Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

SON KAN Part 2

Tunci17 (TR1)Tunci17 (TR1) TR1 Gönderiler: 32
Herkese Merhaba:) Az önce kendimce bir video yapayim dedim. kendi çapımda uğraştım kötü oldu sanirim daha önce hiç video oluşturmamiştim:) biraz acemice oldu idare edin artik:) lütfen tartışma ortamı yada rencide edici yorumlar yapmayın kimseye.. biz kabul ediyoruz evet yeniliyoruz ama keyfimize bakıyoruz. Bunun bir oyun olduğunu unutmayın lütfen:) Herkese Saygılar:)

Sürekli güçlünün yanında yer almak adamı yalaka, dalkavuk yapar. 
Çünkü güç dengeleri sürekli değişir.

Uğur Mumcu

Yorumlar

• savaşçı1985 (TR1)savaşçı1985 (TR1) TR1 Gönderiler: 123
    Herkese Merhaba:) Az önce kendimce bir video yapayim dedim. kendi çapımda uğraştım kötü oldu sanirim daha önce hiç video oluşturmamiştim:) biraz acemice oldu idare edin artik:) lütfen tartışma ortamı yada rencide edici yorumlar yapmayın kimseye.. biz kabul ediyoruz evet yeniliyoruz ama keyfimize bakıyoruz. Bunun bir oyun olduğunu unutmayın lütfen:) Herkese Saygılar:)

Tebrik ederim :)

Oturur sana şerefi anlatırdım ama, kaybettiği bir şeyi dinlemek ağır gelir insana.. 

savaşçı1985 @ tr 1  

• 26NATHOR26 (TR1)26NATHOR26 (TR1) Gönderiler: 22
    oğuz abi döktürmüşün sende  :)
  • DONANSİS (TR1)DONANSİS (TR1) TR1 Gönderiler: 14
    fon müziği çok hoş
    lakin savaş raporları için pek uygun olmamış sanki ;)
    DONANSİS @ tr 1
  • ŞehzadeŞehzade Gönderiler: 523
    Konu başlığı dışındı ikili tartışma, hakaret vb. yasak. Lütfen daha sakin ve birbirimizi kırmadan tartışalım. İlgili iletiler. ÇÖPE
  • AGT9 (TR1)AGT9 (TR1) TR1 Gönderiler: 49
    Ah ah ah zamanında team gazi savaşında gazi ile savaşa girseydiniz team kalmazdı ortalıkta..... :D:D:D
  • Spartacus. (TR1)Spartacus. (TR1) TR1 Gönderiler: 172
    09.05.2016 düzenlendi
    guzel raporlar :blush: 
    Post edited by Spartacus. (TR1) on
  • kardes hangı ıttıfaktasınız
    G.A.R.N.İ.Z.O.N
    н.υ.ѕ.є.у.ι.η

.:ⒹⓄⓈⓉⒶ ⓎⒶⓀⒾⓃ ⒹⓊⓈⓂⒶⓃⒶ ⒹⒶⒽⒶ ⓎⒶⓀⒾⓃ ⓄⓁ:.

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel