Anasayfa Turkish Oyun ile ilgili sorular

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Saldiri sonrasi yanginlar gereksİz

batman11batman11 Gönderiler: 5
19.07.2014 düzenlendi kategorisi Oyun ile ilgili sorular
saldiri yaptiktan sonra saldiri yapilan kalede yangin Çikmasi Çok gereksİz dİr ÇÜnkÜ saldiri yapilan kale zaten adam toplamaya ÇaliŞir ve bİr de yanginlarla uĞraŞmamali
batman11 @ tr 1
Post edited by batman11 on

Yorumlar

• mudemude Gönderiler: 129
    18.07.2014 düzenlendi
    Saçma... Fikrine katılmıyorum. Ama fikrini paylaşıyorsun sonuçta. Belki sana hak verenler olabilir ama bence bu konu saçma. :):)
    [SIGPIC][/SIGPIC]mude :) =======>>>>

GalataSaray! Bu takımın kopyası da yok, benzeri de... :) ( Rahatsız etmeyin, üzgün...)
  • alemdaryusuf61alemdaryusuf61 Gönderiler: 506
    19.07.2014 düzenlendi
    bence yangınlar çok iyi böylece bir kaleye saldırı yaptığın zaman adam gerçekten toparlanmaya çalışmalı başka bi kalesinden asker yollar ve asker işini çözer ama yangın öyle değil söndüreceksin tek tek (paran varsa başka tabi)
    güzel bi efekt bana sorarsan konuyu öneriler, övgü ve eleştiri bölümüne açsaydın daha iyi olurdu
  • alemdaryusuf61alemdaryusuf61 Gönderiler: 506
    19.07.2014 düzenlendi
    bence yangınlar çok iyi böylece bir kaleye saldırı yaptığın zaman adam gerçekten toparlanmaya çalışmalı başka bi kalesinden asker yollar ve asker işini çözer ama yangın öyle değil söndüreceksin tek tek (paran varsa başka tabi)
    güzel bi efekt bana sorarsan konuyu öneriler, övgü ve eleştiri bölümüne açsaydın daha iyi olurdu
  • elmar6 (TR1)elmar6 (TR1) Gönderiler: 48
    19.07.2014 düzenlendi
    yanginlar superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    elmar6 @ tr 1
    Gbn7Oy.gif
  • balloballo Gönderiler: 79
    19.07.2014 düzenlendi
    amma adamda da dogru soyler parali insan yenmezse kapini acar
    SaHiB
  • abbas63abbas63 Gönderiler: 1,647
    19.07.2014 düzenlendi
    bence iyi ama cok yanmasin yakutsuzlara aciyinn :)
    Değer Verdim Yeteri Kadar Artık Herkes Ederi Kadar...

VALLA BİZDE ORTAM BÖYLE :D

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak