Anasayfa Turkish Resmi duyurular için sohbetodası

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Güncelleme: Efektlerle birlikte yeni arma sembolleri

2

Yorumlar

• well_mete (TR1)well_mete (TR1) Gönderiler: 457
    03.08.2014 düzenlendi
    [email protected] Bir sıkıntın varsa ticket atınız!
    yalan dünya...
  • MileyCyrus (TR1)MileyCyrus (TR1) Gönderiler: 1,486
    03.08.2014 düzenlendi
    Resimli ticketlari daha çabuk cevaplıyorlar.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Adem Han1Adem Han1 Gönderiler: 33
    05.08.2014 düzenlendi
    bugün salı nerde kaldı bu güncelleme yaw iş yakutsuz yapmaya geliyorsa yapmıyolar tabi :(
    Adem Han1 @ tr 1
  • Adem Han1Adem Han1 Gönderiler: 33
    05.08.2014 düzenlendi
    he geldi
    nekadar sürer bu güncelleme
    Adem Han1 @ tr 1
  • abbas63abbas63 Gönderiler: 1,647
    05.08.2014 düzenlendi
    hakkaten ne kadar surer tam 45 dk oldu
    Değer Verdim Yeteri Kadar Artık Herkes Ederi Kadar...

VALLA BİZDE ORTAM BÖYLE :D
    05.08.2014 düzenlendi
    cokmu buyuk guncelleme yav 20-30 dkya hallolurdu dusunmusdum :)

• balloballo Gönderiler: 79
    05.08.2014 düzenlendi
    full gucellenme
    SaHiB
  • FURKAN206FURKAN206 Gönderiler: 77
    05.08.2014 düzenlendi
    Güzel bi çalışma olmuş
    HELLS BOYS
  • Torexus (INT2)Torexus (INT2) INT2 Gönderiler: 20
    05.08.2014 düzenlendi
    kendi istediğim dışında bayrağımın değiştirilmesi canımı sıktı diyebilirim.armayı eski haline getirmek için sürekli değiştir butonuna basıp ayarladığım halde armam eski haline gelmiyor.lüzumsuz bir güncelleme olmuş.bayrağım oyuna ilk başladığım günden beri benim için özeldi. sayenizde eski halini yeniden oluştursamda bir türlü kayıt yapmıyor.gerçekten yazıklar olsun hakkımı da helal etmiyorum.
    Torexus @ WWW 7
    05.08.2014 düzenlendi
    Torexus yazdı: »
    kendi istediğim dışında bayrağımın değiştirilmesi canımı sıktı diyebilirim.armayı eski haline getirmek için sürekli değiştir butonuna basıp ayarladığım halde armam eski haline gelmiyor.lüzumsuz bir güncelleme olmuş.bayrağım oyuna ilk başladığım günden beri benim için özeldi. sayenizde eski halini yeniden oluştursamda bir türlü kayıt yapmıyor.gerçekten yazıklar olsun hakkımı da helal etmiyorum.

bende ayni oluyo ama

• jason 4jason 4 Gönderiler: 34
    05.08.2014 düzenlendi
    ben de beğendim
    Bir tek düşmanla sık sık dövüşmemelisin, yoksa ona bütün savaş sanatını öğretirsin...
    NapoleoN Boneparte

jason 4 @ tr 1
  • orccanorccan Gönderiler: 91
    05.08.2014 düzenlendi
    05.08.2014 düzenlendi
    oyuna başladığım zamandan beri yıllardır değişmeyen görünümüne bir şey olmayan krallık armamdaki simgelerin yarısı artık gözükmüyor.bug olduğu belli bayraği eski haline getirip kaydetsem bile eski simgeleri gözükmüyor.oyunculara yakut satarız diye kaç yıllık bayrağımı da bozdunuz.ne kadar uğraşsam da düzelmiyor.bayraklarda kullanılan kral tacı simgesinde bug var.bayrağa eklense bile simge görünmüyor.yeni simge eklerken update ile eski simgelerin bazılarını görünmez kılmışsınız.

bayrağı eski haline getirip kaydettiğim halde oyun sistemi bayrağı görünümünü algılamıyor.forumda mesaj sayısı arttırmak için öylesine iyi olmuş güzel olmuş yazanlar kendileri de dikkatlice kontrol etsin bayrak simgelerinin bazılarını yeni update sonrası oyun sistemi algılamadığından kaydetmiyor.resmen sistemde bug var.pinacolada'dan durumla ilgili bana cevap vermesini rica ediyorum.
    Torexus @ WWW 7
    06.08.2014 düzenlendi
    oyuna başladığım zamandan beri yıllardır değişmeyen görünümüne bir şey olmayan krallık armamdaki simgelerin yarısı artık gözükmüyor.bug olduğu belli bayraği eski haline getirip kaydetsem bile eski simgeleri gözükmüyor.oyunculara yakut satarız diye kaç yıllık bayrağımı da bozdunuz.ne kadar uğraşsam da düzelmiyor.bayraklarda kullanılan kral tacı simgesinde bug var.bayrağa eklense bile simge görünmüyor.yeni simge eklerken update ile eski simgelerin bazılarını görünmez kılmışsınız.

bayrağı eski haline getirip kaydettiğim halde oyun sistemi bayrağı görünümünü algılamıyor.forumda mesaj sayısı arttırmak için öylesine iyi olmuş güzel olmuş yazanlar kendileri de dikkatlice kontrol etsin bayrak simgelerinin bazılarını yeni update sonrası oyun sistemi algılamadığından kaydetmiyor.resmen sistemde bug var.pinacolada'dan durumla ilgili bana cevap vermesini rica ediyorum.
    kardes her guncellemeden sonra mutlaka hata olur eminim calismalarla duzelcektir ben baska hatada ttespit ettim

mesela: onur siralamasinda 50-70 arasi cikiyo bende onu ceviriyom tekrar geri geliyo her hangi birinin ismini yaziyom 50-70 arasindaki oyuncularin adlari geliyo

• DARK_MAGIC (TR1)DARK_MAGIC (TR1) Gönderiler: 28
    06.08.2014 düzenlendi
    Evet beklenen güncelleme gelmiş ancak beklenen etki yok. Öncelikle temkinli yaklaşıp yakutsuz olan yiyecek arttırıcı efekti seçtim. Bütün kalelerde yiyecek üretiminin %4 artacağı yazmasına rağmen efektin etkisi sadece
    %0,6 oldu. (46 birim artış oldu, bu da yaklaşık 21 askere denk geliyor). Bunun mantıklı bir açıklaması var mı? Yoksa, kilometrede 3 litre benzin yaktığını iddia eden araba satıcıları gibi laf cambazlığı yapıp, "efendim o tüketim miktarı hiç eğimi olmayan yarış pistinde, gaza basmamanız ve rüzgarın arkanızdan hızla estiği laboratuvar ortamında ölçülmüş miktarlardır" mı diyecekler, çok merak ediyorum...
    Milletin zekasıyla dalga geçmeyi lütfen bırakın artık...
    strong turk @ tr 1 #El Turco#

Proudly a Member of Dark of Soul Empire
  • The__WizardThe__Wizard Gönderiler: 30
    08.08.2014 düzenlendi
    strong turk yazdı: »
    Bütün kalelerde yiyecek üretiminin %4 artacağı yazmasına rağmen efektin etkisi sadece
    %0,6 oldu.
    Eh, oyle araba saticisi hesabi kadar kotu niyetli olmasa da, bu gibi bonuslarda, senin eklettigin yakit tasarrufu saglayici sistemlere gore degil de, baz degere gore yuzde veriyorlar genelde maalesef...
    - Degirmen (+%30)
    - 3 tarla ekonomisi (+%20)
    - Kahya (+%25)
    - Kamu duzeni bonusu
    - Ticaret metropolu
    - Kralliklarda yiyecek koyu (Buzulda +%250.. digerlerinde daha test edemedim maksimumu! :) )

gibi artilarin ustune "birlesik faiz" modunda bir %4 daha eklemek (yani "total uretim x 1.04") yerine, bazilarini dahil edip bazilarini etmeden yapiyorlar hesabi genelde... Mesela benim buyuk krallik kalesi ciftligindeki bilgi (i) panosundaki yuzde, 430'dan 439'a degisti bu cift baligi kapatip acmamla...

x 1.04 beklerken, boyle yarim yamalak, nasil hesaplandigi tam belli olmayan bir "%4" hayal kirikligi yaratiyor ama, onda %100 :) katiliyorum... :)
    The__Wizard @ SA 1
  • llLoststarll (TR1)llLoststarll (TR1) Gönderiler: 339
    08.08.2014 düzenlendi
    abbas63 yazdı: »
    kardes her guncellemeden sonra mutlaka hata olur eminim calismalarla duzelcektir ben baska hatada ttespit ettim

mesela: onur siralamasinda 50-70 arasi cikiyo bende onu ceviriyom tekrar geri geliyo her hangi birinin ismini yaziyom 50-70 arasindaki oyuncularin adlari geliyo
    banada öyle oluyo

09.08.2014 düzenlendi
    abbas63 yazdı: »

halen bende bekliyorum sorun dzüeltilir diye ama yeni arma sistemi yüzünden eski arma simgelerinin bazıları halen kullanılamıyor.tercih etseniz bile oyun sistemi seçtiğiniz simgeyi görünür hale getirmiyor.mesela benim yıllardan beri değiştirmediğim arma simgelerindeki ilk simge seçeneği olan kral tacı şeklindeki arma simgesi halen seçildiği vakit gözükmüyor yani kullanım dışı durumda.umarım artık gözükmeyen simgeleri yeniden aktif hale getirirler.pinacolada yada diğer yetkili arkadaşlarda bu durum hakkında cevap yazmıyorlar buda benim açımdan üzücü bir durum.
    Torexus @ WWW 7
  • llLoststarll (TR1)llLoststarll (TR1) Gönderiler: 339
    09.08.2014 düzenlendi
    halen bende bekliyorum sorun dzüeltilir diye ama yeni arma sistemi yüzünden eski arma simgelerinin bazıları halen kullanılamıyor.tercih etseniz bile oyun sistemi seçtiğiniz simgeyi görünür hale getirmiyor.mesela benim yıllardan beri değiştirmediğim arma simgelerindeki ilk simge seçeneği olan kral tacı şeklindeki arma simgesi halen seçildiği vakit gözükmüyor yani kullanım dışı durumda.umarım artık gözükmeyen simgeleri yeniden aktif hale getirirler.pinacolada yada diğer yetkili arkadaşlarda bu durum hakkında cevap yazmıyorlar buda benim açımdan üzücü bir durum.
    bazıları olmuyo

• MileyCyrus (TR1)MileyCyrus (TR1) Gönderiler: 1,486
    09.08.2014 düzenlendi
    Guncellemeyi çok sevdim yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
    [SIGPIC][/SIGPIC]
Sign In to comment.