Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

T.E.A.M İTTİFAKI AÇIKLAMA

AlamuT  (TR1)AlamuT (TR1) TR1 Gönderiler: 21
12.05.2021 düzenlendi kategorisi Ittifak haberleri
T.E.A.M İttifakı Açıklama
Merhaba Empire oyuncuları, Son 1 aydır hiçbir kanıt hiçbir doğruluk payı olmayan gerekçeler ile üstümüze oyunlar oynandı.
Yıllardır bu oyunu beraber oynayan sohbet ve etkinlik dışında herhangi bir amacı olmayan "ittifaktık".
Biz sessiz kaldıkça durumun vahameti arttı. T.E.A.M ittifakının hiçbir üyesinin başka yerde kalesi bulunmuyor bulunmaz.
Kimseyi ayartıp alt birlik yada T.E.A.M ittifakına çağırmaz. Başvuranları da geri çeviriyoruz çünkü amacımız yukarıda yazan dışında bir şey değil.
Kimseye yakut çekip de birilerinin üstüne de salmaz. Kaldı ki kendimize bile çok nadir çekiyoruz yakutu.)
Bunların bilinmesine rağmen üstümüze oynanan bu oyuna karşı durmaya ve sonuna kadar mücadele etme kararı aldık.
Bu oyunların arkasında "kim olursa olsun" elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.
Kendi inandığımız doğrultuda sonucu ne olursa olsun, adalet sağlanıncaya kadar mücadele edeceğiz.
Post edited by AlamuT (TR1) on
«1

Yorumlar

• .:MeLiH:. (TR1).:MeLiH:. (TR1) TR1 Gönderiler: 1,366
    13.05.2021 düzenlendi
    OYUNU REEL GİBİ YAŞAYANLAR ONA BUNA YAKUT ÇEKİP DE  BAŞKA İTTİFAKLARA ÜZERİNE SALAN BİZİ ARAYIP FARKLI KONUŞAN BAŞKALARINA FARKLI ANLATAN  SİZİN OYUNDAN ÖNCE PİSKİYATRİ GİDİN TEDAVİ OLUN SİZE TAVSİYEM BİZİM İÇİN KARAKOL OLMASI VEYA KÖY OLMASI  KALE YANMASI SIKINTI DEGİL  AMA BU SAATTEN SONRA DARK VE YANINDA YER ALAN KİM OLURSA OLSUN TEAM OLARAK RAHAT VERMEYECEGİZ BU KADAR İFTİRA  AT SONRA SABUN GİBİ ÜSTE ÇIKIN 
    BİZ SESSİZ KALMADIK  SOHBET EDELİM DİYE DÖNDÜK KİMSE İLE BİRLEŞME VEYA SÖZDE SİZİN YAZDIKLARINIZ GİBİ DOST YAZMADIK 
    BURDA  ALBAYRAK VE KAYI ÜYELERİNE  SÖZÜM SALDIRI ATAN SİZ SİNİZ KÜFÜR EDENDE SİZ SİNİZ 
    ÇOLUK ÇOÇUGUN ARKASINDA DURAN KAÇ YAŞINDA İNSANLARSINIZ OYUN GÖZÜNÜZÜ ÖYLE KÖR ETMİŞKİ ONLARIN YAPTIGI HAREKETLER VE KÜFÜR LERİ GÖZ YUMUYORSUNUZ BU GÜN BİZE KÜFÜR
    EDEN YARIN SİZE AYNI ŞEKİLDE HAREKET EDER ÇÜNKÜ AİLE TERBİYESİ ALMAMIŞ ÇOÇUK LLAR NEYSE DİPLOMASİ OLMAYACAK NE OLURSA OLSUN KILIÇLARIMIZ KESKİN OLSUN
    1-) Caps lock açınca haklı olmuyorsun.
    2-) Sabun üste çıkmaz.
    3-) ALBAYRAK ve KAYI ittifak üyelerinin ve devam birliklerinden herhangibi bir Küfür sözkonusu dahi değildir.
    Forumda kendinizi haklı çıkarma çabasından vazgeçin.
    Ve son olarak Bir söz söyleyip bitireyim
    Bizim Rahat edemediğimiz Yerde Kimse İSTİRAHAT edemez.

Rahatımızı bozdunuz, Rahatınızı bozduk.

Bu sözü kafanızda 100 defa düşünün belki anlarsınız ;)

Dosta düşmana Selam olsun :)

HAK-YOL AYDINİZM OK?

M.E.H.T.E.R

İzmir/Buca/Yaylacık
  • Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 624
    başarılar dilerim 
  • wgblhg (TR1)wgblhg (TR1) TR1 Gönderiler: 42
    Kılıcınız Her Daim Keskin Olsun
    Rahatımızı bozdunuz, Rahatınızı bozduk.  Sabah sabah kahkaha attım rahatınızın bozuldugu kesinde rahatımız bozulmadı aksine dinleniyoruz canımız istedigi zaman askeri destekten cekip 1 oyuncu başına 1,2 ittifak düşüyor canının istedigini vur canının istedigini kes sonra git huzur içinde yat. inanmayacaksınız ama savaşan şu an sadece 3 kale 3 kale bu kadar rahatsız ettiyse 6 kale olunca korkun bizden :))

sensiz uyuduğumdandır uykusuzluğum 
    BECESTE ONLİNE 
    Online olunca kaç yazacaksın göreceğiz beceste :)

HAK-YOL AYDINİZM OK?

M.E.H.T.E.R

İzmir/Buca/Yaylacık
    14.05.2021 düzenlendi
    Eyyyyy @Ceki bey nerelerdesiniz :):)
    Eyyyyy @Ceki bey nerelerdesiniz :):)
    Burası İttifak haberleri platformu
    ittifaklar arasındaki şeyler konuşulabiliyor hani ?

HAK-YOL AYDINİZM OK?

M.E.H.T.E.R

İzmir/Buca/Yaylacık
  • YARGI (TR1)YARGI (TR1) TR1 Gönderiler: 9
    15.05.2021 düzenlendi

Post edited by Ceki on
  • Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 624
    team kaleleri teşkilatta şuan savaş devam mı ediyor birleşmiş bir vaziyette yoksa durdunuz mu 
  • Rotasız Seyyah (TR1)Rotasız Seyyah (TR1) TR1 Gönderiler: 46
    team kaleleri teşkilatta şuan savaş devam mı ediyor birleşmiş bir vaziyette yoksa durdunuz mu 
    Savaş devam etmekte tek yeni gelişme savaş teşkilata da sıçramış bulunmakta.
    Cebi dolu diye biri adam olmaz ;)
  • aquila (TR1)aquila (TR1) TR1 Gönderiler: 8
    Rahatımızı bozdunuz, Rahatınızı bozduk.  Sabah sabah kahkaha attım rahatınızın bozuldugu kesinde rahatımız bozulmadı aksine dinleniyoruz canımız istedigi zaman askeri destekten cekip 1 oyuncu başına 1,2 ittifak düşüyor canının istedigini vur canının istedigini kes sonra git huzur içinde yat. inanmayacaksınız ama savaşan şu an sadece 3 kale 3 kale bu kadar rahatsız ettiyse 6 kale olunca korkun bizden :))

sensiz uyuduğumdandır uykusuzluğum 
    BECESTE ONLİNE 
    Online olunca kaç yazacaksın göreceğiz beceste :)

cok bişey istemedim 3 kere oku dedim okumamışsın bak gördünmü 6 kişi olunca neler oldugunu liderin bile kapı açar oldu gidin kumda oynayın artık..
  • aquila (TR1)aquila (TR1) TR1 Gönderiler: 8
    Savaş devam etmekte tek yeni gelişme savaş teşkilata da sıçramış bulunmakta.
    yaw hehe
    ss paylaşınca yorumumuzu kaldıran adalet bekçisi cekiye sonsuz teşekkürler :smile:

sen o adamın yazdıgı mesajjları gördünmü dogrucu davut boş yapma kayıdan durduk yere saldrı attılar ek kelime yazmadım ama adam attıgı mesajarı gördügümde karşılık veririmmmm
    Kuralları bilmeden konuşma eski dostum forum kurallarına göre forumda oyun içindeki mesajları paylaşmak YASAKTIR ve süreli ban yersin. resim küfür içeriyorsa süresiz ban yersin. ancak seninkinin sadece resim silinmiş ve aynı hatayı 2. kez yapıyorsun adaletli ceyhun bey in seni banlaması gerekmiyormuydu ? @Ceki @Ceki
  • FB BOZKURT1907 (TR1)FB BOZKURT1907 (TR1) TR1 Gönderiler: 143
    ss paylaşınca yorumumuzu kaldıran adalet bekçisi cekiye sonsuz teşekkürler :smile:

sen o adamın yazdıgı mesajjları gördünmü dogrucu davut boş yapma kayıdan durduk yere saldrı attılar ek kelime yazmadım ama adam attıgı mesajarı gördügümde karşılık veririmmmm
    Kuralları bilmeden konuşma eski dostum forum kurallarına göre forumda oyun içindeki mesajları paylaşmak YASAKTIR ve süreli ban yersin. resim küfür içeriyorsa süresiz ban yersin. ancak seninkinin sadece resim silinmiş ve aynı hatayı 2. kez yapıyorsun adaletli ceyhun bey in seni banlaması gerekmiyormuydu ? @Ceki @Ceki
    banlanmayı vs bi yana bırak. Forumda her konuda seni görmekten bıktım sen ve bi kaç kişi daha forumda çocukca yazıyorsunuz. Forum antipatik hale geliyor sayenizde 
  • Ertugrul1453tr (TR1)Ertugrul1453tr (TR1) TR1 Gönderiler: 877

banlanmayı vs bi yana bırak. Forumda her konuda seni görmekten bıktım sen ve bi kaç kişi daha forumda çocukca yazıyorsunuz. Forum antipatik hale geliyor sayenizde 
    +1 doğru söylüyorsun ceki hesabına kilit attı yok durağı falan yok bunun 
    GERİ YOK İLERİ DAİMA

Dostum ben boşmu konuşuyorum ?
  • FB BOZKURT1907 (TR1)FB BOZKURT1907 (TR1) TR1 Gönderiler: 143

Dostum ben boşmu konuş

Zannedersem benim aradığım tabir de tam olarak buydu

Dostum ben boşmu konuş

Zannedersem benim aradığım tabir de tam olarak buydu
    Dostum ayıp oluyo ama bak. ben bir kere beni ilgilendiren şeylere yazıyorum ki bu genelde ittifakla ilgili oluyo. mesela savaş raporlarımız varsa tebrikler yazar geçerim ki öyle de yapıyorum. ancak bu forumdaki bazılarmız var sataşmadan duramıyor :) mesela şu ertugrul1453tr kalesi lan daha dün bana forudma özelden yazdı sövdü ceyhun beye attım ancak kimin umurundaaaaaaaaaaaaaaaaaaa taraflı mod nolcak ::) neyse kimse tartışma çıkarmak istemezse ben yazar geçerim

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak