Anasayfa Turkish Oyun ile ilgili sorular

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Başlığa siz karar verin

şifre (TR1)şifre (TR1) TR1 Gönderiler: 79
27.09.2021 düzenlendi kategorisi Oyun ile ilgili sorular
Bundan yaklaşık 8 yıl önce bu oyunu keşfettim oyun o zamanlar çok çezbediciydi çok güzel ve habire güncelleme gelen bir oyundu darphane gibi şeyler paralıydı o zamanlar küçüktüm çok sevmiştim oyunu ama bir gün oyunu unuttum işte o zaman oyunu tam 2 sene  bıraktım geri döndüğümde çok şey değişmişti harita mesela en çok haritayı değişik buldum ama en azından haritayı iyileştirmişlerdi başladım oynamaya ve tam 6 ay önce bir karar aldım bu oyun düzelmez yetkililler berbat hiç birşey yapmıyolar bari tema getirirler dedim 10. yıl şerefine fiyatlara zam geldi vaycanına bu zam çok iyi oldu ve oyunu bıraktım bu paylaşaçağım son forum paylaşımı bi 10 sene sonra geri gelirim ve kim bilir belki oyun düzelir 

Yorumlar

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak