Anasayfa Turkish Hikayeleriniz

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Korkulu gece

AZERBAYCAN.1918 (TR1)AZERBAYCAN.1918 (TR1) TR1 Gönderiler: 128
08.03.2021 düzenlendi kategorisi Hikayeleriniz

Bir akrabanın düğününden geliyorduk,babam baya içmişti ve onun için aracı ben kullanıyordum,yolda babamın midesi kötü oldu,durdurdum aracı,gece 12-1 civarı,babamı indirdim hava alsın diye,kusucaktı,tesadüfen yol kenarında mezarlık vardı,neyse yolda kusmasın diye içeri girdik,babam kusuyordu derken çığlık duymaya başladım,ses kadın sesiydi ve baya derinden geliyordu,babamı yerde oturtup sesi merak etmeye ve de tırsmaya başladım,kapıya yakın daha önce geldiğimizde görmediğim bir mezar vardı,etrafında çıt de yokdu,tur atdım mezarlığı,ses kesinlikle mezardan geliyordu,kulağımı yasladım ve emin oldum(ayrıca da toprağı ıslak ve yumuşakdı,yeni kazıldığı belliydi),beyin ölümü vakaları burda çokça yaşandığı için ve de sesin kadın sesi olduğu için korkuyu üstümden attım,kapı kulübesine koşdum,içeriden kürek alıp mezara koşdum,kazmaya başladım,çok derin de kazılmamıştı,toprak da yumuşadı,hızlıca kazıp tahta üstlüğü ve diki kırdım,elimi atıp kızı çıkardım,çırılçıplak,son derece korkmuş ve baya da havasız kalmış,üşümüştü,ve baya bir süre bağırmıştı mezarda,neyse,üstümdeki paltoyu kıza verdim,evlerini falan sordum,şehrimize yakın köydendi,babamı da aldım gece 2 civarı bastım köylerine,anlattığına göre bir kaza geçirmiş,sonrasında kendini mezarda bulmuş,20 dakikaya köylerine ulaşdım,kapıyı çaldık,yaşlı bir amca açtı,kızın kayınbabasıydı,adam kızı görür görmez bağırdı,baya şaşırmıştı, sonra ben ve kız girdik içeri,uyuyan herkes kalktı,ailesi şoktaydı,ben başımdan geçen olayı anlattım,meğerse bu kız kaza geçirmiş ve büyük ihtimalle beyin ölümü olmuş,defn etmişler aynı günde(aslında 3 gün sonra olmalıydı,ama malumunuz,Azerbaycan'da virüs baya yayıldığı için yaş merasimlerini uzatmaya izin yok),defn edildikten 1-2 saat arası zaman diliminde ben babamla ordan geçmişiz...,ailesi çok sevindi ve teşekkür ettiler,çayı içip kalkdım ve döndüm,babam araçda horluyordu😅,döndüm eve,gece 4 e 20 kala,dedemler falan hepsi uyumamış bizi beklemiş,oğlum neredeydiniz falan,tabi olayı anlatırsam inanmayacaklarını bildiğim için konuya hiç girmedim,birşeyler söyleyip yapıştırdım,babam da hayvan gibi içtiği ve yolboyu ve mezarı kazarken yattığı için olayı ispat edecek bir kimse de yokdu😅

Yorumlar

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak