Anasayfa Turkish Resmi duyurular

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!


ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.


Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA


DUYURU !!!

ŞehzadeŞehzade Gönderiler: 523
01.10.2016 düzenlendi kategorisi Resmi duyurular


Moderatör olarak görevim, Oyuncular ve GGS arasında köprü görevi kurmak ve forumun genel düzeni ve işleyişiyle ilgilenmektir.

                Toplum olarak oyun oynamayı bile beceremediğimizi her platformda dile getirdim, basit bir oyunu dahi oyun bilincinde olmadan, gurur,kibir, nefret, tehdit, şantaj vb. durumlarla oynayan oyuncular malesef hep olmuştur. Yapılan şeylerin önünü arkasını düşünmeden söylenen şeyler, yapılan uygulama ve liste benzeri şeylerin nelere yol açacağını bilmeden hareket eden klavye erkekleri, internet babaları yüzünden malesef işler bazı kereler çığrından çıkmaktadır.

 

                Tarafımca gerek oyun içinde gerek forumda sürekli oyuncuların oyunu oyun bilinci içinde oynamaları telkin edilip, gerekli paylaşımlar forumdan yapılmıştır. Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde oyun içinde bulunan oyuncular tarafından tarafıma ulaştırılan LİSTE den böylelikle haberim olmuş, tarafımca muhataplarla yazışıp bu listenin çığrından çıktığı, bundan vazgeçilmesse ilerde oyuncular arası çok şeye yol açacağı bildirilmiştir, bunun yanı sıra forumda da ilgili konular açılmıştır.

 

Bu evrede oluşacak olan 2537 SAYILI Türk Ceza Kanununun 

Madde 106
Madde 107
Madde 125
Madde 132
Madde 134
Madde 135
Madde 136
Madde 243
Madde 244

Maddeleri uyarınca suça teşkil olunacak konularda hiçbir sorumluluğum bulunmamaktadır.

 

EKLER;

Bilişim suçlarıyla ilgili açmış olduğum konu;

https://community.goodgamestudios.com/empire/tr/discussion/302822/bilisim-yoluyla-dolandiricilik-sucu-izlenecek-adimlar#latest

Toplumsal mesaj olarak verdiğim konu;

https://community.goodgamestudios.com/empire/tr/discussion/319678/anne-kavramini-bilmeyenlere#latest

Oyun içi savaşlarla ilgili uyarı ve telkinlerim;

https://community.goodgamestudios.com/empire/tr/discussion/309505/savas#latest


TÜM TR1 SERVERİNE DUYRULUR!!!

Post edited by Şehzade on

Yorumlar

  • Mr.KraftMr.Kraft Guest Gönderiler: 279
    İlave olarak, oyun içinde paylaştığınız kişisel bilgiler konusunda daha dikkatli olmanızı ve gerçek hayattaki isim-soy isim, adres, telefon numarası, e-posta vb. bütün bilgiler konusunda yaşanabilecek problemlerin sorumluluğunun sizde olduğunun bilincinde olarak hareket etmenizi öneririz.
  • ŞehzadeŞehzade Gönderiler: 523
    Oyun içindeki sorun yüzünden lütfen konuları büyütüp, telefonlaşma, adres alma, tehdit etme, gidip hesaplaşma boyutlarına getirmeyelim. Oyunda olan oyunda kalır.
Sign In to comment.