Anasayfa Turkish Oyun ile ilgili sorular

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Ülkenin durumu

124»

Yorumlar

• Menang (TR1)Menang (TR1) TR1 Gönderiler: 261

Kimin kime salladığı belli olmayan gittikçe uzayan bir konu haline geldi bu kadar yeterli değilmi

• muhittin002 (TR1)muhittin002 (TR1) TR1 Gönderiler: 8
    Ya yazmayacağım yazmayacağım dedim ama yok dayanamıyorum,

Hep bir muhalefet içindesiniz tamam istediğiniz parti iktidarda olmayabilir ama sizin istediğiniz parti çokmu iyi işle yaptı geçmişte ?

ben şuanki iktidarada dört 4lük demiyorm ama abartmayı çok seviyorsunuz, siz ülkeyi geliştirmek adına ne yapıyorsunuz ?  kıytırık bir oyunun formundan salla devlete, hıh tamam çok şey değişti. ülkenin size yararı olduğu vakit padişahım çok yaşa kötülüğümü dokundu devlet baba nerdesin, ne güzel ! 

Bende söyleyeyim bari aklınızda soru işareti kalmasın adım RECEP yaşım 14 seçmen değilim ama Reisimin her daim arkasında değil yanındayım !

Gidin siyasetinizi başka yerde yapın oyun formunda değil !
    yaşım 14 diyorsun, senin için partilerin geçmişleri anandan babandan duyduklarından ibaret değil mi de konuşuyorsun? cumhuriyet halk partisi, mustafa kemal atatürkün kurduğu parti değil mi de geçmişlerine sallıyorsun? kaldı ki daha önce hiç başa gelmemiş deva, iyi parti gibi partiler ve mansur yavaş gibi başkanlar varken neye güvenip en iyisi akp diyorsun? yaşın yetmiyorsa yorum yapıp milleti zıvanadan çıkarmak zorunda değilsin
    diyorum ya bu ilerizekalılar(yersen) 20 yaş altında boş boş konuşuyor beyin israfları beynini cilalattığım daha chp başta görmemiş(ben dahil) yorum yapıyor.
    köylü akp li köylü seni

sizin rte doğu Türkistanı savunabiliyormu?

Ecevit gibi masaya yumruğu vurabiliyormu ? 1 günde kıbrısı aldı sizin rte ne yaptı?

20 yaş altı demişsin 25 yaşındayım avel avel konuşma

ha bu ülke halkına dahada beteri şart bir kuru ekmek almayacak duruma gelmesi lazım sizin gibi köylüler oldugu sürece bu ülkenin gelişmesinin imkanı mümkünatı yok sizi gidi koyunlar anca güdülürsünüz
    Adam da muhalefet zaten la :)
    ''umutsuz durumlar yoktur umutsuz insanlar vardır. ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim''
  • DRAGON TAMER (TR1)DRAGON TAMER (TR1) TR1 Gönderiler: 9
    ne yapcaz ya perişan olduk

git birde asgari ücretle gecinmeye calışan ailelere sor 
    18 yaşında ablamın 110k borcu var 
    neden o kadar borcu var 
  • TESLAIBLAZE (TR1)TESLAIBLAZE (TR1) TR1 Gönderiler: 57
    @Ertugrul1453tr (TR1)

Yanlış mı anladım erdoğanı savunduğumu mu düşündün sen ?

Erdoğan türkiye de cehenneme gidecek olan ilk kişi ilerizekalı olduğun çok belli şayet bu beyinle sen çok yaşamassın boş konuşma bu yaş sınırı 20 değil 30 olacaktı aslında şayet 90 lı da olsan sen 10 15 yaşına kadar zaten şu an ki aklında yine bir şeyler anlamadığına göre 10 15 yaşında da bilecek kadar zeki olduğunu düşünmüyorum. Sen o üstün beyninle olayı bir daha oku bir daha anla önceden ne yazdığımı adam gibi oku sonra gel
  • VOTKA (DE1)VOTKA (DE1) DE1 Gönderiler: 176
    o kadar umutsuzum ki gelecekten hala nasıl savunuyorlar Erdoğanı
    ondan daha iyi kimse yönetemez diyenler var
    ulan bu nasıl bir cümle Erdoğan Tanrı mı?
    Meine Name RONA AYDINER 
    A Glass of Vodka!

• Relentless (TR1)Relentless (TR1) TR1 Gönderiler: 121
    18.06.2021 düzenlendi
    kardeşm ülkenin durumu şöyle:

en basiti aycicek yağı bile olmuş 70tl

bütün tavuk kilosu 16tl tavuk kanat kilosu 30tl civarı(kırmızı etle yarışıyor kerata:)

filistine sahip cıkıyor hükümet ama doğu türkistan umurlarında bile değil.... ve doğu türkistana kanada sahip cıkıyor biz dururken :(

durum vahim kardeşim

Azerbaycandan daha ucuz kardesim  16tl   3.2 manat ediyor bizim burda tavuk 5-6 manat gibi bi rakam :)
    Ustelik azerbaycanlilar icin gge de alimlar dolar uzerinden yapiliyor dis krallikda 14.5k yakut (prime ile) 5dolar yani 43tl ediyor tr icin 32 tl 19k yakut veriyor halinize sukur edin :))

şuan tr de akıllı siyasetci göremiyorum
    çok az da olsa bilgim var tr siyasetinden mensur yavaş iyi gibi 
    parti falan din deyil ki ben ömür boyu bu partide kalayım dersiniz bi deyişiklik yapın size ne veriyo ona bakın yav

orxan
  • Relentless (TR1)Relentless (TR1) TR1 Gönderiler: 121
    18.06.2021 düzenlendi
    .

orxan
  • Ertugrul1453tr (TR1)Ertugrul1453tr (TR1) TR1 Gönderiler: 877

bütün tavuk kilosu 16tl tavuk kanat kilosu 30tl civarı(kırmızı etle yarışıyor kerata:)

filistine sahip cıkıyor hükümet ama doğu türkistan umurlarında bile değil.... ve doğu türkistana kanada sahip cıkıyor biz dururken :(

durum vahim kardeşim

Azerbaycandan daha ucuz kardesim  16tl   3.2 manat ediyor bizim burda tavuk 5-6 manat gibi bi rakam :)
    Ustelik azerbaycanlilar icin gge de alimlar dolar uzerinden yapiliyor dis krallikda 14.5k yakut (prime ile) 5dolar yani 43tl ediyor tr icin 32 tl 19k yakut veriyor halinize sukur edin :))

parti falan din deyil ki ben ömür boyu bu partide kalayım dersiniz bi deyişiklik yapın size ne veriyo ona bakın yav

mansur yavaş gibisi sayılı

adam hem belediye calışanlarına 3k ikramiye verdi belediyenin borclarını kapattı onun gibisi sayılı Türkiyede
    GERİ YOK İLERİ DAİMA
  • Ertugrul1453tr (TR1)Ertugrul1453tr (TR1) TR1 Gönderiler: 877
    o kadar umutsuzum ki gelecekten hala nasıl savunuyorlar Erdoğanı
    ondan daha iyi kimse yönetemez diyenler var
    ulan bu nasıl bir cümle Erdoğan Tanrı mı?
    sokak röpörtajlarında erdoğanı o şekilde savunan mükemmel zeki insanlarımız mevcut
    GERİ YOK İLERİ DAİMA
  • PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 950

durum vahim kardeşim

yemin et tavuk 5-6 manatmı lan ben azerbaycana geliyom açın sınırları :D
  • VOTKA (DE1)VOTKA (DE1) DE1 Gönderiler: 176
    :)
    Meine Name RONA AYDINER 
    A Glass of Vodka!

• AZERBAYCAN.1918 (TR1)AZERBAYCAN.1918 (TR1) TR1 Gönderiler: 128

İdeal bir insan olmadığı gibi ideal bir cemiyet de sadece hayal olabilir,en iyisi şükür etmek ve daha da iyi olmak için çalışmak, aslında siyaset denilen bir şey yok,Çin ve ABD ekonomik kriz ve karşılıklı boykota giriyor,netice:Çin malı ABD pazarında zirve fiyata çıkıyor,ABD malı da Çin pazarında..ve birileri her iki tarafa bu malları keyfi fiyatına satıyor,bu teminedici güç ülkeleri karşı karşıya getiren güçle aynı,bu da aslında tüm devletlerin bir belediye rolü taşıdığını gösterir...yani kısaca iktidarda olan ve olmak isteyen partilerin tek farkı isimleri...bu da hiç bir zaman değişmeyecek,sizin ve bizim elimizden gelen tek şey dua etmek ve dik durmak

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak