Anasayfa Turkish Oyun ile ilgili sorular

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

yabancıı kaleleriiii

cemil1453cemil1453 Gönderiler: 4
24.09.2014 düzenlendi kategorisi Oyun ile ilgili sorular
:mad::mad::mad::mad::mad: bu yaptığınız etkinlik yüzünüzden kalem yangından nasibini alıyor fakat bunu söndüren siz değilsiniz bedava söndürmede her etkinlikte vermiyosunuz bu yoruma pinc cevap vercek mi şüphe
Post edited by cemil1453 on
:mad:cemil1453 @ tr 1

Yorumlar

• llLoststarll (TR1)llLoststarll (TR1) Gönderiler: 339
    13.09.2014 düzenlendi
    Ben yabancılara ş aldırmadı hatta casus bile almadım ama bana saldırı geldi kalem şimdi yanıyo

• brunikbrunik Gönderiler: 108
    14.09.2014 düzenlendi
    hihi bende 3 saldiri geldi ama karsiladim yinede kalemdeki asker sayisi 10du
    Insanlarin sana agzi acik bakmasini istiyorsan git dis doktoru ol
  • cemil1453cemil1453 Gönderiler: 4
    14.09.2014 düzenlendi
    adam bana 2 bin kişile geldi askerim de savaştan çıktığım için yoktu pinc buna bişi diyemiyor ama
  • brunikbrunik Gönderiler: 108
    14.09.2014 düzenlendi
    ya anlamadim etkinlik iste saldiri gelcek gelmicek berimondda dejauve senin kampini bozguna ugrattiginda bu ne is savastan yeni cikmisdim dejauve geldimi diycen bu turkiyede amma garip
    Insanlarin sana agzi acik bakmasini istiyorsan git dis doktoru ol
  • cemil1453cemil1453 Gönderiler: 4
    14.09.2014 düzenlendi
    bu kaleler gerçek değil ve berimond isteğe bağlıydı bunu bilmiyorsan bişi yapamam kardeşim türkiye garip değil sen ölesin :):)
  • ChampionAndoriaChampionAndoria Gönderiler: 63
    15.09.2014 düzenlendi
    Aynen ya bi söndürme verseniz iyi olucak su 3 4 gunde yabancılar sağolsun kalemde 5000 kadar asger gördüm :/
    ChampionAndoria @ tr 1
  • PinacoladaPinacolada Moderator Gönderiler: 1,180
    16.09.2014 düzenlendi
    Bildirdiğiniz şikayetler etkinliğin özelliğidir. Başka oyunculardan gelen saldırılar gibi görün.
    Ayrıca 09.09.2014 tarihinde gerçekleşen güncellemede yabancı krallık istilasındaki yabancı oyuncuların gücünü düşürdük. Normal bir oyuncunun verdiği hasarın ( yangın hasarı ve yağma) yarısını veriyor artık.
  • ChampionAndoriaChampionAndoria Gönderiler: 63
    17.09.2014 düzenlendi
    Pinacolada yazdı: »
    Bildirdiğiniz şikayetler etkinliğin özelliğidir. Başka oyunculardan gelen saldırılar gibi görün.
    Ayrıca 09.09.2014 tarihinde gerçekleşen güncellemede yabancı krallık istilasındaki yabancı oyuncuların gücünü düşürdük. Normal bir oyuncunun verdiği hasarın ( yangın hasarı ve yağma) yarısını veriyor artık.

romanya 1 tr1 de olduğu gibi tekrardan sıralama yapcakmısınız ulke sıralaması ???
    ChampionAndoria @ tr 1
  • PinacoladaPinacolada Moderator Gönderiler: 1,180
    17.09.2014 düzenlendi
    en kısa zamanda:)
  • ::HellGuarD:: (TR1)::HellGuarD:: (TR1) TR1 Gönderiler: 81
    19.09.2014 düzenlendi
    Türkiye birezilya sonuçları ne oldu ?
    ::HellGuarD:: @ tr 1

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel