Anasayfa Turkish Resmi duyurular

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!


ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.


Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA


Güncelleme: Araştırma kulesi, arkadaş listesi

Mr.KraftMr.Kraft Guest Gönderiler: 279
12.02.2018 düzenlendi kategorisi Resmi duyurular

Soylu başkent mücadelesinin sebep olduğu karmaşanın ardından bu hafta biraz daha ufak bir güncellemeyle suların durulmasını sağlayacağız. Araştırma ağacı için yeni bir görünüm tanıtılacak, arkadaşlarınızla bağlantı kurmanızı geliştirecek bir sistem eklenecek ve bazı güzel özellikleri adapte edeceğiz!


Araştırma ağacı dizaynı!


Araştırma ağacı yeni bir görünüme kavuşuyor! Bu değişiklik gelecekte yer alacak eklemelerin yolunu açıyor ve gelecekte ne tür araştırmalarla karşılaşabileceğinizi görebilmeniz için gelişiminizi takip etmenize yardımcı olacak.

 • 3 ayrı bölüm yerine, araştırma ağacı 3 kolu olan tek büyük bir yapıdan oluşacaktır.

 • Yeni araştırma henüz yer almayacak ancak şu anki mevcut ilerlemenizi daha derinlemesine gösterecektir.


Krallık çapında arkadaşlıklar


Krallık boyunca ittifaklar arkadaşlarıyla daha kolay bir şekilde iletişim kurabilmeleri için bir yol arıyorlardı, ittifaklarının üyesi olmasalar bile. Artık bu istekleriniz yerine getiriliyor ve yeni bir arkadaş listesi uygulamayı giriyor!


 • Artık oyuncuları Empire'da arkadaşınız olmaları için davet edebilirsiniz

 • Bir oyuncuyu arkadaş olarak kabul ettiğinde, birbirinizin çevrimiçi durumunu, seviyesini, ittifak ismini, güç puanlarını ve aranızdaki mesafeyi görebilirsiniz.

 • Oyuna davet ettiğiniz oyuncular otomatik olarak arkadaş listenize eklenecektir ve onlarla diğer arkadaşlarınızı ayırt etme imkanınız olacaktır ve bu sayede onların ilerlemelerini görebilirsiniz.

 • Arkadaşlar listesi 'Arkadaşını davet et' menüsünden ulaşılabilecektir.

 • Ayrıca kendiniz çevrimdışı görünmeye ayarlayabilirsiniz ve bu sayede gecenin geç saatlerinde Empire'a çaktırmadan girebilirsiniz.


Diğer değişiklikler


 • Artık bir etkinliğe ya da diğer krallıklara giriş yaparken önceden inşa edilmiş bir kamp ya da kale alabilirsiniz. Tıpkı Berimond'da olduğu gibi, bu sayede ilerleme daha hızlı bir şekilde gerçekleşebilir.

 • Yeni bir puan etkinliği artık size askerleri sadece askere alarak üreterek değil farklı yollardan edinmeniz için ödüller verecektir.

 • Güncelleme videolarımız ana ekrana bağlantılı olacaktır.
Güncellemenin içeriğini buraya tıklayarak tartışabilirsiniz.

Güncellemenin 16.06.2016 Perşembe günü gelmesini planlıyoruz. Detayları yakında bu başlıkta duyuracağız.
Post edited by OHM (TR1) on

Yorumlar

 • Mr.KraftMr.Kraft Guest Gönderiler: 279
  Evet güncellememiz bugün gerçekleşiyor.

  Güncellemenin saatini 12:00 civarı olarak planlıyoruz. Ancak gecikmeler yaşanabilir. Lütfen hesabınızı hazır tutun.
Sign In to comment.