Anasayfa Turkish Öneriler, övgü ve eleştiri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

OYUNUN ÜCRETLİ HALE GETİRİLMESİ

Selam arkadaşlar.
Oyun hakkında ufak bir önerim olacak. 
Bildiğiniz üzere GGS empire oyunu ücretsiz bir oyun. Bunun artıları kadar eksileride var bana göre. Lafı fazla uzatmadan; hesap açmanın herhangi bir maliyeti olmadığı için çoğu kişi birden fazla kale açmakta yada birden fazla kale ile oynamakta. Kale sayısı çok ama oyuncu sayısı az  ve buda oyunun kalitesini düşürüyor bana kalırsa.
Bazı arkadaşlar alet biriktirmek için 30-40 kale açıp etkinliklerden alet toplamakta.
Kimisi küfür etmek için yeni kale açıyor.
Kimileri sadece dedikodu yapmak ve iftira atmak için yeni kale açıyor ve sağa sola amaçsız mesajlar atıyor.
Bu liste uzar gider aklımda olanlardan birkaç örnek vermek istedim. Bu konuda bir önerim var. Oyunun ücretli hale getirilmesi bu sorunu çözecek diye düşünüyorum. Kar amacı olmadan yapılacak ufak bir değişiklik ile başarı sağlanır diye düşünüyorum. Örneğin  aylık 1 - 5 TL  arası  fazla olmayan bir miktar ile oyun oynama zorunluluğu olsa daha makul bir oyun kalitesi olacaktır. Konuyu ittifaktaki arkadaşlarla konuşurken ilk 1 ay ücretsiz gibi  öneriler geldi, bence ücretsiz olmaması gerekli hesap açıldığı andan itibaren ilk ödeme yapılarak oyuna başlanmalı. Bu kaliteyi önemli ölçüde arttıracak bana göre.
Konuyu oyun yöneticilerinin olumlu yada olumsuz geri dönüş yapmalarını beklediğimi belirterek bitirmek istiyorum.

Saygılarımla Abdullah A......  :)

Yorumlar

• ErwinRommel (TR1)ErwinRommel (TR1) Gönderiler: 138
    Oyun Steam'e eklenirse neden olmasın. Bence ggs bunu yapmak yerine yıllar sonra ilk defa gerçekten oyun için çalışıp çoklu hesapları engellemeye çalışmalı. Zaten bahsettiğin tipten elemanlar genellikle tr1 serverinde var.

Eğer oyun paralı bir hale gelirse oyuna para yatırmayıp gerçekten oyunu düzgünce oynayanlar oyunu bırakmak zorunda kalır ve bu da tr1 serverinin kapanması demek. Çünkü en az aktif serverlerden birisi tr1 olduğu için bu sistem diğer büyük serverleri pek etkilemez gibi.

Fikir özgürlüğü yok! Sadece İmparatora inanmak var!

Teknoloji yok! Sadece kadim bilgiler ve makina ruhları var!

Acıma yok! Kafirlere, mutantlara ve insan dışı varlıklara ölüm var!

Huzur yok! Geleceğin karanlık evreninde her yerde savaş var!

For the Emperor!!

• Snopy (TR1)Snopy (TR1) Gönderiler: 386
    Bence yanlış çok kişi stres atmak için oynuyor eger böyle yaparsa ggs çok oyuncu kaybeder 
    İmzanız forum kurallarına uygun olmalıdır
  • Strajerul (TR1)Strajerul (TR1) TR1 Gönderiler: 58

Selam arkadaşlar.
    Oyun hakkında ufak bir önerim olacak. 
    Bildiğiniz üzere GGS empire oyunu ücretsiz bir oyun. Bunun artıları kadar eksileride var bana göre. Lafı fazla uzatmadan; hesap açmanın herhangi bir maliyeti olmadığı için çoğu kişi birden fazla kale açmakta yada birden fazla kale ile oynamakta. Kale sayısı çok ama oyuncu sayısı az  ve buda oyunun kalitesini düşürüyor bana kalırsa.
    Bazı arkadaşlar alet biriktirmek için 30-40 kale açıp etkinliklerden alet toplamakta.
    Kimisi küfür etmek için yeni kale açıyor.
    Kimileri sadece dedikodu yapmak ve iftira atmak için yeni kale açıyor ve sağa sola amaçsız mesajlar atıyor.
    Bu liste uzar gider aklımda olanlardan birkaç örnek vermek istedim. Bu konuda bir önerim var. Oyunun ücretli hale getirilmesi bu sorunu çözecek diye düşünüyorum. Kar amacı olmadan yapılacak ufak bir değişiklik ile başarı sağlanır diye düşünüyorum. Örneğin  aylık 1 - 5 TL  arası  fazla olmayan bir miktar ile oyun oynama zorunluluğu olsa daha makul bir oyun kalitesi olacaktır. Konuyu ittifaktaki arkadaşlarla konuşurken ilk 1 ay ücretsiz gibi  öneriler geldi, bence ücretsiz olmaması gerekli hesap açıldığı andan itibaren ilk ödeme yapılarak oyuna başlanmalı. Bu kaliteyi önemli ölçüde arttıracak bana göre.
    Konuyu oyun yöneticilerinin olumlu yada olumsuz geri dönüş yapmalarını beklediğimi belirterek bitirmek istiyorum.

Saygılarımla Abdullah A......  :)

Doğru bir uygulama olur.
    Kurumun değil, bireyin büyüklüğü önemlidir.
  • maharajim (TR1)maharajim (TR1) TR1 Gönderiler: 404
    oyunu ücretli hale getirmek yerine 70 levelerin 69 level ve altlarına düşük lecelerin 70 levelra saldırsını engelelrseniz alet aktarımınıda sadece 70 levalalra yaptırırsanız bu sorunlar biter paralı hale gelmesi halinde parasız oynyanlar zmanında çok para harcamş ben dahil çok oyuncu oyunu bırakır sadece 20-30 oyuncu kalır ayrıca bu bir svaş oyunuysa savunma yapan kale de zafer kaznmalıdır  ya good game güçlü bir savuma askeri çıkarmalı yada kıdemli kılıççının mnezlliye karşı savunma gücünü geri vermeli aksi halde savunma askeri basmaya gerk kalmıycak örenek olarak 6-7k savunması olan bir kale 3. saldur dayanamıyor güçlü bir savunma asker şart bana göre bu  şartlar altında bu oyun cazibesini yitirdi birde kimsenin dikkat etmedği bir husus var bu oyun hala kapalı betada buda şu dmek yatırdığınız paralar ve levellar açık beta olduğunda sıfırlanacak bu her oyunda böyledir diğer strateji oyunlarında adminlik yapmış biri olarak söylüyorum bu endele oyun paralı olamaz olursa paralarınız boşa gider benden söylemesi
    maharajim @ tr 1
  • Fransa Krallığı (TR1)Fransa Krallığı (TR1) TR1 Gönderiler: 446
    çok mantıklı birşey steame verecekler oyunu  hesap açımını 5 tl yapcaklar bak gereksiz yere hesap açılıyormu?

Ben savaş çıktığında ata binmeyeceğim. Ben ata bindiğimde savaş çıkacak. (Napoléon)

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak