Anasayfa Turkish Savaş Raporları Paylaşım Platformu

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

.: PİЯΛMİT :. vs. DARK OF SOUL | Savaş Raporları

16

Yorumlar

• unutulan (TR1)unutulan (TR1) Gönderiler: 108
    vallaha  iyi olan kazansin diyorum ...      
    Tebrikler:D

Düğün kurduk çırmıktıda
    Kirvem halayın başında
    Mızrap telde tel mızrapta
    Şen olasan şen ol le malatya

Ah le malatya vah le malatya

Gelin güveğle yan yana
    Dost ahbap girmiş kol kola
    Vur davulcu vur davula

Beydağında beyler gezer
    Arguvan fıratı süzer
    Över cümle alem över

Tebrik ederim PIRAMIT ailesi        En  cok  sizin kazanmaniza  sevindim  sonrada   bu  sarkiyi  super koymussun  Cok  tebrik  ederim.

• murat duran (TR1)murat duran (TR1) Gönderiler: 99

bu videolar boş  sadece gösterişten başka bir şey değil her zaman sonuç önemlidir  zamanında  gazi de  team cok video cekti ama sonuç kaçınılmaz herkes zevk alamaya baksın :p:p

Eğer mesele zevk almaksa, emin ol oyunu keyifle oynuyoruz  ;)
    aha kafa en sonunda kafa dengi birini buldum galiba :):):)
    ama güzel olmuş çekin video tabi ki de ama şunu unutmayın bazıları video atarken bazıları onları takmıyor bile  yapacağını yapıyor
    heeeee ayrıca değerli murat duran başka bi konu altında adımda ssler paylaşmışsın koçum sen o yollarda emeklerken ben koşuyodum 12 yaşında veled sin diceksiniz moralimi çok bozuyosunuz sanki bi halt oluyor dimi ?
    8-9 yaşımdan beri bu oyundayım 3-4 yıllık oyuncuyum inanmazsanız inanmayın umrumdamı ? (değil)
    murat duran bak savaşı bitirelim dedim raporlarınız ortada OSMANLI İMP la anlaşdık KANLIPENÇE ile anlaşdık 
    ''DAHA BUGÜN KANLIPENÇE Yİ SEVEN Bİ ARKADAŞ BANA GELİYO KANLIPENÇE AİLESİNE BAĞLANIN DİYOR '' 
    murat duran da aynı şeyi dedi ula ellemiyorum sizi hemen şımarmışsınız o .diriliş. denen ittifakın da ne halt olduğunu gözler önüne serdik TURK BİRLİĞİ altı olmayı haketmeyen savaşmayı bilmeyen bi ittifakmışsını pravo OSMANLI İMP altına sordum gelin sizin ittifak la benim ittifakı kapışdıralım diye niye dedin falan kem küm sen bana dikleniyosun bu diklenmen kendine güvenindenmi geliyor üst ittifakındanmı geliyor dedim ve cevab üst ittifakımdan geliyor oldu böle ittifaklar ortalıkda adam  diye geziniyolar TURK BİRLİĞİ nden bi kere dahi yardım istemedik savaşda olduğumuz için etk. yapcak bi kale istedik böle erkeklerle savaşmayı çok seviyorum :D
    lan sana saldırı çıkmadım diye bu kadar  havalandın sen  biliyorum kaşınıyorsun neden samuray sonu benim savunmamı keseyim derken askermi kalmadı kalende eziksin tamm kapat  konuyu anlaşalım saldırmayın diyen sendin unutma o günleri kanlıpence ilede konuş diyende sendin onlarda slaırmasınd iyende sendın burda forumda erkeklik yapma  ben 5 yılık oyuncuyum bu  2. kalem  ben giderken dönüyodum falan yok aslanım  sonuça bak sen 

la klavye erkeği yok pardon canım klavye kadını :D senin ne halt olduğunubiliyorum istihbarat raporlarının öncesi ve sonrası yapayımmı ? sende biraz haysiyet olsaydı adam akıllı savunurdun 5 k destek yığmışsın kaç kez sana daldık sayamadık bile burada konuşmaa hangi yüzle çıkıyosun ben TURK BİRLİĞİ altı  SΞLÇUKLULΛR olarak çıkıyorum ''sen ise korkak hiç bi halt bilmeyen sadece bişeyleri bahane ederek ittifakından 5 k destek alarak kendini servere gösdermiş oldun işde senin yüzünde bu canısı hadi bakıyım kadınlar önden ;)
    lan ağlama işte anlıyoruz seni askerimi kesemişsin  kalemi yakamışın koyuyorsa oynama allah allah ne yani sen aglma diye ben kapımı açayım sana tamam halinide anlıyoruz eziksin ama bu kadar da  dilenme kapımızda destek alama falan , yapma artık ağlama yeter  bende acıyorum size yani böyle yapınca
  • Tofiq4 (TR1)Tofiq4 (TR1) TR1 Gönderiler: 1,367
    la klavye kadını gel vs atalım diyoruz ağlıyıp cevab vermiyon ağlaaaaa  :'(

It doesnt matter how many times you get knocked down. All that matters is you get up one more time than you were knocked down.

• BİLOmmm (TR1)BİLOmmm (TR1) TR1 Gönderiler: 29
    ...
    öylemi sizin sohbette ettiğiniz küfürleri baban mı attı lale 
    Ataya saygıyı ne zaman öğreneceksiniz. Anne-Baba-Kardeş sizlerde değerli olmayabilir ama bizim toplumumuzda değerli.
    bülent bi sus abini ara da direktif al biraz hadi çene yapma burda 
    adını saklayan muhatabım olamaz abi hiç olamaz. adını telini ver taktik alayım. muhtemelen vereceğin taktik gizli saklı nasıl ortalık karıştırılır konusuyla alakalıdır.
    SEN SAMURAY SONU VS ATALIM DEMEDİNMİ KARI GİBİ MIZIKCILIK YAPMAYI GÖSTERİŞ  YAPMAYI BIRAK . BEN GEL ŞİMİ DEDİGİMDE CEVAP VERMEDİN  SENİ ADAM ETMEK ŞART  OLDU  BİZE  GÖRECEN VS Yİ ARTIK SEN 

hayatımda ilk defa düşmanıma insanlık yaptım samuray sonu dedi bekledim o arada saldırı  çıkmadım ama ila kaşınıyor iyilikten maraz  doğarmış kesin doğru  görecez bakalım :*:*:*
  • geldim12345 (TR1)geldim12345 (TR1) Gönderiler: 8
    TEBRİK EDERİZ.
    helal sana  en sonunda insan gibi bi  rakip buldum  teşekkürler :D:D
  • özburdurlu (TR1)özburdurlu (TR1) Gönderiler: 297
    ...
    Ataya saygıyı ne zaman öğreneceksiniz. Anne-Baba-Kardeş sizlerde değerli olmayabilir ama bizim toplumumuzda değerli.
    adını saklayan muhatabım olamaz abi hiç olamaz. adını telini ver taktik alayım. muhtemelen vereceğin taktik gizli saklı nasıl ortalık karıştırılır konusuyla alakalıdır.
    sana taktik ve dışardan destek veren abine diyom bilo
    cır cır konuşuyon sadece

En fazla ileriye giden ok, en çok geriye çekilmiş yaydan çıkar.

• Tofiq4 (TR1)Tofiq4 (TR1) TR1 Gönderiler: 1,367
    SEN SAMURAY SONU VS ATALIM DEMEDİNMİ KARI GİBİ MIZIKCILIK YAPMAYI GÖSTERİŞ  YAPMAYI BIRAK . BEN GEL ŞİMİ DEDİGİMDE CEVAP VERMEDİN  SENİ ADAM ETMEK ŞART  OLDU  BİZE  GÖRECEN VS Yİ ARTIK SEN 

hayatımda ilk defa düşmanıma insanlık yaptım samuray sonu dedi bekledim o arada saldırı  çıkmadım ama ila kaşınıyor iyilikten maraz  doğarmış kesin doğru  görecez bakalım :*:*:*
    Yan kalelerini biliyorum kanlıpençeye de sana destek atsınlar başka bişi yapamazlar DARK OF SOUL biraz akıllı olun alt ittifakınız KANLIPENÇE sizden nefret ediyor yokolmanızı bekliyor haberiniz yok :)

bi sor soruşdur bakayım SpongeBoB sen iyi bilirsin neden nefret ettiklerini murat duran içine atma canım dök içini ;)

It doesnt matter how many times you get knocked down. All that matters is you get up one more time than you were knocked down.

• maharajim (TR1)maharajim (TR1) TR1 Gönderiler: 405
    hepsi aynı kişi hani bir reklam vardı yok birbirmizden farkımız ama biz osmanlı bankasıyız özburdurlu cavid snoopy hai saha FRANSA kKRALLIĞI
    maharajim @ tr 1
  • Snopy (TR1)Snopy (TR1) Gönderiler: 386
    27.08.2017 düzenlendi

Benim bu konularda agzına birdaha adımı alma cem abi En büyük destek benden geldi türk birligine Asker yardımını unuttunuz sizi dark savaşında ben dik  tutuyorum herşey hilal taktigiyle olmuyor oyunda Yalansa çıkarsın söylersin bu konularda bir daha agzına alma adımı :smile: 

İmzanız forum kurallarına uygun olmalıdır
    ...
    cır cır konuşuyon sadece
    Farklı kalelerle haritada, farklı maillerle/isimlerle de forumda yaptığın sahtekarlığı herkesten ummakla kendine işkence ediyorsun. Bana taktik veren varsa o kişi şerefsizdir, haysiyetsizdir. Senin de haysiyetin şerefin varsa yorumlarımı başka birilerine mal etmekten vaz geçersin.

Hiç mi yürek yok sende. Hadi yürek yok hiç mi yüz yok sende. Ekran arkasına saklanıp kod isim kullanarak yalanlarla iftiralarla insanlara çamur atmak hangi duygularının tatmin işine yarıyor. Sen isminden utanıyor olabilirsin, ben gururla taşıdığım ismimle yazıyorum :D

Haritada dönen çirkeflikleri ortaya çıkarmayı hedefleyen tüm başlıkların altına farklı kimlik/kişilik altına bürünüp alakasız konularla girip konuyu dağıtmaya çalışmakla sadece kendi çirkinliğini, çirkefliğini ispatlıyorsun. Ben biliyorum ki ismini hiç bir zaman AÇIKLAYAMAYACAKSIN. Çünkü sen de biliyorsun ki eğer ismini açıklayacak olursan TAKMA İSİMLERLE yaptığın yorumların tümünün HAYSİYETSİZCE BİR İFTİRA OLDUĞU da ortaya çıkmış olacak.
  • özburdurlu (TR1)özburdurlu (TR1) Gönderiler: 297
    ...
    cır cır konuşuyon sadece
    Farklı kalelerle haritada, farklı maillerle/isimlerle de forumda yaptığın sahtekarlığı herkesten ummakla kendine işkence ediyorsun. Bana taktik veren varsa o kişi şerefsizdir, haysiyetsizdir. Senin de haysiyetin şerefin varsa yorumlarımı başka birilerine mal etmekten vaz geçersin.

Hiç mi yürek yok sende. Hadi yürek yok hiç mi yüz yok sende. Ekran arkasına saklanıp kod isim kullanarak yalanlarla iftiralarla insanlara çamur atmak hangi duygularının tatmin işine yarıyor. Sen isminden utanıyor olabilirsin, ben gururla taşıdığım ismimle yazıyorum :D

Haritada dönen çirkeflikleri ortaya çıkarmayı hedefleyen tüm başlıkların altına farklı kimlik/kişilik altına bürünüp alakasız konularla girip konuyu dağıtmaya çalışmakla sadece kendi çirkinliğini, çirkefliğini ispatlıyorsun. Ben biliyorum ki ismini hiç bir zaman AÇIKLAYAMAYACAKSIN. Çünkü sen de biliyorsun ki eğer ismini açıklayacak olursan TAKMA İSİMLERLE yaptığın yorumların tümünün HAYSİYETSİZCE BİR İFTİRA OLDUĞU da ortaya çıkmış olacak.
    bülent bi sus artık ne çene varmış sende git kaleni geliştir lak lak etme burada 
    bu yazacağın lafları abin mi söyledi sana telefonda
    bana şereften haysiyetten bahsedene bak güldürme beni hadi sen buradaki çoluğu çocuğu kandır
    bana felsefe yapma pardon edebiyat :smile:

En fazla ileriye giden ok, en çok geriye çekilmiş yaydan çıkar.

bülent bi sus artık ne çene varmış sende git kaleni geliştir lak lak etme burada 
    bu yazacağın lafları abin mi söyledi sana telefonda
    bana şereften haysiyetten bahsedene bak güldürme beni hadi sen buradaki çoluğu çocuğu kandır
    bana felsefe yapma pardon edebiyat :smile:
    Görüyorum ki Sana yazdıklarıma açıklama yapamamışsın. Bu hareketinle çirkefliğini, iftiralarını kabul etmiş oluyorsun. Ben şereften bahsediyorum çünkü beni herkes tanıyor. Oysa sen tanınmamak için kimlikten kimliğe bürünüyor utandığın kişiliğini saklıyorsun. Nedir seni korkutan, nedir seni ekran arkasına saklanmaya iten? Bunları söyle sana yardımcı olayım.

Uzun lafın kısası; İsim söyle fake burdurlu ismin ne. Bak bana benim ismimle hitap edebiliyorsun çünkü ben dürüstüm samimiyim ve ismimden, kimliğimden, kişiliğimden rahatsız olmuyorum. Eğer sen de kimliğinden, kişiliğinden rahatsız olmuyorsan dürüst ol samimi ol ismini söyle. :smiley:
  • Ertugrul1453tr (TR1)Ertugrul1453tr (TR1) TR1 Gönderiler: 877
    şuan piramit darka bağlı :)

ya forum eskisi gibi olsa böyle hep savaş raporları olsa şimdi millet ancak birbirlerinin anasına bacısına küfrediyor
    GERİ YOK İLERİ DAİMA
  • Solitude (TR1)Solitude (TR1) TR1 Gönderiler: 3
    18.09.2020 düzenlendi
    İşkalin neyini tebrik edelim küçük kale açıp işgal atmak adamlıksa ben adam değilim siz en iyi adamlarsınız bunu hakaret olarak düşünme ben yanlış  buluyorum kendi adıma
    :D:D yanlış anlamayında taraf tuttuğumdan değil.. AYYILDIZ dan küçük kalelerle kaç tane karakol işgal ettin aklımda değil sayamadım şahsen meraktan soruyorum sadece artniyetim yok :)
    şuan piramit darka bağlı :)

ya forum eskisi gibi olsa böyle hep savaş raporları olsa şimdi millet ancak birbirlerinin anasına bacısına küfrediyor

BULENT40  eski BİLOmmm kalesi bülent abi mi ??

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak