Anasayfa Teknik sorunlar

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Kasıyor

PiKaChU (TR1)PiKaChU (TR1) TR1 Gönderiler: 306
Neden google üzerinden oynanan bir oyun bu kadar sistem zorluyor anlamıyorum biri desin yaw fps oyunu değilsin sen ondan daha fazla nasıl zorlarsın???????Çözümü varmı?

D-Dostum bu epikti.

Yorumlar

• PiKaChU (TR1)PiKaChU (TR1) TR1 Gönderiler: 306
    Neden google üzerinden oynanan bir oyun bu kadar sistem zorluyor anlamıyorum biri desin yaw fps oyunu değilsin sen ondan daha fazla nasıl zorlarsın???????Çözümü varmı?
    Hayır tren yapmıyorum veya savaşta değiliz veya 2. hesaba bakmıyor yan sekmede sadece forum ve whatsapp var neden yani

D-Dostum bu epikti.
  • newark (TR1)newark (TR1) TR1 Gönderiler: 194
    Tahminlerimce oyunun herhangi bir dosyası bilgisayarda önyüklü değil chrome'den açınca tüm bilgiler ram 'e depolanıyor ram yükseltmek çare olabilir yada daha az ram tüketen bir tarayıcıya geçebilirsin oyunun zaten biraz kasma sıkıntısı var ramde az ise biraz sıkıntı yaşarsın
    Tahminlerimce oyunun herhangi bir dosyası bilgisayarda önyüklü değil chrome'den açınca tüm bilgiler ram 'e depolanıyor ram yükseltmek çare olabilir yada daha az ram tüketen bir tarayıcıya geçebilirsin oyunun zaten biraz kasma sıkıntısı var ramde az ise biraz sıkıntı yaşarsın
    Teknik bir bilgim yok.Fakat öneri verebilceğin tarayıcı varmı?

D-Dostum bu epikti.
  • YusufRuler72 (TR1)YusufRuler72 (TR1) TR1 Gönderiler: 143
    OPERA GX falan kullanabilirsin Sanırsam daha az ram tüketiyomuş diye duydum.
    tmm
  • newark (TR1)newark (TR1) TR1 Gönderiler: 194
    Brave kullanabilirsin, yeni Microsft Edge yi kullanabilirsin şuan ben onu kullanıyorum (Yeni çıkan olmasına dikkat et eskisi birişe yaramıyor :) ) Opera Gx kullanabilirsin.
    Brave kullanabilirsin, yeni Microsft Edge yi kullanabilirsin şuan ben onu kullanıyorum (Yeni çıkan olmasına dikkat et eskisi birişe yaramıyor :) ) Opera Gx kullanabilirsin.
    Micrasoft edge kullanıyordum operayı deniyeyim :)

D-Dostum bu epikti.
    OPERA GX falan kullanabilirsin Sanırsam daha az ram tüketiyomuş diye duydum.
    teşkürler

D-Dostum bu epikti.
  • Ertugrul1453tr (TR1)Ertugrul1453tr (TR1) TR1 Gönderiler: 761
    sizi bilmemde masaüstü bilgisayarım cs 1.6 da bile kasıyor ben normal buluyorum bende kasmasını
  • -ConquEror- (TR1)-ConquEror- (TR1) TR1 Gönderiler: 204
    kasması donanım ve optimizasyon ile alaklı aslında donanım olarak her oyun kaldırsada bu oyunu tembel geliştiriciler optimizasyon yapmıyor ne hata gidiyor ne bişe benim kale olmuyor ana kaleye girince hayalet resmen 

mesele hile olunca ggs full güvenlik kasma olunca uyuyan adam :smiley:
    1000tl yatırdım zenginim

• şifre (TR1)şifre (TR1) TR1 Gönderiler: 33
    65CB4 

ben uzaylı bu bugların sebebi benim özür dilemiycem

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak