Anasayfa Turkish Resmi duyurular

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!


ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.


Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA


Discontinuation of Customer Support for KO, HU, BG, CZ, TR and RO

Nono Le RobotNono Le Robot Gönderiler: 31
12.02.2018 düzenlendi kategorisi Resmi duyurular

Dear Players,

Due to the recent restructuring within Goodgame Studios, we can no longer provide support for the following languages: Korean, Hungarian, Bulgarian, Czech, Turkey and Romanian

Every ticket that has been created until 29.08.2016 will still be processed, however for future queries please use our English support form instead, or any other language that is still supported.

Our games aren’t affected by this change, you can of course still play them in your prefered language, and we will improve their development even further to ensure you the best experience in-game.

Regards,
your CM Team

Post edited by OHM (TR1) on

Yorumlar

 • Mr.KraftMr.Kraft Guest Gönderiler: 279
  Herkese selam,

  Yukarıda yer alan duyurudan da görebileceğiniz üzere son dönemde şirket içi yeniden yapılanmamız sebebiyle aşağıda adı geçen dillere teknik destek vermemiz mümkün olmayacaktır:

  Korece, Macarca, Bulgarca, Türkçe ve Romence.

  29.08 gününe kadar gönderilmiş olan ticketler işleme alınacaktır ancak gelecekteki sorularınız için lütfen İngilizce destek formunu kullanın (ya da destek verilen dillerden başka birisini).

  Oyunlarımız bu değişiklikten etkilenmemiştir ve tercih ettiğiniz dilde oyuna devam edebilirsiniz. Daha iyi bir oyun tecrübesi için oyunun geliştirilmesine devam etmekte olacağız.

  Sevgilerimizle
  Empire Ekibi
Sign In to comment.