Anasayfa Teknik sorunlar

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Ticaret Merkezi

AlikoSaTeD (TR1)AlikoSaTeD (TR1) TR1 Gönderiler: 6
24.11.2020 düzenlendi kategorisi Teknik sorunlar
@Ceki neden sezon bitimine 6 gun kala odul degisiyor? Artık naptığınızı siz bile bilmiyorsunuz...

Yorumlar

• Resad12 (TR1)Resad12 (TR1) TR1 Gönderiler: 360
    @Ceki neden sezon bitimine 6 gun kala odul degisiyor? Artık naptığınızı siz bile bilmiyorsunuz...
    Ne güzel ilk 250 deydi tekrar değiştirmişler kötü oldu 

• Relentless (TR1)Relentless (TR1) TR1 Gönderiler: 77
    Ceki forumla ilgileniyor.Bunlara o bakmiyor yani

orxan
  • halit 5 (TR1)halit 5 (TR1) TR1 Gönderiler: 240
    ne 250 deydi
  • Resad12 (TR1)Resad12 (TR1) TR1 Gönderiler: 360
    25.11.2020 düzenlendi
    ne 250 deydi
    Ticaret bölgesi

hadi beee baya kötü olmuş
  • DARK OF ENEMY (TR1)DARK OF ENEMY (TR1) TR1 Gönderiler: 330
    ARKADAŞ BU NE BÖYLE YA! KOYCAKSANIZ ADAM GİBİ KOYUN DAHADA KALDIRMAYIN! O DEĞİL KOYUYOLAR SONRA KALDIRIYOLAR BÖYLE MALLIK OLURMU AF EDERSİNİZDE YANİ ARTIK CANIMIZA TAK ETTİ ŞAHSEN BENİM ŞUAN TÜM ETKNLİK VURMA HEVESİM KIRILDI ggs DE BUNU İSTİYO HERHALDE O DEĞİL NİYE ÖNCE HEVES VERİP SONRA NİYE KALDIRIYOSUNUZ ONU ANLAMADIM BEN

@Ceki konuya açıklık getirirsen tüm forum kullanıcıları olarak çok seviniriz

bence yarışıp para yatırlıp aktiflik arttırılmak istendi
  • Delivery (TR1)Delivery (TR1) TR1 Gönderiler: 128
    https://discord.gg/ra7q2GKM  bu ilk 250 ödülü bir hata ile meydana gelmiştir ve güncelleme ile beraber kaldırılmıştır herşeyi mod dan bekliyeceğinize discord dan resmi yazıları okuya bilirsiniz güncelleme ödülleri mod un işi değil coma lar ilgilenir.
    bu sunucunun , official-announcements bölümünden güncelleme ile ilgili yada hatalar ile ilgili bilgi alabilirsiniz iyi forumlar.

Hic bir milleti hor görmeyiniz ve ayiplamayiniz: Pir Haci Bektas Veli

• AlikoSaTeD (TR1)AlikoSaTeD (TR1) TR1 Gönderiler: 6
    Ceki forumla ilgileniyor.Bunlara o bakmiyor yani
    biliyorum gerekli yerlere sikayetimizi iletsin dige actm formu

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak