Anasayfa Teknik sorunlar

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Etkinlik sıralaması adaletsizliği

.THE DARKLORD. (TR1).THE DARKLORD. (TR1) TR1 Gönderiler: 14

Sevgili moderatörler, bu etkinlik lig sıralamasında tamamen bozukluk var, çünkü bizim ittifakta 200k kasan çocuk bile sıralamada 5. Olurken ben sıralamaya bile giremiyorum. Eminim ki benim gibi çalışmasına rağmen hak ettiği sıralamayı alamayan bir sürü kişi var ve bu sorunu düzeltin lütfen. Alttaki görselde (zekro) isimli oyuncu benden daha az etkinlik kasmasına rağmen benden daha iyi derece yapıyor

Yorumlar

• Resad12 (TR1)Resad12 (TR1) TR1 Gönderiler: 372

Sevgili moderatörler, bu etkinlik lig sıralamasında tamamen bozukluk var, çünkü bizim ittifakta 200k kasan çocuk bile sıralamada 5. Olurken ben sıralamaya bile giremiyorum. Eminim ki benim gibi çalışmasına rağmen hak ettiği sıralamayı alamayan bir sürü kişi var ve bu sorunu düzeltin lütfen. Alttaki görselde (zekro) isimli oyuncu benden daha az etkinlik kasmasına rağmen benden daha iyi derece yapıyor

Sadece 1 altın alman yeticektir sıralama  için daha çok var bir tane sağlam lig vermişse bundan sonraki kimsede altın olmayan lig vercektir en kötü 30k+ altın gelicektir 1 altının bile olsa 19 altınla ilk 200 e girememiştim ben sonuncu oldunmu altınların önemi kalmıyor ilk 3 de kalırsan çok rahat ilk 50ye girersin

• Ertugrul1453tr (TR1)Ertugrul1453tr (TR1) TR1 Gönderiler: 761
    benden tavsiye etk vurmayın afk lerin arasna düşün sonra vura vura altın madalyon kasın
  • Castle Sowyets (TR1)Castle Sowyets (TR1) TR1 Gönderiler: 57
    Şimdi şöyle bir şey var, oyun seni bir lige atıyor senin çapında olan insanları, bazılarına afk geliyor şans meselesi. Geçen lig de benim şansım yaver gitti, 1. oldum 173k altın aldım bu senin ne kadar kastığınla alakalı bir durum değil lig ünvanınla alakalı fakat iyikide böyle bu sayede para atan kaleler ilk 50'ye inci gibi dizilmiyor en azından. 

• -_Mensia_- (TR1)-_Mensia_- (TR1) TR1 Gönderiler: 49
    benimde şansıma full aktif adam gelsin, birinci 25 milyon ikinci 2 milyon şöhret kasmış adsfgsdfkljdfgh

tabi lan manyak mısın

• Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 573
    47.5k ya kadar çıkıyor ama 45k 
  • -_NoPe_- (TR1)-_NoPe_- (TR1) TR1 Gönderiler: 190
    tavsiyeler için tşk almak istediğim şeyler vardı demircide artık bende onları almayı düşünebilirim :smile:

bi süre 70 lvl olursam samuray yada göçte afk kale olucam :smile:

• PiKaChU (TR1)PiKaChU (TR1) TR1 Gönderiler: 305
    benim gp 700k bana 5d veriyor :D

D-Dostum bu epikti.

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak