Anasayfa Turkish Teknik sorunlar

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Savaş sonucu !!!

dwilkinsdwilkins Gönderiler: 16
25.07.2014 düzenlendi kategorisi Teknik sorunlar
bugün saat 6.40 civarı karakoluma yapılan saldırıda saldırı gücü ve benim savunma gücümdeki büyük farka rağmen yenilgi aldım
bunun bir oyun hatası olduğunu düşünüyorum ve düzeltilmesini talep ediyorum .
Bu konuda bana kim yardım edebilir yönlendirirseniz sevinirim arkadaşlar

Düşman saldırı gücü = 1 adet kılıç baltacılar+20 iki elli kılıç+11 ağır arbaletçi

Benim kale savunma gücüm = 60 iki elli kılıç+10 kılıç ustası+13 ağır arbaletçi+1 baltacı+1 uzun okçu !!!

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler:mad:
dwilkins @ tr 1
Post edited by dwilkins on

Yorumlar

• abbas63abbas63 Gönderiler: 1,647
    21.07.2014 düzenlendi
    kardes ozelden yaz anlatayyim sana oyunu :))
    Değer Verdim Yeteri Kadar Artık Herkes Ederi Kadar...

VALLA BİZDE ORTAM BÖYLE :D
  • balloballo Gönderiler: 79
    21.07.2014 düzenlendi
    kardes sende saldiricilar cok olmus hemde aletinde belki yok yanlislik olmaz
    SaHiB
  • ValuedValued Gönderiler: 15
    21.07.2014 düzenlendi
    dwilkins yazdı: »
    bugün saat 6.40 civarı karakoluma yapılan saldırıda saldırı gücü ve benim savunma gücümdeki büyük farka rağmen yenilgi aldım

Düşman saldırı gücü = 1 adet kılıç baltacılar+20 iki elli kılıç+11 ağır arbaletçi

Benim kale savunma gücüm = 60 iki elli kılıç+10 kılıç ustası+13 ağır arbaletçi+1 baltacı+1 uzun okçu !!!

Merhaba kardeşim senin savunmanda saldırı askeri var iki elli kılıç ve ağır arbaletçinin savunması çok düşük ayrıca gücü çiftçiden bile az olan kılıç ustan var ama saldıran arkadaş saldırı askerleri ile saldırmış yani sonuç normal.
    Valued @ tr 1
  • atmith (TR1)atmith (TR1) TR1 Gönderiler: 155
    21.07.2014 düzenlendi
    dwilkins yazdı: »

evet hocam saldırı askerlerinin fonksiyonları farklı dolayısıyla yenilginiz sebebi gayet doğal.
  • dwilkinsdwilkins Gönderiler: 16
    21.07.2014 düzenlendi
    Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar gayet açıklayıcı oldu benim için ...
    ben biraz düz mantık düşünmüşüm , saldırı askeri savunmadaki gücü düşük olduğundan savunurken beş para etmiyor demekki ...

iyi oyunlar arkadaşlar
    dwilkins @ tr 1
  • R.CeyhunR.Ceyhun Gönderiler: 235
    25.07.2014 düzenlendi
    Sizdeki askerlerin saldırı askeri olması nedeniyle yenilmişsiniz.:(Askerleriniz okçu,baltacı olsaydı yenerdiniz.İyi forumlar..

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak