Anasayfa Turkish Öneriler, övgü ve eleştiri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

burayı neden açtılar?

şifre (TR1)şifre (TR1) TR1 Gönderiler: 79
öncelikle sa 

sonralıkla as 

öneriler övgü eleştiri yerini neden açtılar madem insanları dinlemiyorsunuz o zaman insanları dinliyeceğiniz yeri neden açtınız?
oyun artık çok kötü olmaya başladı insanlar yakut çekiyor etkinlik kasıyor insanlar kendi emekleriyle kasmaya çalışıyolar ama onuda zorlaştırıyolar 

madem buraya hiç bakmıyorsunuz o zaman burayı kapatın

Yorumlar

• şifre (TR1)şifre (TR1) TR1 Gönderiler: 79

GGS'nin gelip forumda yapılan paylaşımlara bakacağını düşünmüyorum. Sorunları destek ekibine iletin diyorlar ve bu GGS'ye özgü bişey değil her oyunda olan bişey

Burada biz (sen, ben vb.) kendi aramızda sorunlar hakkında konu açıp tartışıyoruz.

Bence burası bir örgütlenme yeri mesela gelmesini istediğiniz konu hakkında sizinle aynı fikri savunanlar ile birlikte "ticket" atarsınız olumlu dönüş olur olmaz bilemem ama atılan ticketler için forumdan faydalanmış olursunuz yani kısaca bence forum boş değil.

Sevgiler saygılar..

Menang

ticket ne 

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak