Anasayfa Turkish Oyuncu tanıtımı

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

bU NE BOYLE :))

2»

Yorumlar

• GöktuğTürküz_32 (TR1)GöktuğTürküz_32 (TR1) Gönderiler: 17
    12.06.2015 düzenlendi
    ona bakılırsa sen yaşama o zaman ? sonuçta bir gün ölmeyecekmisin neden hemen ölmeyesin.. mantığa bak hele
    GöktuğTürküz_32 @ tr 1
  • gipsyking (TR1)gipsyking (TR1) Gönderiler: 373
    12.06.2015 düzenlendi
    ona bakılırsa sen yaşama o zaman ? sonuçta bir gün ölmeyecekmisin neden hemen ölmeyesin.. mantığa bak hele
    hayatin tadini cikarmak lazim
    gipsyking @ tr 1

STEAM
  • DarkCrusadeDarkCrusade Gönderiler: 147
    12.06.2015 düzenlendi
    gipsyking yazdı: »
    hayatin tadini cikarmak lazim
    O zaman oyunun tadını çıkar. Herkesin farklı zevkleri vardır isteyen oyuna yatırır isteyen harcar.
    Bilbo: Günaydın ve iyi günler

Gandalf:
    Ne demek istiyorsun, iyi bir gün geçirmemi mi diliyorsun yoksa günün iyi bir gün
    olduğunu mu söylüyorsun?

• Adsız MücahideAdsız Mücahide Gönderiler: 48
    18.06.2015 düzenlendi
    gipsyking yazdı: »
    arkadaslar adama cocuk demeyin bir cocuk parayla yakut ala bilirmi:)

annesinin cüzdanını çalarsa alabilir:D
    Adsız Mücahide @ tr 1
  • calamaricalamari Gönderiler: 17
    28.06.2015 düzenlendi
    Annesinin değil cüzdanınını, mücevherlerini çalsa ancak bu kadar olur. Çok amaçsız bir biçimde asker biriktirmiş, yazık günah. Aynı anda 500 saldırı yapsan bile yemek hemen tükenir.
    calamari @ WWW 2
  • fatih1994fatih1994 Gönderiler: 15
    30.06.2015 düzenlendi
    Hayır çocugun surları düşük seviyede o yüzden
    fatih1994 @ tr 1
  • WarriorLordGameWarriorLordGame Gönderiler: 1,018
    30.06.2015 düzenlendi
    Adam harabe oldu :d
    rvFrGVQ.png
  • onur1372onur1372 Gönderiler: 7
    30.06.2015 düzenlendi
    ittifak üyeleri askerlerı o kalede saklıyordur ;)
    onur1372 @ tr 1
  • temrantemran Gönderiler: 11
    01.07.2015 düzenlendi
    Arkadaşlar Şöyle Yapalımmı ben trafik kazası geçim ve şu an yataktayım Rızkı veren ALLAh cc kafama göre takılıyorum 24 saatte kaç level atlanabilir onu denemek istedim.Herkese saygılar bu oyunda bende çılgınlarını gördüm mesela dede1909.SAYGILARIMLA .......
    temran @ tr 1
    01.07.2015 düzenlendi
    HİÇ kİmseye saldirmadim yakut ÇektİkÇe asker gÖnderdİ amacim 24 saatte kaÇ level atliyabİlİrİm onu test etmektİ saygilarimla
    temran @ tr 1
    01.07.2015 düzenlendi
    onur1372 yazdı: »
    ittifak üyeleri askerlerı o kalede saklıyordur ;)
    hasan5757 yazdı: »
    :)
    eğer savaşta oldukları bir ittifak olursa geceleri saldırı askerlerini korumalı yada küçük levele
    eğer yenemiyecekleri derecede bi ittifakla savaşıyolarsa geceleri bütün askerlerini korumalı yada küçük level kalelere gönderebiliyolar :)
    darkcastle2 yazdı: »
    bu adam ya hile yapıyor ya da yakutçu kardeşim. Fakat adam 14 lvlde benim ömrümde görmediğim adamları toplamış. Diyecek bir şey bulamıyorum bir şirket ancak bu kadar yüzsüz olabilir... Birkaç aya kalmaz kalelerin üzerinde yenmek için 10.000 yakut ödeyin yazısı da çıkar. Yemin ediyorum yakutçularla ilgili tek bir güncelleme gelirse oyunu bırakacağım. Bu ggs resmen emeklerimizden para kazanıyor birileri bizi yenmek için para veriyor. Adamlar çyle bir sistem kurmuş ki hem de oyunun ilk başlarında yakut sorunu yaşatmıyorlar sonra sonra yavaş yavaş ekliyorlar sen de bırakamıyorsun emek ettim diye. Bağımlılık yapan maddeler gibi. Neyse artık sabrım taştı böyle bir şirkete para kazandırmaktansa kendi kalemi kendim harabe edicem tek bir güncelleme daha gelirse yakutla ilgili bunu da buradan söylüyorum..
    3dy3n9.png
    arkadaslar bu bir 18 level kalenin savunmasi:))
    tamam savunma hepsi saldiir askeri ama kim bunun saldirisina karsi koya bilir ?:))
    hile degil bence cunki boyle buyuk bir oyunun hilesi olamaz.zengin biridir belkide.
    Dogrusu ben 1.050 kral savunmacisini zor tutuyorum onun deposu 3.duzey nasil besliyo anlamis degilim
    yakutla tuccardan alamaz cunki o kadar parayi oyunun ta basinda kimse harcamaz
    buyuk krallik kordisi:706:762
    ismi:minecraftpocket
    gece mavisi yazdı: »
    bizde de yakut olsa bizde yaparız o kadar :)
    king104 yazdı: »
    bence yakut satın almış
    a53dl7.png
    suan 27.level
    ben 57.
    Bizim kule,kale vurub yakut biriktirib firini yukseltiyoruz
    ama daha oyuna yeni baslamis biri tek tiklamayla bizim yaptigimizin 10 katini yapti
    yakutlu ve yakutsuzun farki bu
    ~göktürk~ yazdı: »
    8 bin asker beslemek kolay değil arkadaşlar. Yakut çekip almıştır ama bikaç saat sonra ölecek o askerler.
    Diyelimki ölmedi sağlam ekipmanlı bi oyuncunun karşısına ekipmanı olmadan çıkarsa 20 asker zor keser. Keşke adamın kale kumandanınında screenshot ını atsaydın. (parayı basıp ekipman da alabilir :) )
    hocam o kadar askeri alan beslemesinide bilir :)
    ozel tekliflerde yakut aldiginda gelen yiyecekler icin depo gerekmez :)
    neyse sanirim modlar bu konuya bakmadilar bile
    ahmet zor yazdı: »
    doğru sölüyorsun kardeş fırını 7. Düzey bu çocuk oyuna çok para yatıroyor belki ama çok güçsüz gücü 2000
    ahmet zor yazdı: »
    sanmam görveli olsa sadce adamları değil her şeyi güçlü olurdu baksana sadece kalesi güçlü bu oyuncu her türlü para yatıyor bayrağı gelişmiş ama benden söylemsi bu çocuk boşuna para yatırıyor
    ya amcim 24 satte kaÇ level atlanabİlİr onu test etmekmİŞ 10. Level olunca her Şey uÇtu ve İnanilmaz hedİyeler geldİ cİdden bende ŞaŞirdim 9 ay Önce oyunu birakmiŞtim tekrar baŞladim :) 24 saat uyumam gerekİyordu trafİk kazasi geÇİrdİm bende tekrar oynuyayim dedİm ve sonuÇ bu oldu :)
    temran @ tr 1
    01.07.2015 düzenlendi
    onur1372 çok iyiydi :)
    temran @ tr 1

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak