar ekremim 

HAK-YOL AYDINİZM OK?

M.E.H.T.E.R

İzmir/Buca/Yaylacık
    yalvarcak affet diye ne yapacağımı bilmiyor :)
    hayaller hayatlar ekremim 
    şimdi bu dediğini görse varya ya he he derde o güvendiği diriliş abisinin onu satacanı bilmiyo :)
  • ADIMIZI KULLANARAK SAÇMA SAPAN REKLAM YAPMAYA ÇALIŞAN TİPLER. ÖNCE ADAM OLUN 

HAYATA DAİR VASIFSIZ ELEMAN TABİRİNİ BURADA!DA SÜRDÜRÜYORSUNUZ

KALELERİNİZ BİZLER İÇİN BİRER VASIFSIZ ELEMAN ...

NERENİZE BASTI BÜYÜKKAAN'Kİ FORUMDA BU KADAR SAÇMA GEREKSİZ BAŞLIKLAR AÇIYORSUNUZ....KUYRUĞUNUZA BASILMIŞ GİBİ DURMUYOR

DİĞERİDE BÜYÜKKAANI SEVMİYORMUŞ BÜYÜKKAAN BAYILIYOR YA SANA SEN BİZE GEL NOLUR GELMEZSEN ÖLÜRÜZ BAK BİZ ŞİMDİ...NASIL OYUN OYNARIZ YA BİZ SENSİZ

DİĞERİDE VİDEO EDİTLİYORMUŞ HANGİ KALENLE HANGİ ALETİNLE...

ANALARININ BABALARININ UĞRAŞAMADIĞI İNTERNET CAFELERE SALDIKLARI 13 YASINDAKİ ÇOCUKLARLA BİZ UĞRAŞIYORUZ.. ÇOK YAZIK...

SONRA CAVİT GİBİ BİYERDE YAKALANINCA ÖZÜR DİLERİM ABİ YAPMA...

HERKES İŞİNE BAKSIN BOŞ İŞLERLE UĞRAŞMAYIN... 6YILLIK İTTİFAK SEN GİBİ BİR BOŞ ADAMIN DEMESİYLE KARALANMAZ RAHAT OL..

internet cafe   bölümü güzel tespit   :D:D:D  

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak