Anasayfa Turkish Oyun ile ilgili sorular

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Ülkenin durumu

24

Yorumlar

• HeelGuardianS (TR1)HeelGuardianS (TR1) TR1 Gönderiler: 268
    kardeşm ülkenin durumu şöyle:

en basiti aycicek yağı bile olmuş 70tl

bütün tavuk kilosu 16tl tavuk kanat kilosu 30tl civarı(kırmızı etle yarışıyor kerata:)

filistine sahip cıkıyor hükümet ama doğu türkistan umurlarında bile değil.... ve doğu türkistana kanada sahip cıkıyor biz dururken :(

durum vahim kardeşim

Hükümetin filistine destek çıkmıyor. İsrail'le gayet iyi ticari ilişkilerimiz var :) Yıllar önce tüm batıya rest çekip kıbrıs harekatını yapan, haşhaş tarlalarına milliyetçiliği yazan, israili bombalatan ve insanları tüp kuyruklarına mahkum bırakan zihniyet vardı ülkenin başında. şükredin, nankör olmayın. 
    geldi ecevit yalaması
    Arada Erbakan hocayı da övdüm ağam hakkımı yeme, hakkımı yersen bende 2023'te oy vereceğin kişiyi ekmek arasına koyar yerim. Et yemek lüks oldu zaten ülkede.
    et yoksa pasta ye? işiniz gücünüz ülkeyi kötülemek..

''DOSTUMA ÖLÜMÜNE EDERİM EŞLİK''

• VOTKA (DE1)VOTKA (DE1) DE1 Gönderiler: 176

İronisi bile sıkıyor be yapmayın

muhittin daha önce de hükümete sallamayı bırakın dedin bu nasıl bi R dir

Meine Name RONA AYDINER 
    A Glass of Vodka!

• Ertugrul1453tr (TR1)Ertugrul1453tr (TR1) TR1 Gönderiler: 877

bütün tavuk kilosu 16tl tavuk kanat kilosu 30tl civarı(kırmızı etle yarışıyor kerata:)

filistine sahip cıkıyor hükümet ama doğu türkistan umurlarında bile değil.... ve doğu türkistana kanada sahip cıkıyor biz dururken :(

durum vahim kardeşim

Hükümetin filistine destek çıkmıyor. İsrail'le gayet iyi ticari ilişkilerimiz var :) Yıllar önce tüm batıya rest çekip kıbrıs harekatını yapan, haşhaş tarlalarına milliyetçiliği yazan, israili bombalatan ve insanları tüp kuyruklarına mahkum bırakan zihniyet vardı ülkenin başında. şükredin, nankör olmayın. 
    geldi ecevit yalaması
    Arada Erbakan hocayı da övdüm ağam hakkımı yeme, hakkımı yersen bende 2023'te oy vereceğin kişiyi ekmek arasına koyar yerim. Et yemek lüks oldu zaten ülkede.
    pastada pahalı kardşm 50tl aşagısı pasta yok
    GERİ YOK İLERİ DAİMA
  • PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 950

durum vahim kardeşim

geldi ecevit yalaması
    pastada pahalı kardşm 50tl aşagısı pasta yok
    yoo bizim orda büyük pasta 30tl 

Bütün umudum gençliktedir

Mustafa Kemal Atatürk

Gençlik:

@PRO KAYA (TR1)

@muhittin001 (TR1)

Meine Name RONA AYDINER 
    A Glass of Vodka!

• muhittin001 (TR1)muhittin001 (TR1) TR1 Gönderiler: 144
    13.06.2021 düzenlendi

Mustafa Kemal Atatürk

Gençlik:

@PRO KAYA (TR1)

@muhittin001 (TR1)

Kardeşim aptal mısın?  ''bundan 10 yıl once gge de kimse yakut alamıyordu, göç vurmak için kuyruğa giriyorlardı. nankör olmayın.'' yazmışım. daha gerçekle ironiyi ayırt edemezken gelip burada insanları aşağılamaya kalkma. anadan doğma kemalistim hayatımda ilk defa böyle bir damga yiyorum. normalde yazdıklarına cevap vermeye bile gerek duymuyordum ancak sınırı aşma.
  • PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 950

Mustafa Kemal Atatürk

Gençlik:

@PRO KAYA (TR1)

@muhittin001 (TR1)

Anlamadım ? ara sıra foruma giriyorum iki yazıp çıkıyorum. ve o yazdığım yazı da nedense birilerine çok batıyor. vede şunu daha açıklayıcı bir dille yazarsan daha da sevineceğim. bu ne anlama geliyor ?
  • Delivery (TR1)Delivery (TR1) TR1 Gönderiler: 169

Mustafa Kemal Atatürk

Gençlik:

@PRO KAYA (TR1)

@muhittin001 (TR1)

Kardeşim aptal mısın?  ''bundan 10 yıl once gge de kimse yakut alamıyordu, göç vurmak için kuyruğa giriyorlardı. nankör olmayın.'' yazmışım. daha gerçekle ironiyi ayırt edemezken gelip burada insanları aşağılamaya kalkma. anadan doğma kemalistim hayatımda ilk defa böyle bir damga yiyorum. normalde yazdıklarına cevap vermeye bile gerek duymuyordum ancak sınırı aşma.
    ecevit yalaması ban yemiş misss , galiba doğruları konuşanı susturuyorlar aklsnflsdkgndsklglk
    bana bir topluluğu anımsattı ama neysa...

Mustafa Kemal Atatürk

Gençlik:

@PRO KAYA (TR1)

@muhittin001 (TR1)

ecevit yalaması ban yemiş misss , galiba doğruları konuşanı susturuyorlar aklsnflsdkgndsklglk
    bana bir topluluğu anımsattı ama neysa...

topluluk değil rteyi anımsatmştr

adam cocugunun adını recep tayyip koymuş değiştiremiyor görevliler görevden alınırız deyip değişmiyorlar buyrun hukuk adalet
    GERİ YOK İLERİ DAİMA

boşuna demiyoruz bu millet hakediyor diye

Meine Name RONA AYDINER 
    A Glass of Vodka!

• Menang (TR1)Menang (TR1) TR1 Gönderiler: 266
    14.06.2021 düzenlendi

Önceki sayfada "18 yaşında ablamın 110.000 borcu var" yazmışsın.

Sence ablan bu kadar yüksek borç almayı hak ediyor mu?

İnsanlar kötü yaşam şartlarında yaşamayı haketmiyor!

Kelimelerini dikkatli seçmeni öneririm.

boşuna demiyoruz bu millet hakediyor diye<\/p>","bodyRaw":"[{\"insert\":\"boşuna demiyoruz bu millet hakediyor diye \\n\"}]","format":"rich","dateInserted":"2021-06-14T07:58:12+00:00","insertUser":{"userID":597707,"name":"VOTKA (DE1)","url":"https:\/\/community.goodgamestudios.com\/empire\/tr\/profile\/VOTKA%20%28DE1%29","photoUrl":"https:\/\/us.v-cdn.net\/6025127\/uploads\/userpics\/ZST2E2BJDMU9\/nVU3KKD1940DI.jpg","dateLastActive":"2021-06-14T08:05:37+00:00"},"displayOptions":{"showUserLabel":false,"showCompactUserInfo":true,"showDiscussionLink":false,"showPostLink":false,"showCategoryLink":false,"renderFullContent":false,"expandByDefault":false},"url":"https:\/\/community.goodgamestudios.com\/empire\/tr\/discussion\/comment\/5196930#Comment_5196930","embedType":"quote"}"> https://community.goodgamestudios.com/empire/tr/discussion/comment/5196930#Comment_5196930

akpye oy verildikce hakediyor bu millet
    GERİ YOK İLERİ DAİMA
  • Menang (TR1)Menang (TR1) TR1 Gönderiler: 266

Seçmen adayını kendi seçiyor seçimler gizlidir değil mi?

Kimse kimsenin seçimine karışamaz

Ve bidaha söyleyeyim 18 yaş altıyım seçmen değilim tarafım yok!

kurunun yanında yaşta yanar cancağazım
    bu borcu öyle böyle kapatırız ama yarın öbürü gün ülkeye bişey olsa kimse çıkıp vatan bayrak demesin 
    biz acıdan kıvranırken onlar yolsuzluk yaparken neredeydi vatan bayrak?

Menang (TR1) dedi:
    boşuna demiyoruz bu millet hakediyor diye<\/p>","bodyRaw":"[{\"insert\":\"boşuna demiyoruz bu millet hakediyor diye \\n\"}]","format":"rich","dateInserted":"2021-06-14T07:58:12+00:00","insertUser":{"userID":597707,"name":"VOTKA (DE1)","url":"https:\/\/community.goodgamestudios.com\/empire\/tr\/profile\/VOTKA%20%28DE1%29","photoUrl":"https:\/\/us.v-cdn.net\/6025127\/uploads\/userpics\/ZST2E2BJDMU9\/nVU3KKD1940DI.jpg","dateLastActive":"2021-06-14T09:12:59+00:00"},"displayOptions":{"showUserLabel":false,"showCompactUserInfo":true,"showDiscussionLink":false,"showPostLink":false,"showCategoryLink":false,"renderFullContent":false,"expandByDefault":false},"url":"https:\/\/community.goodgamestudios.com\/empire\/tr\/discussion\/comment\/5196930#Comment_5196930","embedType":"quote"}"> https://community.goodgamestudios.com/empire/tr/discussion/comment/5196930#Comment_5196930

Meine Name RONA AYDINER 
    A Glass of Vodka!

• TESLAIBLAZE (TR1)TESLAIBLAZE (TR1) TR1 Gönderiler: 57
    Bir de şunu anlamıyorum şu beyinleri kafasında olmayan 2002 lilerden sonra böyle chp kötü o kötü bu kötü diyen ahmaklar daha iktidara gelmediler boş yapmayın 2. olarak şu ben oy kullanmayacam diyenler tamam kullanmayın tekrar şu grzklıların yönetimini görelim aynı şeyleri yaşayalım. 1 kez hayata geldiniz onda da bu i.nelere denk geldik Allah onlara sonsuz azabı hazırlamıştır çoktan. hatta tüm siyasetçilere chp mhp akp hepsi. ama chp yi de görmek istiyorum şu ... ...larına bırakmayın şu dünyayı .q
  • Aslan Recep (TR1)Aslan Recep (TR1) TR1 Gönderiler: 500

Açıklama yapmana gerek yok canım ciğerim isteyen istediğini söylesin. Yok şu parti yok bu parti BENCE bu konuların konuşulması gereken yer burası değil gidin 500 tane göbekli koca ..tlü erkeğin yanina sallayın birbirinize oturduğunuz yerden parada alırsınız.

Az önce bakan yardımcısının 3. Maaşının ifşasını okudum

ayda 81.005 Tl maaş alıyor...

Meine Name RONA AYDINER 
    A Glass of Vodka!

• HeelGuardianS (TR1)HeelGuardianS (TR1) TR1 Gönderiler: 268
    15.06.2021 düzenlendi

Az önce bakan yardımcısının 3. Maaşının ifşasını okudum

ayda 81.005 Tl maaş alıyor...

Almanyada chefarzt derecesinde bir doktor, Şansölyeden yıllık yaklaşık 172.000tl daha fazla maaş alır.

Türkiyede ise chefarzt derecesine denk olan Başhekim derecesine sahip bir doktor, cumhurbaşkanından yaklaşık 8.5 kat daha az maaş alır. Bu da yılda yaklaşık 935.000tlye tekabül eder

işimiz gücümüz ülkeyi kötülemek..

''DOSTUMA ÖLÜMÜNE EDERİM EŞLİK''

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak