Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

team la gurur duyuyorum

2

Yorumlar

• tango charlitango charli Gönderiler: 11
    13.05.2015 düzenlendi
    Neyse benim karakolumu SOK KAN'dakiler bana iade ettiler, TEAM ve SON KAN dakilere teşekkür ederim.
    tango charli @ tr 1
  • mahmut392mahmut392 Gönderiler: 1
    13.05.2015 düzenlendi
    Katiliyorum
    mahmut39 @ tr 1
  • DarkCrusadeDarkCrusade Gönderiler: 147
    13.05.2015 düzenlendi
    Neyse benim karakolumu SOK KAN'dakiler bana iade ettiler, TEAM ve SON KAN dakilere teşekkür ederim.
    Biz kimsenin emeğini çalmadık son kan ittifakı kimsenin emeğine çökmediğini herkes bilir ama son kanın bütün emeklerine çöktüler çünkü son kan ittifakının büyümesini kimse istemedi ve istemiyor.
    Birinin veya birilerinin arkasından atıp tutup onları kötüleyip sonra teşekkür etmek adamlık değildir. Kötülemeden önce mesaj atıp konuşursun dertleyi neymiş nolmuş diye sorarsın. Foruma girip konuları kirletip onları kötülemezsin. Şu da var biz diğer ittifaklar gibi değiliz insanların emeklerine çökmüyoruz diğer ittifaklar gibi hazır karakolları konup köylerini almıyoruz bunu da hatırlatırım.
    Bilbo: Günaydın ve iyi günler

Gandalf:
    Ne demek istiyorsun, iyi bir gün geçirmemi mi diliyorsun yoksa günün iyi bir gün
    olduğunu mu söylüyorsun?

• hasan 5 2015hasan 5 2015 Gönderiler: 14
    21.05.2015 düzenlendi
    Bence T.E.A.M bu oyunun en iyi ittifakı uluslar arsı bir oyunda en iyi ve en yakutlu ittifaktır
    :D peki ya sizce
    hasan 5 2015 @ WWW 1
  • MileyCyrus (TR1)MileyCyrus (TR1) Gönderiler: 1,486
    21.05.2015 düzenlendi
    TEAM de olan biri solesin bizi TEAM 1 koruyo dolaylı olarak bizi koruyo musunus?
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • fatih1994fatih1994 Gönderiler: 15
    22.05.2015 düzenlendi
    muratti yazdı: »
    tango charli senın gıbı tırtları koydugumuz ahırımıza baktım da arkadaslar senden bı cacık olmuyacagını dusunup hayvan pazarında senı satmıslar uzulme en azından sucuk olursun

(yazdıgın yazılarda hakettiğin cevap budur saygısızlık yapmaki insanlar sana eşşek muhamelesi yapmasın .. )

muratti sizin o ittifakınızda beslediginiz ümitcan767 muratcan767 diye kale açarak şifre istiyor ve bu yolla bir sürü kale çalmıştır keskin kalesini bile çalmışltır fakat e-posta yoluyla geri alındı siz hepiniz ahır kaçagısınız cevaplarsın inşallah ahır kaçaklarına selamlar seni bebek
    fatih1994 @ tr 1
  • HÂLİD BİN VELÎD (TR1)HÂLİD BİN VELÎD (TR1) TR1 Gönderiler: 25
    23.05.2015 düzenlendi
    sana ne desem bos sıgır geldınız sıgır gıdıyosunuz...
    muratti @ tr 1
  • furkannnnfurkannnn Gönderiler: 18
    11.06.2015 düzenlendi
    evet noktayı koydu .
    furkannnn @ tr 1
  • Büyük TürkBüyük Türk Gönderiler: 36
    19.06.2015 düzenlendi
    Bravo t.e.a.m
    senİ kiskananlar utansin !!
    GÜcÜnÜ bİr kez daha İspatladin..
    Büyük Türk @ tr 1
  • karadayııkaradayıı Gönderiler: 39
    20.06.2015 düzenlendi
    heeee kesinlikle öyledir ;)
    karadayıı @ tr 1
  • mert89 (TR1)mert89 (TR1) Gönderiler: 26
    20.06.2015 düzenlendi
    karadayı sen elını ayagını cektın bu ıslerden karadenıze koyune gıtmedın mı daha ne dolasıyon buralarda :)
    mert89 @ tr 1
  • muratalmdr (TR1)muratalmdr (TR1) Gönderiler: 4
    20.07.2015 düzenlendi
    keske bende en azından alt ittifakınıza girip gelişsem 48 lwl çok isterim inş alırsınız benide
    muratalmdr @ tr 1
  • sultanhasanhansultanhasanhan Gönderiler: 3
    30.07.2015 düzenlendi
    team la gürür duyuyorum ve onlara teşekkür ediyorum bize kapılarını açtılar ve bir elinin altına aldılar bizi korudular çok iyi kalpli ve güzel insanlarsınız teamın üyeleri sizinle savaştık birlikte ama yenildik yinede siz
    bize asla bırakmadınız
    sultanhasanhan @ tr 1
  • sultanhasanhansultanhasanhan Gönderiler: 3
    30.07.2015 düzenlendi
    murat sen 2012 den beri bu kadar ilerledin peki ben 3 yıla ne kadar ilerleye bilirim bunu nasıl yapa bilirim
    29 lvlim kont kalem var hep asalet ve yabancılara önem veririm asaletten dekorativ öge alırım bir gün team dageneral olma hayalım gerçekleşicek bunu biliyorum
    sultanhasanhan @ tr 1
  • gipsyking (TR1)gipsyking (TR1) Gönderiler: 373
    30.07.2015 düzenlendi
    murat sen 2012 den beri bu kadar ilerledin peki ben 3 yıla ne kadar ilerleye bilirim bunu nasıl yapa bilirim
    29 lvlim kont kalem var hep asalet ve yabancılara önem veririm asaletten dekorativ öge alırım bir gün team dageneral olma hayalım gerçekleşicek bunu biliyorum
    bunun bu konuda simdi kii yeri ne
    gipsyking @ tr 1

STEAM
  • SessizPlayer (TR1)SessizPlayer (TR1) TR1 Gönderiler: 14
    kimmiş bu ya merak ettim :)
  • bir tane AT HIRSIZI vardır TEAM da oynayan ümitcan767, Kurt Birliğinden 08-05-2015 tarihi Cuma Mübarek gecesi anıt çalmıştır, anıtı istedik vermedi, 7 mesejı attık, TEAM oyuncularına hırsızlık yakışmıyor, Lütfen atın dişlerini çaldıysa atın kaç dişi vardı, cevaplarlarsa iyi olur, atın kaç dişi vardı, at hırsız ümitcan767, wanted ümitcan767 hırsızdır
    ben de katılıyorum  önce ben kendimi tanitayım ben kartal yuvasından muratsevi hero 
    siz bana saldırıda bulundunuz ama hiç sesim çıkmadı yani oyun olduğu için 
    ama hırsızlığa gelince asla affedilmez

• http://www.directupload.net/file/d/4231/t3dfanch_jpg.htm 

bu mesaj bizzat team lideri yiyicicabbar tarafından atılmıştır her ne kadar inkar etseler de kedi ve  muratti gibi klavye silahşörlerini devreye soksalar da gerçek budur. adamın işine gelmeyen tr serverinde oynayamaz. sizin gibi çanak tutanlara lanet olsun..
    cabbar kalesine bakan kaan efendi kendisi yazamaz çünkü maşa tutmayı sever.sorsan kendisi akpak sütten çıkmış ak kaşıktır. 
    artık yeter
    yeter
    yeter
    ben bu işte yokum

muhtemelen kayra bunu yayınlamaz yoksa o da fırçayı yer
  • http://www.directupload.net/file/d/4231/t3dfanch_jpg.htm 

bu mesaj bizzat team lideri yiyicicabbar tarafından atılmıştır her ne kadar inkar etseler de kedi ve  muratti gibi klavye silahşörlerini devreye soksalar da gerçek budur. adamın işine gelmeyen tr serverinde oynayamaz. sizin gibi çanak tutanlara lanet olsun..
    cabbar kalesine bakan kaan efendi kendisi yazamaz çünkü maşa tutmayı sever.sorsan kendisi akpak sütten çıkmış ak kaşıktır. 
    artık yeter
    yeter
    yeter
    ben bu işte yokum

muhtemelen kayra bunu yayınlamaz yoksa o da fırçayı yer

• emre penek (TR1)emre penek (TR1) Gönderiler: 4
    ben bu oyunu oynadığımdan beri gördüğüm tek şey bence  herkes birbirinin kuyusunu kazıyor.

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak