Anasayfa Teknik sorunlar

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

tarikatci kuleleri

.THE DARKLORD. (TR1).THE DARKLORD. (TR1) TR1 Gönderiler: 14
2 hafta önce basladigim  bir programim vardi ve bu programa göre her gün 1k yakut  kasana kadar tarikatci kulesi vuracaktim 
yaklasik günde 200 250 arasi kule uruyordum ve yakutumu aliyordum yari yariya yakut cikiyordu, 12.800 yakuttan 25k yakut yaptim ama son günlerde oyun bu yari yariya yakut cikma sansini 4 kulede 1 e indirdi . hayir zaten yakut fiyatlari cok yüksek bari bir rahat birakin da biz de yolumuzu bulalim . 

Yorumlar

• PiKaChU (TR1)PiKaChU (TR1) TR1 Gönderiler: 306
    2 hafta önce basladigim  bir programim vardi ve bu programa göre her gün 1k yakut  kasana kadar tarikatci kulesi vuracaktim 
    yaklasik günde 200 250 arasi kule uruyordum ve yakutumu aliyordum yari yariya yakut cikiyordu, 12.800 yakuttan 25k yakut yaptim ama son günlerde oyun bu yari yariya yakut cikma sansini 4 kulede 1 e indirdi . hayir zaten yakut fiyatlari cok yüksek bari bir rahat birakin da biz de yolumuzu bulalim . 
    İlk olarak azmine bayıldım :D banada o azimden lazım ve evet bende fark ettim daha az yakut çıkıyor :(

D-Dostum bu epikti.
  • Resad12 (TR1)Resad12 (TR1) TR1 Gönderiler: 372
    İndirdimi yapma be bende vuruyordum 3 krallıktan haramiler her gün 1-2k çıkıyordu yakut sadece haramilerden 

• .THE DARKLORD. (TR1).THE DARKLORD. (TR1) TR1 Gönderiler: 14

Ya ben çok şanssızım ya da oyun bana inatla yapıyor 😁 ben yine vurmaya devam edicem ama Yakut yakuttur

• Delivery (TR1)Delivery (TR1) TR1 Gönderiler: 130
    forumda gezerken konuyu gördüm ve ufak bir bilgilendirme yapmak istedim bu çoğu oyuncunun ihmal ettiği bir durum ve kule vurmayıda bilmeyen oyuncularımız var maalesef
    kule size - yakut , 5 saatlike kadar süre geç , 20 25k madeni para ve hangi krallıkta vurduğunuza bağlı o krallığın ham maddesini verir.

ateşde vurucaklar için ajanınızı 15 15 15 olmak üzere 3 e bölüp çevrenizdeki kuleleri ajanlayıp 
    menzil olan savunmaya - yakın asker + merdiven ( kalkansız )
    yakın asker olan yerede - menzil asker + merdiven

bunu teker teker dizmek ile uğraşmaktansa oto dizerek yapa bilirsiniz aletler kısmından temeli seçerseniz savunma olan kısıma uygun bir alet düzeni yapıcaktır tahta kalkan koyarsa kalkanı kaldırın , menzil asker koyarsada yakın asker ile değiştirin , ( menzil olan savunmaya karşı )
    umarım yardımcı olabilmişimdir sorusu olan oyun içi çekinmeden mesaj ile ulaşabilirler.

Hic bir milleti hor görmeyiniz ve ayiplamayiniz: Pir Haci Bektas Veli

• .:MeLiH:. (TR1).:MeLiH:. (TR1) TR1 Gönderiler: 1,297
    forumda gezerken konuyu gördüm ve ufak bir bilgilendirme yapmak istedim bu çoğu oyuncunun ihmal ettiği bir durum ve kule vurmayıda bilmeyen oyuncularımız var maalesef
    kule size - yakut , 5 saatlike kadar süre geç , 20 25k madeni para ve hangi krallıkta vurduğunuza bağlı o krallığın ham maddesini verir.

ateşde vurucaklar için ajanınızı 15 15 15 olmak üzere 3 e bölüp çevrenizdeki kuleleri ajanlayıp 
    menzil olan savunmaya - yakın asker + merdiven ( kalkansız )
    yakın asker olan yerede - menzil asker + merdiven

bunu teker teker dizmek ile uğraşmaktansa oto dizerek yapa bilirsiniz aletler kısmından temeli seçerseniz savunma olan kısıma uygun bir alet düzeni yapıcaktır tahta kalkan koyarsa kalkanı kaldırın , menzil asker koyarsada yakın asker ile değiştirin , ( menzil olan savunmaya karşı )
    umarım yardımcı olabilmişimdir sorusu olan oyun içi çekinmeden mesaj ile ulaşabilirler.

ist atmak bence çok gerekli birşey değil ben günde 15 kuleye 4 tur atıyorum 500 yakut geliyor sadece ateşden
    ve ist siz şeysiz direkt

Ebed Müddet KARA SANCAK

• şifre (TR1)şifre (TR1) TR1 Gönderiler: 33
    öncelikle hepinizin azmini sevmedim sjsjsjsjsjsjsj sonralıkla barış ab aslında uzaylı 

65CB4

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak