Anasayfa Turkish Savaş Raporları Paylaşım Platformu

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

KARA SANCAK & SΞLÇUKLULΛR & M.A.S.T.E.R ws OSMANLI İMP

26

Yorumlar

• benobeno3 (TR1)benobeno3 (TR1) Gönderiler: 4
    MASTER kendisine yapılan haksızlığa dur demek için KARA SANCAK ile birleşti, SΞLÇUKLULΛR  DAN DESTEK

M.A.S.T.E.R  e yapılan haksızlığın bedeli KARA SANCAK ve  SΞLÇUKLULΛR  dan karşılık alcakdır 

dolunay geliyor belkide şuan gelmişdir bile ? :):) 

AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU DOLUNAY GELDİ BOZKURTLARIN KUDURMA ZAMANI GELDİ KÖPEKLER KENARA ÇEKİLİN BOZKURTLAR GELİYORRR

Daha dün lütfen bana acıyın lütfen artık bana saldırmayın size saldırmayacağım  özür dilerim diyen kişi değilmisin sen. noldu acaba ne değiştide. özür dilediğini unuttun . merak ediyorum yoksa askermi bastın :)) merak etme bastığın gibi o askeride kesmesini biliriz. bu yaptığım yorumun altına darkstar müsevvettesi yorum yapacağı için şimdiden onun raporunu atayım asker kaçırmış hali tabikide bu.Demekki neymiş Tanımlarda çene yapmicakmışınız :). Tanımda sağa solda bana laf çarpıştırıcanıza auu diye bağırarak yavru kurda özeneceğinize. karakterinizi düzeltin. çünkü sizde her sey mevcut kartal hanımcıklar ulvicikler darkstarcıklar sözde asil gerçkte korkak olan korkakcıklar , küfürbazcıklar dağa say say bitmez. Tanımdada laf çarpıştıran karakter bozukluğu olan kişilere sesleniyorum. Az laf Çok iş . maalesef çeneyle biyere varamassınız ve meşhurrr sözüme geliyorum. şeref yoksunu olan bir kişiyi anlamak için şeref yoksunu olmak lazım ;)

ee janes153 cük. Farkındaysan gece tam olarak 05.00'da öperek uyandırmıştım seni deil mi? :smiley: noldu sende mi asker basıyon:D
    Ben ne yangınlar gördüm, öylece bırak beni. Sen ateşten KORKARSIN DARK KURTAR KENDİNİ!!!

Beni o kadar içten çağırma, bir gece ansızın ÖPEBİLİRİM :DDD
  • janes153 (TR1)janes153 (TR1) TR1 Gönderiler: 79
    26.08.2017 düzenlendi
    ana kalesini vermeye koorkakacak kadar ezik olan birisin vay KORKAK

sözde dark ailenizi n alt ittifakları varrya OSMANLI İMP darma duman ettik janes153 ü de öpdük 
    osmanlı imp e sesleniyrum korkup büyükaan daki abilerinize sığınıp kendinizi bi halt sanmayın ERKEK GİBİ ÇIKIN KARŞIMIZA (bu murat duran için geçerli değildir :D:D:D )

erkekgibi çıkın karşımıza korkunun ecele faydası yok SON KALE ve altlarını vurdum daha bu sabah mum gibiler konuşamıyolar korkudan :D:D

400 500 askerimi kesmeniz öpmekmi oluyor acaba sırf sizin için artık 24 saat oyunda olacağıma emin olabilirsiniz.dağa ana kaleme bile gelemiyosunuz neden acaba çokmu korkuttum :). sizi tr1 den yunanlılar gibi denize dökene kadar. peşinizden kovalamaya devam edeceğiz
  • .:MeLiH:. (TR1).:MeLiH:. (TR1) TR1 Gönderiler: 1,367
    büyükaan daki abilerinden yardım isteyen janes akşam bekle beni öpecem seni ;D

HAK-YOL AYDINİZM OK?

M.E.H.T.E.R

İzmir/Buca/Yaylacık
  • geldim12345 (TR1)geldim12345 (TR1) Gönderiler: 8
    M.A.S.T.E.R ittifakını lideri olarak JANES153 öpücem seni hazır ol köpeklerini öptüm sen kaldın 
    BİSMİLLAH REHAMU RAHİM
    sabah akşam burdayım  ama ana kaleme gel sende diğerleri gibi karakollara saldırarak kendini bi halt sanmada ;) daha dün abi yapmayın nolur yakmayın. özür diliyorum OSMANLI İMP. ve KANLIPENÇE ailesinden diyen sen bunu söylüyosun. abi yapma nolur askerim bitti diyen benmiydim yoksa senmiydin. mesajların duruyorsa en kısa zamanda yayınlayacağımdan emin ol . kale adı asil gerçekte korkakcık olan korkak seni . auuu diye bağırarak yavru kurtçuluk rolünde oynayan boş adamın tekisin. yok Bozkurtmuş bozkurt senin neyine sen dünyadan bey habersin. şimdi başka yerlere özür dilerim özür dilerim diye yaza bilirsin . He o abilerinizede selamımı ilet onlarıda beklerim kaleme .
  • BOTAN (TR1)BOTAN (TR1) Gönderiler: 27
    26.08.2017 düzenlendi
    Gay ortamı oluştu herkes birbirini öpüyor ulen rahat durun :)  normalde böyle savaşlara karşıyım zaten OSMANLI İMP.'in yaptığı karaktersizlik DARK OF SOUL altılığına uygun.Tencere kapak misali ; Osmanlı İmp.
    kocasına benzemeye çalışıyor işte :) 

BEN BİR TARİHİM , YA SEN ?

gay ortamı

asdasdasdasdasdasdasdasdasdasa :D:D:D

HAK-YOL AYDINİZM OK?

M.E.H.T.E.R

İzmir/Buca/Yaylacık
  • senkimsinlan (TR1)senkimsinlan (TR1) TR1 Gönderiler: 188
    Gay ortamı oluştu herkes birbirini öpüyor ulen rahat durun :)  normalde böyle savaşlara karşıyım zaten OSMANLI İMP.'in yaptığı karaktersizlik DARK OF SOUL altılığına uygun.Tencere kapak misali ; Osmanlı İmp.
    :D:D:D 

~~~ŞAN~~~ 

Sende acaba gerçek kalenden yazacak cesaret varmı acaba ? bunu sorgulaya biliyomusun işiniz gücünüz yalan atmak iftira atmak Sırf DARK AİLESİNİ karalama kampanyaları yapmak. onun yerine burda Boş çene boş yorum Benim için değeri 0 olan gereksiz yorum yapacağına. Kendi kaleni Sür öne . Sahte kaanlardanmı emir alıyosunuz yoksa ;) Algı operasyonlarınızı Ve Karalama girişimleriniz Bozmaya devam . Taki nezamana kadar Sizi Tr1 den yunanlılar Gibi Denize dökene kadar.
  • unutulan (TR1)unutulan (TR1) Gönderiler: 108
    VAY   naber alperen abi  ben  tamer

Sende acaba gerçek kalenden yazacak cesaret varmı acaba ? bunu sorgulaya biliyomusun işiniz gücünüz yalan atmak iftira atmak Sırf DARK AİLESİNİ karalama kampanyaları yapmak. onun yerine burda Boş çene boş yorum Benim için değeri 0 olan gereksiz yorum yapacağına. Kendi kaleni Sür öne . Sahte kaanlardanmı emir alıyosunuz yoksa ;) Algı operasyonlarınızı Ve Karalama girişimleriniz Bozmaya devam . Taki nezamana kadar Sizi Tr1 den yunanlılar Gibi Denize dökene kadar.
    siz de özburdurlu benim deyimimle yapayburdurlu kalesinin kimliğini açıklayın erkek im diye gezme ortalıkda 

HAK-YOL AYDINİZM OK?

M.E.H.T.E.R

İzmir/Buca/Yaylacık

Ana kalemi çıkardığım an kaçıcak delik arıyacaksınız ama bekle az kaldı.Dolunayda filan auuu'layan tiplerden değilim , ama güzel öperim :) laf salatası istemyorum arklar :)))))

26.08.2017 düzenlendi
    Bu arada kaan abinizin zekası sizi aşar :) rütbenizi bilin.Birazdanda murat abinizi kestiğim raporu atıyım size bari.

lan alt tarafı janes karısını öptüm :smirk: neden bu kadar abartıyonuz :wink:
    Ben ne yangınlar gördüm, öylece bırak beni. Sen ateşten KORKARSIN DARK KURTAR KENDİNİ!!!

hazırlan janes! yarın gece ana kalenede öpücüklerimi konduracağım :smiley:

• SAKLI (TR1)SAKLI (TR1) Gönderiler: 136
    VAY   naber alperen abi  ben  tamer
    yav olum konuşmak için konuşma konunun başlığı Tamer ile sohbet değil :#:#  
    G.A.Z.İ.
    çok doğru sölüyor keremim tamer bi daha gereksiz konuşma :D 

HAK-YOL AYDINİZM OK?

M.E.H.T.E.R

İzmir/Buca/Yaylacık
  • SAKLI (TR1)SAKLI (TR1) Gönderiler: 136
    aynen ya :D reklam gibi giriyor araya 
    G.A.Z.İ.
    reklamları hhiç sevmem kerem ;) en tatlı yerde araya girerler ;)

HAK-YOL AYDINİZM OK?

M.E.H.T.E.R

İzmir/Buca/Yaylacık
  • geldim12345 (TR1)geldim12345 (TR1) Gönderiler: 8
    JANES153  bunu anlaman gerekirki 
    ZORBADAN HÜKÜMDAR KALLEŞDEN KARDEŞ OLMAZaş sebebi yapa))) senin darkındeilmi la alt ittifakının adamının alımını savaş sebebi yapan )))

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak