Anasayfa Öneriler, övgü ve eleştiri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

ZAM

~AteŞ~ (TR1)~AteŞ~ (TR1) TR1 Gönderiler: 396
bugünden itibaren tüm paketlerde %200 zamn yapıldı :( bizde nezaman bu demircide yaptıgı bonkör gü ncellemyi burnumuzdan getirecekler diye bekliyorken şaşırmadık  ve %200 zam ile bir güne merhaba dedik eskiden 450 bilet 210 tl iken artık 650 tl civarı geçmiş olsun 
«1

Yorumlar

• YusufRuler72 (TR1)YusufRuler72 (TR1) TR1 Gönderiler: 111
    Zamada zam zam zam Zam Burnumuzdan fitill fitill getiriyolar demircideki askerlerde artık tanesi 300 gümüş olacak bundan 50%100 eminim.

AYNI YOLA DEWAMKEE!

• Resad12 (TR1)Resad12 (TR1) TR1 Gönderiler: 327
    ne var ne yok alın demirciden yine fiyatlar uçar 

• Resad12 (TR1)Resad12 (TR1) TR1 Gönderiler: 327
    Bir de şu tüyler çok pahalı demircide biraz düşürseler güzel olur

• Delivery (TR1)Delivery (TR1) TR1 Gönderiler: 83
    hadi geçmiş olsun. 

• BannerLord (TR1)BannerLord (TR1) TR1 Gönderiler: 102
    zamin demirci ile alakasi yok turk lirasi deger kaybediyor. baska serverlerde zam yok.

• ~AteŞ~ (TR1)~AteŞ~ (TR1) TR1 Gönderiler: 396
    delivry hocam fiyatların artması alımları düşürcek ettikleriyle kalacaklar bunuda bildiriseniz sevinirimn nedicek merak ediyorum :D
  • Delivery (TR1)Delivery (TR1) TR1 Gönderiler: 83
    delivry hocam fiyatların artması alımları düşürcek ettikleriyle kalacaklar bunuda bildiriseniz sevinirimn nedicek merak ediyorum :D
    aynen öyle ben daha para atacağımı sanmıyorum oyuna çok artmış fiyatları ama şuda bir gerçek sunucu bakımları için , çalışanlar için . vergiler için de sonuçta bu şirketinde bir gideri var türk lirası artık çöp gibi birşey sadece bizim ülkede işe yarıyor demek ki gelirler giderleri karşılamıyor :neutral:

• JANKOS (TR1)JANKOS (TR1) TR1 Gönderiler: 9
    zam %5-%10 yapılır yada yıllık enflasyona göre %200 zamın hiçbir mantığı yok ve asla savunulamaz

zam %5-%10 yapılır yada yıllık enflasyona göre %200 zamın hiçbir mantığı yok ve asla savunulamaz
    1 tl 9 dolar bunu nasıl savunucaz  savunacak  birşeyimiz  yok ne dicez abi idare edin birdahakia y öderizmi dicez :DDD
  • Aslan Recep (TR1)Aslan Recep (TR1) TR1 Gönderiler: 272
    Ulaa zaten çok az bonus alıyordum şimdi hiç alamayacağım
  • NEKOK (TR1)NEKOK (TR1) TR1 Gönderiler: 187
    dün prime time bekledim gelmedi primesız alsaydım bugün prime ile alacağımdan çok alıyordum 
    teşekkürler ekonomi bakanı

Pişmanlık nedir bilir misin? Merak etme öğreteceğim!

• Ertugrul1453 (GR1)Ertugrul1453 (GR1) GR1 Gönderiler: 337
    08.10.2020 düzenlendi
    beyler az kafayı kullanın

bidaha para yatırmayın oyuna basit ya bende fırın basacaktım baktım fiyatlara ohooo

10tl yi verirken icim yanıyordu bonusa

şimdi 30tl mi vereceğim 2d bir oyuna

bildiğin salaklık
    diyelimki adamın biri 300 lira attı oyuna ben daha nicelerini atmşımdır yani elimize ne geciyor

para yatırmayacağız artık bu kadar basit
    zamin demirci ile alakasi yok turk lirasi deger kaybediyor. baska serverlerde zam yok.
    sanki oyun 3d bir harika grafikli oyun yani o kadar para ediyor ya

şimdi o ödediğim eski kalemde ve bu kalemde ödediğim paraya harbiden acıyorum ve yaptığımın salaklık olduğunu harfiyen kabul ediyorum düpe düz SALAKLIK demircide alet sınırsız yakutuda kulelerden kasacağız bu kadar basit niceleri kuleyle 30k kasıyor bende yakut lazım olduğunda mecbur kule vuracağım

girdim fırın basmak icin yakut almaya zammı gördüm değmez dedim ve cidden DEĞMEZ
    Zamada zam zam zam Zam Burnumuzdan fitill fitill getiriyolar demircideki askerlerde artık tanesi 300 gümüş olacak bundan 50%100 eminim.
    aynen beklenir ggs den  yani beklenmeyecek şey değil
    KİMSE ALMASIN YAKUT MAKUT BİRLİK OLURSAK BASARIRIZ MECVUR İNDİRCEKLER YADA SERVERİ KAPATACAKLAR :d
    yok buzuldan ule vurun barbar kuleleri 10 güne 3k yakut kasma şansın var
    GGS
    EVET ARKADAŞLAR BU YOLLA YAKUT KASMAK MÜMKÜN BAZEN VERİYO BAZEN VERMİYOR BİDE PARA VERMEYE GEREK YOK YANİ 10 GÜNE 2K KASABİLİRSİNİZ
  • -_NoPe_- (TR1)-_NoPe_- (TR1) TR1 Gönderiler: 151
    Şu saaten sonra diyecek söz kalmadı euro dolar uçmuş uçmuş
    bi pakete 600-700 verilmez o para ile neler yapılıyor

barbar kulelerine fena bi rekabet olacak türkiye sunucusu anarşi olucak millet bir kule için birbirini vuruacak yakacak yıkıcak diyecek söz yok 

hazır olun kaos başlıyor bu sadece ilk adımdı zamı çekmezlerse böyle savaş ve kavgalar gelirde yakında harami baron vurma taktiği isteyenlerde olucak berimondan falan gelecek yakut 2-5 olur ondanda kassamazsınız

kısacası artık yakutu ve o şatafatlı savaşlarımız bitiyor

_____________________________________________________________________________________________________                          

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak