Anasayfa Turkish Ittifak tanıtımı ve araması

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

TURK BİRLİĞİ VE ALTLARININ YAPTIĞI TERBİYESİZLİK

2»

Yorumlar

• DarkAli97 (TR1)DarkAli97 (TR1) Gönderiler: 16
    o halde hata başbuğdaki kardeşimizdedir, haklıya düşmanım dahi olsa hakkını veririm ancak şimdi sen şunumu demek istiyorsun , sizin adamınız bana "soytarı" dediği için biz o kadar küfürü argoyu hakareti size tanımlamamızda saydırdık he :)
  • darkstar (TR1)darkstar (TR1) TR1 Gönderiler: 288
    büyükkan ile savaşınca ne oluyor ? ben söyleyeyim büyükkaan ile savaşmış oluyorsunuz bu sizin yüceldiğiniz anlamına gelmez aynı şekilde dark ilede savaşsanız o da sizin yüceldiğiniz anlamına gelmez asla pes etmediniz doğrudur asla boyun eğmediniz doğrudur ama unutmayın Kardeşlerimiz BÜYÜKKAAN'ada boyun eğdiremediniz ve diz çöktüremediniz aynı şekilde bize yani KANLIPENÇE yede boyun eğdiremeyeceksiniz, diz çöktüremeyeceksiniz ve en can alıcı noktaya geleyim asla soyumuzu kurutamayacaksınız unutmayın sözünü tutmayana herkesi bilmem ama ben adam demem kurutun soyumuzu serverde ben oyunu bırakmadan kanlıpençe ittifakı silinsin. eyvallah deyip geçerim. şahsen benım kurduğum kalem AkŞahin'in şifresini size verir ve dönmemek üzere oyunu bırakırım.
    Kendi emeğini kimseye verme. dostuna da, düşmanına da. Ha reis, benim BÜYÜKKAANla DARK OF SOULla savaşma isteğim falan da yok. Eğer öyle savaşla uğraşsaydık KARA SANCAK'ın o haliyle etkinliklerde ilk 45e giremezdik. BÜYÜKKAAN soktu beni savaşa. 2 ay ittifak dolaştım. Bana sadece Cem abi (maharajim) sahip çıktı. O beni koruyup yanına aldıysa yanında ona destek olmakta benim borcumdur. Savaşmak zorundayım. Asla savaş yanlısı falan olmadım. Hatta savaş yüzünden bırakacaktım oyunu bir ara. Sonra dedim ki, çok ezildim, altında kalamam. Beni yakanlara dedim ki, sizi yakmadan oyunu bırakanın ben ....... ........ Öyle işte. Kendi isteğimle asla savaşa girmedim. BÜYÜKKAANlı bazı elemanlar şopçudur, iftiracıdır. Hatta onlara mesaj attığım zaman başlığa şop yapma yazarım :))

Bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik,
    Bin atlı o gün dev gibi bir orduyu yendik!
    17.07.2017 düzenlendi
    minnet borcu duyduğun kişiye karşı ödeme yapıyorsun anladığım kadarıyla ve sadece o sahip çıktığı için bunu anlıyorum ama kusuruma bakma BÜYÜKKAAN KANLIPENÇE nin dostudur iftiracı gibi kelimeler kullanmamanı rica ediyorum
    o halde hata başbuğdaki kardeşimizdedir, haklıya düşmanım dahi olsa hakkını veririm ancak şimdi sen şunumu demek istiyorsun , sizin adamınız bana "soytarı" dediği için biz o kadar küfürü argoyu hakareti size tanımlamamızda saydırdık he :)
    dedin ki bir hakaretimiz varsa göster, gösterdim. hakan abim de görmüştü ilk olduğu zaman (hakan0141) :)

minnet borcu duyduğun kişiye karşı ödeme yapıyorsun anladığım kadarıyla ve sadece o sahip çıktığı için bunu anlıyorum ama kusuruma bakma BÜYÜKKAAN KANLIPENÇE nin dostudur iftiracı gibi kelimeler kullanmamanı rica ediyorum
    Tabii ki, kusuruma bakmayın. İftira olduğunun arkasındayım, iftiracı demeyeceğim hakaret olduğu için. Ama şopçu derim. Şop yapan insana ne denebilir ki :)

soytarıya soytarı demeyelimde ne yapalım paşam :)

Bunda bilmeyeni bildirirler mi
    Eli bağlı namaz kıldırırlar mı
    Yoksa Şah diyeni öldürürler mi
    Açılın kapılar Şah'a gidelim.
    pir sultan abdal

alınma alparslanım takılıyorum öyle senı severim bilirsin :)
    soytarıya soytarı demeyelimde ne yapalım paşam :)

Bunda bilmeyeni bildirirler mi
    Eli bağlı namaz kıldırırlar mı
    Yoksa Şah diyeni öldürürler mi
    Açılın kapılar Şah'a gidelim.
    pir sultan abdal

alınma alparslanım takılıyorum öyle senı severim bilirsin :)
    Sivaslıyım. Türküyü severim :)

Sivas ellerinde sazım çalınır,
    Çamlıbeller bölük bölük bölünür,
    Şah'dan ayrılmışam bağrım delinir,
    Katip ahvalimi, yaz Şah'a böyle. Hikayesi de epey güzel... hızırpaşa karakol'um pir sultan abdal'ı asan paşa'dan geliyor. hızır paşa diyor ki: içinde şah geçmeyen 3 deyiş söylersen seni serbest bırakacağım, yoksa idam ettireceğim. Pir sultan abdalsa, iran şahını değil de, Hz. Ali'yi kastederek, 3. deyişinde bu türküyü söylüyor...

• ölümsüz45 (TR1)ölümsüz45 (TR1) Gönderiler: 433
    valla darkali sende  de iyi çene var sizin adam bize dalıyo biz suçluyuz sonra küfür ediyo biz suçluyuz saldırıp ettirmeyin lan o zaman o küfür sinirlendirmeyin adamları sinirlendirince ne olduğu ortada TURK BİRLİGİ nede primci diyonuz öylemi ya savaş bitince GECE.BELASI lideri femmi kalesinin hammadde köylerini alıyonuz onu bi açıklasana
    valla darkali sende  de iyi çene var sizin adam bize dalıyo biz suçluyuz sonra küfür ediyo biz suçluyuz saldırıp ettirmeyin lan o zaman o küfür sinirlendirmeyin adamları sinirlendirince ne olduğu ortada TURK BİRLİGİ nede primci diyonuz öylemi ya savaş bitince GECE.BELASI lideri femmi kalesinin hammadde köylerini alıyonuz onu bi açıklasana
    femmi abinin köylerini alan her elemanın adını yaz bana özelden. Merak ettim. Bakalım o cesaret kimdeymiş :))

öncelikle lanlu lunlu konuşmayacaksın buna hakkın yok. açıklayayım aldığımız köyler zaten bizden alınan köylerdi açıklamada bu.
    18.07.2017 düzenlendi

femmi abinin köylerini alan her elemanın adını yaz bana özelden. Merak ettim. Bakalım o cesaret kimdeymiş :))
    ben almadım ama alacak cesaret damarlarımda akan asil kanda mevcuttur alparslan :) demek istediğim benide almış farzet

ben almadım ama alacak cesaret damarlarımda akan asil kanda mevcuttur alparslan :) demek istediğim benide almış farzet
    Sana saldırmayacağımı bildiğin için böyle öne atılmalar yapıyorsun :) diğerlerini söyle :D

darkali tamam anladım sizden almış serkan abi yani femmi ama savaş bitmiş neyi uzatıyonuz siz onu anlamak gerek
    Bizim olan hiç birşeyi başkasına bırakmak adetimiz değil.
    Bizim olan hiç birşeyi başkasına bırakmak adetimiz değil.
    Süleyman ÇAKIR bir Ali abi iki :D ''Kimse benden çalamaz!''

çok güzel adetmiş fakat savaş bitmiş siz savaşı uzatmak istiyorsunuz resmen

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak