Anasayfa Turkish Konu Dışı

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

BANA YAPILAN HAKSIZLIK

zorbey (TR1)zorbey (TR1) TR1 Gönderiler: 471
arkadaşlar ben zorbey zorbey4 ben dielim sözde ben temize çıkıcam diye gösteriyor size ama kendisini suçsuz melek yapmış haberiniz yok başımda bela var die sorunlarım var die her yaptınız olayı üstüme atmayın forumdan banlıydım cekiden rica ettim zor zekat kaldırdı banı bu açıklamadan sonra yine foruma girmicem bak cavid kusursuzun şifresi zaten kusursuz idi kadı şif aynıydı ama neden benim üstümden kendini suçsuz melek yapıp beni düzenbaz yaptın bilmiyorum zorbey4 den konu açıldıgı gibi sende yorum yapıp yeni konu açmışsın lütfen rica ediyorum bugün zorbey4 hakkında çok şikayet aldım ben deilim arkdaşlar ben savaştan bıktım barışda istedim bazı ittilerden ama böyle bi işe gircek biri deiim küfürbaz olsamda kindar olsamda cavidi tanımam etmem ama yaptıgı ayıptır artık forumda olmucam bu konudan sonra ne derseniz deyin ben yapmadım kim yapdıysa ne derdi varsa çıksın söylesin bıktım artık 

ZORBEY4 DE KİME HAKARET OLMUŞSA KUSRA BAKMASIN TAMAMEN BENİM DİKKATSİZLİGİM VEDE BENİM HATAM ŞİFİ AYNI YAPMAMALIYDIM DİKKATSİZLİGİME GELDİ AYNISI TEKRARLANMIYACAK

BÖYLE Bİ OLAYDA İSİM GEÇMSİ UTANÇ VERİCİ TÜM SERVERDEN KUSURA BAKMAMALRINI VEDE MERAK EDİP AKILARINDA TAKILAN ŞEYLERİ BAN ZÖELDEN YAZMALARINI RİCA EDİYORUM

Yorumlar

• kımız (TR1)kımız (TR1) TR1 Gönderiler: 213
    12.10.2020 düzenlendi

Sen kendindemisin zorbey4 ten kalkıp laf atıyorsun adını temizlemeye çalışıyorsun oynuyorsun adını temizlemek için hertürlü ... işi yapıyorsun millete ana bacı küfür ediyorsun sonra zorbey4 te cavit olmadıgım ortaya çıkıyor senin ortaya çıktıgın çıkıyor kıvırıyorsun Kime hizmet ediyorsun aslanım sen Sen benden yardım istemedinmi kanlıpençeyi vuralım diye ss elimde bende senle işim olmaz dedim  senin lafların çelişkili yazık çok yazık 

• zorbey (TR1)zorbey (TR1) TR1 Gönderiler: 471

Sen kendindemisin zorbey4 ten kalkıp laf atıyorsun adını temizlemeye çalışıyorsun oynuyorsun adını temizlemek için hertürlü ... işi yapıyorsun millete ana bacı küfür ediyorsun sonra zorbey4 te cavit olmadıgım ortaya çıkıyor senin ortaya çıktıgın çıkıyor kıvırıyorsun Kime hizmet ediyorsun aslanım sen Sen benden yardım istemedinmi kanlıpençeyi vuralım diye ss elimde bende senle işim olmaz dedim  senin lafların çelişkili yazık çok yazık 

demiş olabilirim ben seni tanımametmem ama 1 cümle ile tanışmış sayılmıyoruz sen temiz kalpli melek yüzlü  çıktın o konudan neşelisin maşallah hiç foruma girmezdin şuan forumdan çıkmıyon bak sondada dedim ben deilim kim neye inannırsa inansın umrumda deilsiniz sana yazdıgım mesajı inkar etmedim
    kim ne diyorsa konuşsun ben adam akıllı açıkladım durumu senlede bi görüşelim cavid bey derdin ne acaba benle 
  • Ertugrul1453 (GR1)Ertugrul1453 (GR1) GR1 Gönderiler: 331
    zorbey müttefiğinle neden böyle konuşuyorsun yani cavitle ikiniz müttefiksiniz
    zorbey müttefiğinle neden böyle konuşuyorsun yani cavitle ikiniz müttefiksiniz
    benim ittifakıma tulqar kalesiyle geldi dragondan arkadaşlar uyardı cavit diye kale şifini fln istedi para atayım sana dedi hesabı banlatacaktı can düşmanıyız biz ne müttefiki bişey bilmeden maydonozluk yapmasan ölürsün demi ?
    tüm herkes şahit ateş orxan sait59 ve unuttuğum arkadaşlar  ittifakımda cavitin kalesi olan tulqar vardı ve yavuzun kalesi vardı scarface43  tulqar (cavit)  gelin size para çekeyim daha iyi saldırırsınız fln dedi kabul etmedik 3 4 ittifak tulpar ı atın cavit dediler bende attım ittifaktaki herkesi(koruma kalem dahil) sadece ben kaldım.hala çıkmış cavit zorbey arkadaştır diyosunuz müttüfik diyosunuz. serverin neredeyse hepsiyle savaştım herkesle karşılıklı hakarette bulundum ismimi temize çıkarmak istesem ismimi temizde tutmak istesem hakkımı aramak yerine susar otururdum sizin gibi (koyun gibi)  erugrul senin arkadaşlarınla tek farkım yanlız savaşmam hani güzel raporlar fln demişsin ya altınorduya işte onlarla tek farkım tek savaşmak :)

herşeyi 2. kez açıkladım 3 de olursa atın o kafanızı çöpe koyunluğa devam edin! bişeyide tekte anlayın

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak