Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

BILGILENDIRME

2

Yorumlar

• Abmu (TR1)Abmu (TR1) TR1 Gönderiler: 141
    arkadaş beni nerden tanıyor??*

onu geçtim arşivleri senden başka kim bilcek :D

Deniz suyunun rengi mavi değildir.      

• Snopy (TR1)Snopy (TR1) Gönderiler: 386
    arkadaş beni nerden tanıyor??*

onu geçtim arşivleri senden başka kim bilcek :D
    belliki face gurubundan biri ve bizleri tanıyan biri kardeşim 
    İmzanız forum kurallarına uygun olmalıdır
  • maraz 9 (TR1)maraz 9 (TR1) TR1 Gönderiler: 219
    ben senan deyilim atip tutma kardesiyim dun senana son kaledeki ajan yazmisin  evet o ve ben eski turk birlgi oyusuyuz  ama ne de senan gittiyi ittifaki satmaz biz yemek yediyimiz kapiya yardim gorduyumuz yere ihanet etmeyiz
    maraz 9 @ tr 1
    ben senan deyilim atip tutma kardesiyim dun senana son kaledeki ajan yazmisin  evet o ve ben eski turk birlgi oyusuyuz  ama ne de senan gittiyi ittifaki satmaz biz yemek yediyimiz kapiya yardim gorduyumuz yere ihanet etmeyiz
    öyle zannet halen maharajimin adamısınız 
  • musa62 (TR1)musa62 (TR1) Gönderiler: 35
    cavit kendini baskasiya karistirma ben kimsenin admi olmam cem abiye saygim var  savas olursa saldirmam  yalan yok   ben turk birligiyle kendim istiyerek cikmadim atildim haksiz yere bilmediyin konulara yorum atma
    musa62 @ tr 1
    cavit kendini baskasiya karistirma ben kimsenin admi olmam cem abiye saygim var  savas olursa saldirmam  yalan yok   ben turk birligiyle kendim istiyerek cikmadim atildim haksiz yere bilmediyin konulara yorum atma
    musa62 senan yüzde yüz konuşmasından anladım 
    senani bende tanirim o kendi kalesinden konusur sadece  ve tek bi kalesi var senin gibi deyil gelelim bana ben senin bildiiyn biriyim evet ama aklina gelmeyecek biriyim  beni asla bulamazsin
    musa62 @ tr 1
    senani bende tanirim o kendi kalesinden konusur sadece  ve tek bi kalesi var senin gibi deyil gelelim bana ben senin bildiiyn biriyim evet ama aklina gelmeyecek biriyim  beni asla bulamazsin
    valla belliki erkek deilsin :D  erkek ol tugra liderimisin gülüm 
    :) gordunuz hemen sapitti  la sen kendini akillimi saniyon hic bisey bildiyin yok  sadece sen bu oyunda cok kalesi olan  arkadsin  :D
    musa62 @ tr 1
    :) gordunuz hemen sapitti  la sen kendini akillimi saniyon hic bisey bildiyin yok  sadece sen bu oyunda cok kalesi olan  arkadsin  :D

şahsi çarım kimseyi ilgilendirmez erkeksen adını de :) 

sen erkekmisin o kadar kalen yaziyon asil kalen ne soyle bakalim cesaretin varmi cavidcim yada soyleme senin asil kalen yok cunki hirsiz bi gun biridne oynar yarin diyerinde  senin kendi kalen yoktur
    musa62 @ tr 1
    sen erkekmisin o kadar kalen yaziyon asil kalen ne soyle bakalim cesaretin varmi cavidcim yada soyleme senin asil kalen yok cunki hirsiz bi gun biridne oynar yarin diyerinde  senin kendi kalen yoktur

senin gibi laf salatası yapmıyorum ne hırsızlıgı yapmışım allah için açıkla 2cisi gene diyorum beynin varsa :D şahsi kalem kimseyi ilgilendirmez  saklı tutuyorum ben sana kaleni de demiyorum adını de diyorum :wink:
    cavit ugrasdirma beni git kumdan kale felan yap onu cal sen her seyi soylersem ne oldu o zaman merak etme zamanla o ismdide kale isminide yazicam burdan okursun 
    musa62 @ tr 1
    cavit ugrasdirma beni git kumdan kale felan yap onu cal sen her seyi soylersem ne oldu o zaman merak etme zamanla o ismdide kale isminide yazicam burdan okursun 
    bula bilirsen bul  arkam önüm sagım solum sobe saklanmıyan ebe :D 
    ve ayrıca muhammetim fazla oynama :) 
    cavid ugrastirma beni coj  ve gaddari sen uyeleri cikarmisdin bilmiyom sanma
    musa62 @ tr 1
  • sago35 (TR1)sago35 (TR1) TR1 Gönderiler: 73
     ben cavidim ben halı sahayım ben kenan ım ben senan ım ben hepsiyim ne kafa ütülüyorsunz aq lar gidin oyunuzu oynay kale çalıyorsanız kale çalın saşva ypaıoyorsanız saşva yapın karı gibi dırdır ypamayın başımız etinizi yedin dırdır dan dönek olmayın haydin ylalla

NOT: BEN BİR DELİYİM KISACASI BUDUR BAŞKA ANLAMI YOK.......
    boş insanlar la muhatap olmam.... sırf dikati kendine çekmek isterler...
  • perili ev (TR1)perili ev (TR1) TR1 Gönderiler: 4
    Lan musa62 kalesi eğer ki azda olsa şerefin varsa kim olduğunu yazar sın 
    beni düşmanımda dostumda iyi bilir benim büyükkaan ittifakıyla hiç bir bağlantım olmadığımı 
    kendi ittifaklarına gitim ama bir kaç defa etkinlik için ama asla ajanlık yapmadım ben senin gibi iftiralar atıpta başkaların köpekliğini yapmam  doğruya köpek olmasaydın zaten kendi kalenden yazardın 
    başkalarına iftira atmazdın.  NOT:  Şimdi defol git tiçket at hakaret etim diye !!!
    perili ev @ tr 1
  • tamam mı (TR1)tamam mı (TR1) Gönderiler: 181
    23.04.2017 düzenlendi
    sayın arkadaşlar  snopy kalesi ve musa62 kalesi atışmalarını gözlemledim ve şu karara  ulaştım ;

o da bu kaleler 1 tek kişiye ait o da sanırım cavitdf diye bahsettiğiniz kişiye,,,
    çünkü bir adam her dakika forumda olması imkansız,,,
    snopy bir yorum yapıyor,,
    arada max 3-5dk sonra musa62 yorum yapıyor,,

LÜTFEN OYUN İÇİNDE OYUN OYNAMAYALIM :sweat_smile:

saatlerine bakın  anlayacaksınız :wink:
  • A.N.K.A (TR1)A.N.K.A (TR1) TR1 Gönderiler: 28
    selam aleykum tr1 serverinin ayakta uyuyan guzel insalari :) yakin zamanlarda savaslar cikmis bbo safay soylular yani yeni ismiyle g.a.d.d.a.r savasi savasin nednide su bob ve safak soylular darki vurucakmis onceden davranmis  kisaca kendini savunmus onu benim kulahima anlat  darkcilar biliyo ki onu yok etmek icin bob ve safakin gucu yetmez  sadece dark guzel tuzaga  dusdu yakinda team gibi olur gcelim son gunde forumda gundemde olan konu turk blrlifi ve dark ve altlarini savsina nednide  cok komik zaten turk birligi tanmlamasinda yaziyo gecelim bu savasi cikartan cavitdf isimli arkadsa once onla ilgili kisa  bilgi cok guzel kale hirsizi  oyle byle diyil  10 numara kale calar  akliniz hayaliniz durur sonra ortaligi karistiran bi adam soyle ki bu gun sow isine gelirse soyu yerin isine gelirse dark  tutacak bi adam yani kendi cikari icin yapamayacgi sey yoktur 20 den  fazla bilinen kalesi var o en sn  son kana yardim ediyodu gerci onlarin yardima ihtiyaci yok  son kan tum darcilar sow daadra yetiyo her gun forumda  10 numara raporlar oluyo  sonra darknda  biraz nasi bi gaddar ittifak olduguna dair kanit kendi alt ittifakini yok edicekti  neden cunki alibaba44 diye bi kale sow anka savasinda  sowa  gectiyi  icin yakiyodu  bide bunu  baska ittiye yaptircakti karizma cizilmesin diye ben kendi altimi vurucak kadar yolumu sasirdim diye neyse son kaleyide uyardik  allahtan ahmette ruteleri dusurmusdu o zaman ittifakinda  4 tane ajan vardi  onlari o zaman yazamamisdim  yazayim perili ev buyukaan ajani  samet10 team kalesi ve tulpar bob  ajani ne kadar guzel dimi ajan yuvasi ittifak mubarek  ha bisey daha insanin ust ittifkin  alt ittifakina ajan sokmasi ne guzel dimi :) ve son kaleden ayrilan uyeler  infernal  tauneutrino  bularda son kalenin yok olucagini biliyodu .neyse  sacma sapan yorumlar atmayin bunun gercek oldugunu bilenler biliyo zaten 
    Ne perili ev kalesiyle ne de serverdaki hiç bir itttifakta yan kalemiz ajanımız vs yoktur. 5 yıldır buna ihtiyaç duymadık Bundan sonrada duymayız. İnsanlara 70lvl yağma kalelerinden iftira atmak yerine biraz haysiyet ve şerefli olup varsa az bir şey de delikanlılık kimliğini ortaya koy ispatla ondan sonra konuşalım. Siz devam ettikçe biz her zamanki gibi vurmaya devam edicez zorunuza gidende bu zaten Dark Ailesinin birbirne olan bağı. Adımızı kullanmadan yalanlarına devam edersen seviniriz seni burda tek başına havlamaya mahkum bırakıyoruz. BÜYÜKKAAN AİLESİ

firar28-Oğuz
Bu tartışma kapatıldı.