Anasayfa Turkish Öneriler, övgü ve eleştiri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

yeni etkinlik ŞİFRENİN ŞİFRE ETKİNLİĞİ

şifre (TR1)şifre (TR1) TR1 Gönderiler: 79
hepimiz bence artık aynı etkinliklerden sıkıldık oyunda hiç yardımcı olmuyor tamam ne güzel yeni asker yeni içkale falan getirdiler ama yeni etkinlik daha iyi olmaz mı? mesele berimond gibi ayrı bir krallık etkinliği ŞİFRENİN ŞİFRE ETKİNLİĞİ 
amaç şu  ayrı bir krallığa geçiyoruz aynı göçebe samuray gibi saldırıyoz ama bu sefer tam 10 farklı yerdeler ve her birinin yeri farklı amaç şu şifreleri kırarak etkinliği bitirmeye çalışıyoz her bir yere 10 kez saldırıyoz son saldırıda bize bir mesaj geliyo o mesaj şifreli bir mesaj şifreyi çözdüğümüzde sıradaki kampa yolluyo bizi böyle bir etkinlik fikri bence güzel
«1

Yorumlar

• şifre (TR1)şifre (TR1) TR1 Gönderiler: 79
    22.02.2021 düzenlendi
    Tabikîde her etkinlikdeki gibi bu etkinlikdede aletler ve yeni askerler var aletler işte diğerleri gibi artırıcılar merdiven koçbaşı vs vs askerler ise şöyle yeni 6 asker 3 saldırı 3 savunma askeri.

genelde askerler ya menzilli ya da yakın oluyor ama bunlarda şöyle oluyor 1 menzilli 1 yakın 1 tanede eşit ağırlık yani menzilli gücü 150 yakın gücü 170 ise o ikisinde kapsıyor tabi biraz daha gücü düşürülüyor savunma içinde geçerli

bu etkinlikteki bizden yardım isteyen kişi Kriptoloji prof. dr. Muhittin Dayı Muhittin Dayı kamplarda dolaşırken bir sürü şifre düşürmüş bizden o şifreleri bulmamızı istiyor tabi şöyle 

mesela ilk kampı aldık o kampa tam 10 saldırı attık bir sonraki kampa geçtiğimizde bu sayı 15 20'ye falan çıkıyor bu etkinlikte puan değil ne kadar şifre çözersen o kadar yükseliyon  

diyelim ki bir ittifak 5 klanatörü de aldı o zaman ittifak sayıyı artırabilir yani nasıl ki ittifak üyesi sayısı artırabiliyorsa bu da aynı şekilde yükseltilecek

peki neyle yükseltecez yeni bir jeton türü gelecek biraz zor biriktirebileceğimiz bir jeton adı KRİPTOLOJİ JETONU gerçekten zor biriktirilen bir jeton 
    Post edited by şifre (TR1) on
    bence artık sadece yiyecek ya da bal yiyen askerler yerine farklı şeylerle beslenen askerler getirilmeli mesela taş ve odun adamlar taş ve odunlarla besleniyorlar güçler ise şöyle 

TAŞ ADAM                                                                                                              ODUN ADAM 
                  Yakın gücü : 175                                                                                                       Yakın gücü : 110
                  Menzilli gücü : 130                                                                                                     Menzilli gücü : 160  
  • Panta Rhei (TR1)Panta Rhei (TR1) TR1 Gönderiler: 335
    hepimiz bence artık aynı etkinliklerden sıkıldık oyunda hiç yardımcı olmuyor tamam ne güzel yeni asker yeni içkale falan getirdiler ama yeni etkinlik daha iyi olmaz mı? mesele berimond gibi ayrı bir krallık etkinliği ŞİFRENİN ŞİFRE ETKİNLİĞİ 
    amaç şu  ayrı bir krallığa geçiyoruz aynı göçebe samuray gibi saldırıyoz ama bu sefer tam 10 farklı yerdeler ve her birinin yeri farklı amaç şu şifreleri kırarak etkinliği bitirmeye çalışıyoz her bir yere 10 kez saldırıyoz son saldırıda bize bir mesaj geliyo o mesaj şifreli bir mesaj şifreyi çözdüğümüzde sıradaki kampa yolluyo bizi böyle bir etkinlik fikri bence güzel
    kardeşim bu oyunun geneli bu kadar zeki kişiler değil :D
    ee ne güzel işte ilk defa zeka konuşcak oyunda
  • ~DANGER~ (TR1)~DANGER~ (TR1) TR1 Gönderiler: 259
    tahmin edim o zekada sensin :D
    nerden bildin 
    nerden bildin
  • ~DANGER~ (TR1)~DANGER~ (TR1) TR1 Gönderiler: 259
    nerden bildin
    çok bilmişler genellikle böyle konuşurlarda :D
    nerden bildin
    çok bilmişler genellikle böyle konuşurlarda :D
    barış ab düzgün bir adamdır barış ab çok bilmiş değildir
  • PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 1,002
    Fikir güzel ama takan yokki keşke o kadar zaman ayırıpta yazmaya uğraşmasaydın :) (ggs bu fikirleri takmadığı için söylüyom yanlış anlaşılmsasın)

İ L K İ N - E N V E R - P E R V İ Z - Efe-Emin-Osman-Ahmet - Yusuf-Selim - Mustafa-Kaan-Ercan-Senan-Kenan

KING OF SOUL - KARGAŞA - AY-YILDIZ - .:TURAN:. - Band Of Brother - .:H.A.R.P:. - İnFlamess - ATATÜRKÇÜLER

PRO KAYA-DARK OF ENEMY-KAYA10101-GOD OF DEATH

Fikir güzel ama takan yokki keşke o kadar zaman ayırıpta yazmaya uğraşmasaydın :) (ggs bu fikirleri takmadığı için söylüyom yanlış anlaşılmsasın)
    keşke taksa keşke yeni fikirler getirse 
    Yaw tonla yeni fikir ve öneri var ama girip bakmıyolar bile zaten burayı da artık niye krumuşlarsa anlamadım hiçbi işe yaramıyo :D bu öneri övgü ve eleştiri kısmını diyom

İ L K İ N - E N V E R - P E R V İ Z - Efe-Emin-Osman-Ahmet - Yusuf-Selim - Mustafa-Kaan-Ercan-Senan-Kenan

KING OF SOUL - KARGAŞA - AY-YILDIZ - .:TURAN:. - Band Of Brother - .:H.A.R.P:. - İnFlamess - ATATÜRKÇÜLER

Yaw tonla yeni fikir ve öneri var ama girip bakmıyolar bile zaten burayı da artık niye krumuşlarsa anlamadım hiçbi işe yaramıyo :D bu öneri övgü ve eleştiri kısmını diyom
    millet boş boş ümitlensin diye
    Aga beee...

PRO KAYA (TR1) dedi:
    Aga beee...
    oyun 1 ay içinde yeni bir şey güzel bir şey getirmesse oyunu bırakacağım
     PRO KAYA (TR1) dedi:
    Aga beee...
    O zaman sana verebileceğim en iyi öneri şu : Oyunu şimdiden bırak çünkü 1 ay içinde oyuna yeni güncelleme gelmez :)

PRO KAYA (TR1) dedi:
    Aga beee...
    O zaman sana verebileceğim en iyi öneri şu : Oyunu şimdiden bırak çünkü 1 ay içinde oyuna yeni güncelleme gelmez :)
    savaştayız onun için 1 ay sonra dedim
    oyun artık tamamiyle pay to win oyunu oldu yakutsuz kale 5 lvl yakutlu kale 70 lvl paragöz oyun üreticileri bir gün batsalar acaba ne olur o gün en önde ben olacam ve batışlarını izliyecem

65CB4
  • VOLTRAN (TR1)VOLTRAN (TR1) TR1 Gönderiler: 136

@şifre (TR1) kardeş forumda yazdığın her şeyi sabırla okuyorum,sana hak verdiğim taraflar çok,fakat şuanki 5d kaleler arasında bu oyuna kuruş yatırmayan adam tanıyorum,sadece sabırlı ol,demircide gümüşü inatla ve sabırla biriktir,fırtınadan 1250 kamu veren meditasyon bahçesi falan al,kamu düzeni ve üetkenliği artır,oyunun sana verdiği sınırları kullanarak sabır ve zamanla gelişirsen ortada hiçbir mesele kalmaz

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak