Anasayfa Turkish Savaş Raporları Paylaşım Platformu

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

AY-YILDIZ vs .:ALBAYRAK:. savaş raporları

2

Yorumlar

• HeelGuardianS (TR1)HeelGuardianS (TR1) TR1 Gönderiler: 269

ya velet velet davranışlar yapıp bizim platformumuzda rapor paylaşmayın lütfen  

''DOSTUMA ÖLÜMÜNE EDERİM EŞLİK''

• Legend2490 (TR1)Legend2490 (TR1) TR1 Gönderiler: 126
  • Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 624

moderatörlüğe başladıysan işe girebilirsin :)
  • HeelGuardianS (TR1)HeelGuardianS (TR1) TR1 Gönderiler: 269

moderatörlüğe başladıysan işe girebilirsin :)
    sizi insan yerine koyup uyarıyorum, hata bende özür dilerim

''DOSTUMA ÖLÜMÜNE EDERİM EŞLİK''

• -_NoPe_- (TR1)-_NoPe_- (TR1) TR1 Gönderiler: 190
    13.12.2020 düzenlendi
    O kadar fazla savaş konusu varki forumda maşallah dünya savaşı başlamış anladık savaşıyorsunuzda bunuda bi kuralı adabı var forumu kendinize ait gibi kullanıyorsunuz savaş olursa iki tarafta kendi ittilerinin konusunu açar atar o zaman bende nope savaş raporu diye açıp atayım niye boşuna kendi ittimin başlığını açıyorum hatta herkes kendisininki açsın 

forum GGS harici kimsenin malı değildir 6-7 tane konu açma hakkı kimsenin yoktur yaptığınız ayıptır ama bunun devamını getirsem bana borazan çakıp aklınca yok ahlaksız falan diyecekler var o kadar oyun oynadım şu oyunun kitlesi kadarını göremedim iyi bi savaştınız forum vardı onuda yalan ettiniz.

• Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 624
    sizi insan yerine koyup uyarıyorum, hata bende özür dilerim

dostlarını vuran adam bana insanlığı mı öğreticek :) 
    13.12.2020 düzenlendi
    Okadar fazla savaş konusu varki forumda maşallah dünya savaşı başlamış anladık savaşıyorsunuzda bunuda bi kuralı adabı var forumu kendinize ait gibi kullanıyorsunuz savaş olursa iki tarafta kendi ittilerinin konusunu açar atar o zaman bende nope savaş raporu diye açıp atayım niye boşuna kendi ittimin başlığını açıyorum

forum ggs harici kimsenin tapulusu değil yaptığınız ayıp 5-6 başlık sadece bu savaşa ayrılmış forumu sadece savaştanmı ibaret

Onların kendilerine ait konuları,o konular bu savaş için açılmadı.
  • -_NoPe_- (TR1)-_NoPe_- (TR1) TR1 Gönderiler: 190
    Okadar fazla savaş konusu varki forumda maşallah dünya savaşı başlamış anladık savaşıyorsunuzda bunuda bi kuralı adabı var forumu kendinize ait gibi kullanıyorsunuz savaş olursa iki tarafta kendi ittilerinin konusunu açar atar o zaman bende nope savaş raporu diye açıp atayım niye boşuna kendi ittimin başlığını açıyorum

forum GGS harici kimsenin malı değildir 6-7 tane konu açma hakkı kimsenin yoktur yaptığınız ayıptır ama bunun devamını getirsem bana borazan çakıp aklınca yok ahlaksız falan diyecekler var o kadar oyun oynadım şu oyunun kitlesi kadarını göremedim iyi bi savaştınız forum vardı onuda yalan ettiniz.

Onların kendilerine ait konuları,o konular bu savaş için açılmadı.
    ama işte sorun bu her savaşta o konular hortluyor forumu bozuyor boşunamı millet kendi ittisinin raporunu açıyor herkes kendi şeyini açsın demek eşdeğer  bunun savunması olmaz iki ittifak savaşta ama raporlar bireysel başlıklarda yani sizin rapor atmaktan anladığınız bumu ? o zaman neden çoğu kişi itti raporu açıyor onlar şeyde siz zekimisiniz
  • KILLERCASPER (TR1)KILLERCASPER (TR1) TR1 Gönderiler: 382

a4.png 298.1K
    .:ALBAYRAK.:                                                                                                                                                                     

Mum Olmak Kolay

Deyildir Işık Saçmak İçin

Önce Yanmak Gerekir     (Nomercy JOKER)

• AVCI BEY (TR1)AVCI BEY (TR1) TR1 Gönderiler: 119

YENİ KULEMİZ HAYIRLI OLSUN :))
  • Delivery (TR1)Delivery (TR1) TR1 Gönderiler: 169
    Dost vurma olayını ilk Ay yıldızdaki beraber savaşdığınız "insanlar" başlatmışdır.
    Burda insanlara başkalarını yanlış lanse ederek kendinizi yüce gösteremezsiniz.
    Bırakın bu boş çabaları.
    dewam keeee

• resul83 (TR1)resul83 (TR1) TR1 Gönderiler: 65

Savaş raporumu paylaşmak en doğal hakkım burda paylaşmazsam ittifak haberlerindemi paylaşıyım ?

AY-YILDIZ Ailesi   B)

ATATÜRKÇÜLER = .:H.A.R.P:.

• eternal27 (TR1)eternal27 (TR1) TR1 Gönderiler: 7
    14.12.2020 düzenlendi
    Post edited by eternal27 (TR1) on
    blitzkrieg
  • heal_25 (TR1)heal_25 (TR1) TR1 Gönderiler: 271
  • AVCI BEY (TR1)AVCI BEY (TR1) TR1 Gönderiler: 119
  • Sanli Osmanli (TR1)Sanli Osmanli (TR1) TR1 Gönderiler: 136

Güzel raporlar tebrikler, fakat Executioner kalesi aktif olsa bu kaybı vermezdi.

TEŞKİLAT 

"Şiddet Devam, Yok Bizde Geri !"

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak