Anasayfa Teknik sorunlar

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

GİZLİ SEKMEDEN OYUNA GİREMİYORUM

Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 563
@Ceki
merhabalar gizli sekmeden hiçbir kaleye giremiyorum bilgileri doğru olduğu halde sizce bunun sebebi nedir 

Yorumlar

• PiKaChU (TR1)PiKaChU (TR1) TR1 Gönderiler: 285
    @Ceki
    merhabalar gizli sekmeden hiçbir kaleye giremiyorum bilgileri doğru olduğu halde sizce bunun sebebi nedir 
    muhtemelen dünya1 serveri açık kalmış onu tr1 yap bendede öyle oluyor jpkofgkgjnıd

D-Dostum bu epikti.
  • Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 563
    muhtemelen dünya1 serveri açık kalmış onu tr1 yap bendede öyle oluyor jpkofgkgjnıd
    valla doğru dedin he dünde o açıktı direk hesap açmıştım oraya kaleye giremiyom diye kuduruyodum :D saolasın
  • PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 509
    : D
    Tarihi yazmakla övünen bir budun(ulus,halk), tarihini öğrenmeyi neden ihmal eder? -Ahmet Haldun Terzioğlu-Alp Er Tunga
    valla doğru dedin he dünde o açıktı direk hesap açmıştım oraya kaleye giremiyom diye kuduruyodum :D saolasın
    no problemo my dear comrade

D-Dostum bu epikti.
  • ~DANGER~ (TR1)~DANGER~ (TR1) TR1 Gönderiler: 253
    @Ceki
    ardacım niye gizli sekme :D
  • YusufRuler72 (TR1)YusufRuler72 (TR1) TR1 Gönderiler: 143
    Geçmişin dolmaması içindir ben oyuna önceden girerken bende gizli sekme kullanırdım :D:D:D:D 
    tmm
    Geçmiş dolsa noluyoki :D hem zaten oyuna bi giriyon o kadar geçmişe başka bişey eklenmiyo oyunla ilgli
    Tarihi yazmakla övünen bir budun(ulus,halk), tarihini öğrenmeyi neden ihmal eder? -Ahmet Haldun Terzioğlu-Alp Er Tunga
  • Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 563
    siz ne pislik insanlarsınız lan aynı anda 1den fazla kalemle uğraştığım için gizli sekme kullanıyorum :)
    siz ne pislik insanlarsınız lan aynı anda 1den fazla kalemle uğraştığım için gizli sekme kullanıyorum :)
    ne alaka la?
     :D 
    kawga dövüj

D-Dostum bu epikti.
    Cidden lan ne alaka :D
  • -ConquEror- (TR1)-ConquEror- (TR1) TR1 Gönderiler: 201
    raporlamasınlar valla ggs ban çakar aman diyeyim

vpn kullan IP adreslerini değiş kalelerin
    Rastgele bir kaleye giriyorsunuz
    kale sahibine şu şifreyi diyeceksiniz

"banadalçime"

ittifak olarak dalcaklar sizi yedirip doyuracaklar hadi hayırlı yanmalar :wink:

• .:MeLiH:. (TR1).:MeLiH:. (TR1) TR1 Gönderiler: 1,297
    23.02.2021 düzenlendi
    @Ceki
    ardacım niye gizli sekme :D
    Hocam tehlikedeyiz
    Yapma yanarız hocam :smiley:

Ebed Müddet KARA SANCAK

al raporu yedin bi daha yaparsan bi daha yaparım

65CB4
    İzninle Korkuyorum kardeşim =):D
     :D:D:D  

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak