Anasayfa Turkish Savaş Raporları Paylaşım Platformu

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

KARA SANCAK & SΞLÇUKLULΛR & M.A.S.T.E.R ws OSMANLI İMP

MASTER kendisine yapılan haksızlığa dur demek için KARA SANCAK ile birleşti, SΞLÇUKLULΛR  DAN DESTEK

M.A.S.T.E.R  e yapılan haksızlığın bedeli KARA SANCAK ve  SΞLÇUKLULΛR  dan karşılık alcakdır 

dolunay geliyor belkide şuan gelmişdir bile ? :):) 

AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU DOLUNAY GELDİ BOZKURTLARIN KUDURMA ZAMANI GELDİ KÖPEKLER KENARA ÇEKİLİN BOZKURTLAR GELİYORRR

It doesnt matter how many times you get knocked down. All that matters is you get up one more time than you were knocked down.

«136

Yorumlar

• unutulan (TR1)unutulan (TR1) Gönderiler: 108
     >:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)  
  • Tofiq4 (TR1)Tofiq4 (TR1) TR1 Gönderiler: 1,367
    GEREKSİZ YORUM YAPMA TAMER BUNLAR SENİN İTTİFAKININDA SENİNDE BOYUNU AŞAN İŞLER BOŞ YORUM YAPAN OLURSA ONUDA OSMANLI İİMP İ VURURKEN ARAYA KISTIRIRIM

It doesnt matter how many times you get knocked down. All that matters is you get up one more time than you were knocked down.

25.08.2017 düzenlendi
    İŞGAL ATTIKLARI KARAKOLLARI GERİ ALDIK
    BİZE İŞGAL SÖKMEZ AGA BİZ BOZKURTUZ AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

• unutulan (TR1)unutulan (TR1) Gönderiler: 108
    ozur dilerim,..  Kardesim.
  • SAKLI (TR1)SAKLI (TR1) Gönderiler: 136
    tebrikler  ;)
    G.A.Z.İ.
  • senkimsinlan (TR1)senkimsinlan (TR1) TR1 Gönderiler: 188
    Böyle devam AUUUUUUUUU :)

~~~ŞAN~~~ 

25.08.2017 düzenlendi

DOLUNAY GELDİ DÜŞMANA 3.5 ATTIRMA VAKDİ GELDİ DİLLERDE TEKBİR YA ALLAH BİSMİLLAH ALLAHHU EKBER AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
    Post edited by Tofiq4 (TR1) on

• darkstar (TR1)darkstar (TR1) TR1 Gönderiler: 288
    Teke tek gelemediler üstleri ve onların da üstü geldi ;)

KARA SANCAK & SΞLÇUKLULΛR & M.A.S.T.E.R VS OSMANLI İMP & BÜYÜKKAAN & DARK OF SOUL ;)

Sadece sayıca üstünler :D

Bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik,
    Bin atlı o gün dev gibi bir orduyu yendik!
  • janes153 (TR1)janes153 (TR1) TR1 Gönderiler: 79
    26.08.2017 düzenlendi
    MASTER kendisine yapılan haksızlığa dur demek için KARA SANCAK ile birleşti, SΞLÇUKLULΛR  DAN DESTEK

M.A.S.T.E.R  e yapılan haksızlığın bedeli KARA SANCAK ve  SΞLÇUKLULΛR  dan karşılık alcakdır 

AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU DOLUNAY GELDİ BOZKURTLARIN KUDURMA ZAMANI GELDİ KÖPEKLER KENARA ÇEKİLİN BOZKURTLAR GELİYORRR

Daha dün lütfen bana acıyın lütfen artık bana saldırmayın size saldırmayacağım  özür dilerim diyen kişi değilmisin sen. noldu acaba ne değiştide. özür dilediğini unuttun . merak ediyorum yoksa askermi bastın :)) merak etme bastığın gibi o askeride kesmesini biliriz. bu yaptığım yorumun altına darkstar müsevvettesi yorum yapacağı için şimdiden onun raporunu atayım asker kaçırmış hali tabikide bu.Demekki neymiş Tanımlarda çene yapmicakmışınız :). Tanımda sağa solda bana laf çarpıştırıcanıza auu diye bağırarak yavru kurda özeneceğinize. karakterinizi düzeltin. çünkü sizde her sey mevcut kartal hanımcıklar ulvicikler darkstarcıklar sözde asil gerçkte korkak olan korkakcıklar , küfürbazcıklar dağa say say bitmez. Tanımdada laf çarpıştıran karakter bozukluğu olan kişilere sesleniyorum. Az laf Çok iş . maalesef çeneyle biyere varamassınız ve meşhurrr sözüme geliyorum. şeref yoksunu olan bir kişiyi anlamak için şeref yoksunu olmak lazım ;)

Post edited by janes153 (TR1) on

Sen şeref yoksunu olduğun için seni anlamıyorum ve sana düşmanım zaten.
    Arkanda yüzlerce kişiyi toplayıp 10-15 kişilik küçük gruplara saldırmak şerefli bir hareketse en şerefli sensin. Ama herkes bunun onursuz bir hareket olduğunu biliyor. İttifakıma dostum diyerek gelip ajanlık yapacak, atınca da küfredecek kadar ''şerrefsiz'' bir elemansın. Her aksini idda edebilir misin dediğimde sustun, haklı olduğum bir konudur bu çünkü. Sen şerefli bir insan değilsin Alperen.

Daha dün lütfen bana acıyın lütfen artık bana saldırmayın size saldırmayacağım  özür dilerim diyen kişi değilmisin sen. noldu acaba ne değiştide. özür dilediğini unuttun . merak ediyorum yoksa askermi bastın :)) merak etme bastığın gibi o askeride kesmesini biliriz. bu yaptığım yorumun altına darkstar müsevvettesi yorum yapacağı için şimdiden onun raporunu atayım asker kaçırmış hali tabikide bu.Demekki neymiş Tanımlarda çene yapmicakmışınız :). Tanımda sağa solda bana laf çarpıştırıcanıza auu diye bağırarak yavru kurda özeneceğinize. karakterinizi düzeltin. çünkü sizde her sey mevcut kartal hanımcıklar ulvicikler darkstarcıklar sözde asil gerçkte korkak olan korkakcıklar , küfürbazcıklar dağa say say bitmez. Tanımdada laf çarpıştıran karakter bozukluğu olan kişilere sesleniyorum. Az laf Çok iş . maalesef çeneyle biyere varamassınız ve meşhurrr sözüme geliyorum. şeref yoksunu olan bir kişiyi anlamak için şeref yoksunu olmak lazım ;)
    AĞLAMA ama yok yok yada ağlayabilirsin git şimdi dark daki büyükaan daki abilerine bizi kurtar diye yalvar :D 

26.08.2017 düzenlendi

DİLLERDE TEKBİR YA ALLAH BİSMİLLAH ALLAHUEKBER

• DOLUNAY GELDİ DÜŞMANA 3.5 ATTIRMA VAKDİ GELDİ DİLLERDE TEKBİR YA ALLAH BİSMİLLAH ALLAHHU EKBER AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
    Kesicekdi güyya :D 

I'm everywhere - RuLing

her yiğidin harcı değildir bizden asgger kesmek karakolalmak 
    alanların hali ortada  :)

DİLLERDE TEKBİİİİİİİİİİİİİR 
    YA ALLAH BİSMİLLAH ALLAHU EKBER 

DOLUNAYDA KUDURAN KARA BELA SON KALE ve BÜYÜKAAN ALTLARINA 3.5 ATTIRDI AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

• senkimsinlan (TR1)senkimsinlan (TR1) TR1 Gönderiler: 188

~~~ŞAN~~~ 

ali usda taktiklere uymuşsun devam et DARK OF SOUL u başlarına yıkacağız  >:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)  

• özburdurlu (TR1)özburdurlu (TR1) Gönderiler: 297
     :D  :D:D:D rahatsızsınız la siz gidin tedavi olun ezikler  :D:D

En fazla ileriye giden ok, en çok geriye çekilmiş yaydan çıkar.

ana kalesini vermeye koorkakacak kadar ezik olan birisin vay KORKAK

sözde dark ailenizi n alt ittifakları varrya OSMANLI İMP darma duman ettik janes153 ü de öpdük 
    osmanlı imp e sesleniyrum korkup büyükaan daki abilerinize sığınıp kendinizi bi halt sanmayın ERKEK GİBİ ÇIKIN KARŞIMIZA (bu murat duran için geçerli değildir :D:D:D )

erkekgibi çıkın karşımıza korkunun ecele faydası yok SON KALE ve altlarını vurdum daha bu sabah mum gibiler konuşamıyolar korkudan :D:D

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak