Anasayfa Öneriler, övgü ve eleştiri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Zam Gidene Kadar Bonus Almayalım

Başlıkta gordugunuz gibi zam gidene kadar bonus vs. almak yok

Yorumlar

• -_NoPe_- (TR1)-_NoPe_- (TR1) TR1 Gönderiler: 151
    Zam gitmez üstüne 20 40 lirada artırlar kombo olur

_____________________________________________________________________________________________________                          
  • Ertugrul1453 (GR1)Ertugrul1453 (GR1) GR1 Gönderiler: 337
    aynen convaynen nope doğru dedin
  • Aslan Recep (TR1)Aslan Recep (TR1) TR1 Gönderiler: 272
    Ya Aslında Dolar Molar Boş   Tek DERT Azeri Kardeşlerimiz İle Birlikte HAK Yolunda Yaptığımız Savaş..   DOLAR İlk Defa Arttmıyor Haksızmıyım ?
    Ya Aslında Dolar Molar Boş   Tek DERT Azeri Kardeşlerimiz İle Birlikte HAK Yolunda Yaptığımız Savaş..   DOLAR İlk Defa Arttmıyor Haksızmıyım ?
    Öyle bir nedenle artırcaklarını sanmıyorum 

_____________________________________________________________________________________________________                          
    Ama ona kaldıysa dolar ilk defa artması değil bu neyse bu benim düşüncem iyi forumlar 

#ZAMINAKODULARARTIK
    Ama ona kaldıysa dolar ilk defa artması değil bu neyse bu benim düşüncem iyi forumlar 

#ZAMINAKODULARARTIK
    sizinkide doğru olabilir ama bence zaten zam ediceklerdi er geç

#ZAMINAKODULARARTIK
    sizinkide doğru olabilir ama bence zaten zam ediceklerdi er geç
    kendi topuklarına sıktılar hayırlı olsun  :D 

Budnan sonra her göndeimin altında 

#ZAMINAKODULARARTIK

YAzacak
  • YusufRuler72 (TR1)YusufRuler72 (TR1) TR1 Gönderiler: 111
    TR1 serveri Kapanır ve bende gider Alman serverinde bir ittifak kurar  intikam alırım :D

AYNI YOLA DEWAMKEE!

• -ConquEror- (TR1)-ConquEror- (TR1) TR1 Gönderiler: 89
    imzanıda zamınakodularartık yazarsanız açıksası iyi olur herkesi davet ediyorum

KARARGAH Olarak fırtınada çölde karada kısaca her yerdeyiz şimdi donanmamız fırtına adasında kargo görevleri yapıyor

KARARGAH 
                                                                                                                                                    -ConquEror-

imzana zamına kodular artık tagı yazarak destek olabilirsin

KARARGAH Olarak fırtınada çölde karada kısaca her yerdeyiz şimdi donanmamız fırtına adasında kargo görevleri yapıyor

KARARGAH 
                                                                                                                                                      -ConquEror-

şunu bide imzanıza yapsanız bizim gibi tadından yenmez ne diyeyim

KARARGAH 
                                                                                                                                                        -ConquEror-

• YusufRuler72 (TR1)YusufRuler72 (TR1) TR1 Gönderiler: 111

AYNI YOLA DEWAMKEE!

• Ertugrul1453 (GR1)Ertugrul1453 (GR1) GR1 Gönderiler: 337
          ggs ye para yok artık

ha bu saatten sonra para atacakları bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastenesine(tımarhaneye) davet ediyorum
          İmzanıza fotoğrafınız altına 1 dk zahmet edip

@ZAMINAKODULAR artık yazariseniz bizi desteklemiş olursunuz desteklerini bekliyorum

KARARGAH 
                                                                                                                                                          -ConquEror-

• newark (TR1)newark (TR1) TR1 Gönderiler: 152
            Euro 10 tl olmuş 10 bu şirket euro merkezli bir şirket tl yi napsın ggs euro yapıp kullanacak yani ne demekti bu 210 tl lik şey 20 euro olarak gidiyor ggs ye vergisi kesintisi vs. bizim çok gördüğümüz 210 tl lik bonustan ggs 15-16 euro kar ediyor kaç kişi ne kadar bonus vs. çekiyorda kar edecek ? oyunun güncellemesi için devam etmesi için kar etmesi gerek bunu düşünemeyicek kişi yoktur heralde ama fiyata %200 zam aşırı fazla insanların tepkisi buna yani ben öyle düşünüyorum.

Birde dolar euro vs. artmıyor böyle çubuğu var bi devlet onu yükseltince döviz yükselmiyor. TL değer kaybediyor bizim paramız değersizleşiyor buda yurtdışı kaynaklı şirketlerden alışveriş yapınca zam'a neden oluyor tl düşünce şirketin karı azalıyor oda zam yaparak bunu karşılıyor lütfen araştıralım bilgi sahibi olalım ona göre ifade edelim kendimizi.

Euro 10 tl olmuş 10 bu şirket euro merkezli bir şirket tl yi napsın ggs euro yapıp kullanacak yani ne demekti bu 210 tl lik şey 20 euro olarak gidiyor ggs ye vergisi kesintisi vs. bizim çok gördüğümüz 210 tl lik bonustan ggs 15-16 euro kar ediyor kaç kişi ne kadar bonus vs. çekiyorda kar edecek ? oyunun güncellemesi için devam etmesi için kar etmesi gerek bunu düşünemeyicek kişi yoktur heralde ama fiyata %200 zam aşırı fazla insanların tepkisi buna yani ben öyle düşünüyorum.

Birde dolar euro vs. artmıyor böyle çubuğu var bi devlet onu yükseltince döviz yükselmiyor. TL değer kaybediyor bizim paramız değersizleşiyor buda yurtdışı kaynaklı şirketlerden alışveriş yapınca zam'a neden oluyor tl düşünce şirketin karı azalıyor oda zam yaparak bunu karşılıyor lütfen araştıralım bilgi sahibi olalım ona göre ifade edelim kendimizi.
            YA biliyorum orda çok az değişiklik olduğunu ama bir anda 3  katına katlayınca bir şeyi koyuyor insana ve açıkçası saçmalıyor    ama son zamanlarda en ufak olarak türkiye maçında asker selamı verdi diye kaç tane  futbolcu atılşdı takımından türk düşmanlığından hep insan ister istemez düşünür

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
          Emoji
          Görsel
          Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
          Görsel/dosya bırak