Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

SEŁÇЦKŁU ws kara sancak

26

Yorumlar

• senkimsinlan (TR1)senkimsinlan (TR1) TR1 Gönderiler: 188
    yasin gücünün yettiğine dalarsınız siz ;)
    yada oyunda olamayanlara :)

~~~ŞAN~~~ 

• yasin usta kral (TR1)yasin usta kral (TR1) TR1 Gönderiler: 24
    ağlamaya luzüm Yok SAVAŞA DEVAM!!!

• unutulan (TR1)unutulan (TR1) Gönderiler: 108
    Melih    yasini  aldiysan karsina benide almis  sayilirsin benide  alsan karsina  yasini karsina almis olursun canim o yuzden biz   ayni insan kankayiz  her   savasda olene kadar   biriz..    bziim dostlugumuz   Kimseye benzemen kan kardesiyiz  biz kocumm ;)
    sen git    gucsuz  15 lvlik kalelerine hocam abim  de   :D:D:D:D:D:D:D:D:D  hahahhaa      kucuk lvlerin avucuna dusmus karbela  melih   bosuna demedim senin adin sana    pok melih derler :D:D:D:D:D  
  • Tofiq4 (TR1)Tofiq4 (TR1) TR1 Gönderiler: 1,367

AHA BUDA SİZE KAPAK OLSUN O LİDERİN DE ALT İTTİFAKIMIZA GİRİP SÜRÜNÜYOR :D 

DARK A KAFA TUTTUK DEDİM 

videonun kalitesi biraz düşük kusura bakmayın eyer video beğenilmezse 2 defa yüklerim seve seve sıkıntı yok :D 

It doesnt matter how many times you get knocked down. All that matters is you get up one more time than you were knocked down.

Guldurme  beni  melih  sen git  savasini dusun  bi pok yiyemiyosun istersem   asil kalesinde bi karkaol s aklamam  hepsini   alir    yediririm  kopegime :D:D

SONRA KALIRSIN AGLIYA   AGLIYA :s:s:s:s:s:s:s:s
    sen git    gucsuz  15 lvlik kalelerine hocam abim  de   :D:D:D:D:D:D:D:D:D  hahahhaa      kucuk lvlerin avucuna dusmus karbela  melih   bosuna demedim senin adin sana    pok melih derler :D:D:D:D:D  

allah belamı versn gelecek moderatör sana ban atmazsa dalarım ben o moderatör e forum kurallarını bilmiyosun ban yiceksin 

It doesnt matter how many times you get knocked down. All that matters is you get up one more time than you were knocked down.

lvl değil adamlık önemli ama siz anlamayazsınız ;)

~~~ŞAN~~~ 

git  la      ne  medotor    he korkakligindan simdide   medotorlemi gozumu korkatiyorsun korkak  melih korkak  korkkak        :D
    SONOSMANLILR 
    COJ altı szin böle bi üyeyi ittifakınızda tutmanız ayrı konu o konuya da değinicem gerekekirse 
    son osmanlılara selamımı veririm  :)
    biliyosunuz bana bi deli deerler bide kara bela derler deli melih modundayım tutamazlar beni 
    İYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEYT ALAAAAAAAAAH

sende dostlarını satmada 1.sin :)

Aslında bunlarla uğraşmamak lazım insanları lvl'ine göre değerlendirecek kadar düşmüşler.

~~~ŞAN~~~ 

kenan abiye gerekeni ilettim bi yerleriniz tavan yapmış sizin ;)

eyer erkeksen o laflarını silmezsin tamer 
    sen gibi bi arkadaşa sahip olduğum için kendimden nefret ediyorum 
    güce tapıyosun yakında olacakları öğrendiğinde affet benniiiiğğğğğğğ diye şarkılar destanlar yazcaksın bende senle uğraşmıyacağım o köpek dediğin insanlar uğraşcak tertemiz kalpleri  var ahlaksız bi insansın işde

27.08.2017 düzenlendi
    a

sende dostlarını satmada 1.sin :)
    ne zaman satmışsım örnek versene allah rızası için allah rızası bak şurda oyunu bırakır giderim benim adım melihse
    ne zaman savaş oldu sizden önce ben yakdım siz saldırı dahi çıkmadınız üşengeçsiniz ama ben herzaman sizden önce oldum bunu fark edemediniz siz 

ulan melih bana niye düşmansın hala sebebini bilmiyom
    sana düşman değilim tamere düşmanım ama sen geldin daldın bana ben seni hala seviyorum ama gel yak beni diyon yasinim ah ah 

Hirto   melih  ben kimseden korkmam  korksam  senle    savasa  girmem:DDDD   

Hirto   melih   ben sana  hic bir vakit   ozur dilemicem dilememde 

pismansan ne mutlu bana   ahhhhhhhhhhhhhhh  yesssssssssssss
    27.08.2017 düzenlendi

ee niye dalıyosun yasinim o yalancı ttamerin hiçbiişeyini bile bilmiyosun

27.08.2017 düzenlendi

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak