Anasayfa Turkish Teknik sorunlar

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

neden bize yok sistem :)

kesho (TR1)kesho (TR1) TR1 Gönderiler: 65
16.11.2014 düzenlendi kategorisi Teknik sorunlar
simdi arkadaslar sistem e postaya mesaj yollayarak kacak tas ezici veriyor neden ben girdiğimde sistemden bana mesaj gelmemis oluyor neden herkez alamıyor bir cevap bekliyorum baska bir arkadasta alamadı ama baska bir arkadas aldı bana arkadasım diyorki yakut yukleyen siz odulu alan ben sevindim simdi diyor ne oluyor sistem abii :)))):confused:
Post edited by kesho (TR1) on
kesho @ tr 1

Yorumlar

• brunikbrunik Gönderiler: 108
    11.09.2014 düzenlendi
    sistem abiiD
    Insanlarin sana agzi acik bakmasini istiyorsan git dis doktoru ol
  • kesho (TR1)kesho (TR1) TR1 Gönderiler: 65
    12.09.2014 düzenlendi
    bilmiyorum abi cekeyim dedi m belki bizede ayrımcılık yapmazlar bedava asker alabilmemiz icin mesaj atarlar deli oldum adam almıs ben almaadım bizim ne eksiğimiz var :)
    kesho @ tr 1
  • PinacoladaPinacolada Moderator Gönderiler: 1,180
    17.09.2014 düzenlendi
    seçilmiş gruplara veriliyor. Ayrıca bir konuda bilgi vermek zorundayım: GGS bu gibi hediyeleri ya da teklifleri sunmak zorunda değil.
  • ejder-ateşiejder-ateşi Gönderiler: 22
    19.09.2014 düzenlendi
    Pinacolada yazdı: »
    seçilmiş gruplara veriliyor. Ayrıca bir konuda bilgi vermek zorundayım: GGS bu gibi hediyeleri ya da teklifleri sunmak zorunda değil.

tamam hediyeyi boşver %200 niye kalkdı?yapdıgınız oyun bi kaçkere yakut çekimi ile bitmiyor aletidir özel teklifidir komutanıdır teknikeridir herşey yakutla bitiyor yani her ay düzenli yakut çekiyoruz.sizler yardımcı olacagınıza yakut ggsnin ister verir ister vermez diyorsunuz.bide dövsediniz:D
    19.09.2014 düzenlendi
    bana verildi ama askerlerim full oldugu icin ora bura tasimak zorunda kaldimD
  • CİHADDERCİHADDER Gönderiler: 66
    21.09.2014 düzenlendi
    pino abi sana bir sorum olacak sistem bu "seçilmiş kişileri" neye göre seçiyor bunu bi söleyebilir misin? Gerçi söylemene gerek yok kesin kim yakut çekiyorsa ona geliyordur... Ama bir konuda da haklısınız goodgame herkeze vermek zorunda değil istediğine verir oyun onların değil mi canım :D
    Bil ki;
    Yaşadıklarınla değil, yaşattıklarınla anılırsın...
    Ve unutma;
    Ne yaşattıysan elbet bir gün onu yaşarsın...
    Edepli, edebinden susar, edepsiz ben susturdum zanneder...
    21.09.2014 düzenlendi
    olabilir ben yakut cekiyom yada yeralti etkinliginde yakut harcayanlari veriliyordur orda baya bi yakut harcadim
  • kesho (TR1)kesho (TR1) TR1 Gönderiler: 65
    16.11.2014 düzenlendi
    benim kaleme baksana kardesim tek seferde yaptım bu sekil uc tane ısık diktim yakutu harcadım surekli orda oynadım bana vermediler secilmis guruplarmıs da herkeze vermek zorunda değilmis peh almıyorum artık yakut falan :)
    kesho @ tr 1

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak