Anasayfa Teknik sorunlar

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Geri alınan cevaplar

PiKaChU (TR1)PiKaChU (TR1) TR1 Gönderiler: 285
Geri alınan cevaplar kısmına girdiğimde 2019dan 2018den kalma yorumlar var ve ben oyuna 2.3 ay önce falan başladım :D

D-Dostum bu epikti.

Yorumlar

• -_NoPe_- (TR1)-_NoPe_- (TR1) TR1 Gönderiler: 190
    Geri alınan cevaplar kısmına girdiğimde 2019dan 2018den kalma yorumlar var ve ben oyuna 2.3 ay önce falan başladım :D
    Çoğu verilen cevap hala işe yarar vaziyette çünkü etkinliklerde ahım şahım değişiklik olmadı

• PiKaChU (TR1)PiKaChU (TR1) TR1 Gönderiler: 285
    Çoğu verilen cevap hala işe yarar vaziyette çünkü etkinliklerde ahım şahım değişiklik olmadı
    o anlamda demedim bana yazılan yazıları bulamıyorum :D

D-Dostum bu epikti.
  • -_NoPe_- (TR1)-_NoPe_- (TR1) TR1 Gönderiler: 190
    o anlamda demedim bana yazılan yazıları bulamıyorum :D
    Sanırım dünya küresinde bulabilirsin konularına yazılnaları gösterir yrıca geri cevaplarda oradaydı sanırım

• şifre (TR1)şifre (TR1) TR1 Gönderiler: 30
    GAS GAS GAS GAS GAS GAS GAS GAS GAS GAS       

65CB4

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak