Anasayfa Öneriler, övgü ve eleştiri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

BİR ÇOK KİŞİNİN ANLAMAKTA ZORLUK ÇEKTİĞİ MESELEYE AÇIKLIK GETİRDİK :)

Rnoker XIII (TR1)Rnoker XIII (TR1) TR1 Gönderiler: 359
30.09.2020 düzenlendi kategorisi Öneriler, övgü ve eleştiri
Özellikle savaş raporları paylaşma platforumunda çok boş yapıldığı için bunu buraya atma ihtiyacı duydum. Her ne kadar düşman da olsanız birbirlerinizin değerlerine saygı duymanız gerekir. birisi gelir hammadde ister, öbürü savaş raporları paylaşım platforumunu boş yorumlarla doldurur; bitmiyorsunuz. eğer canını çok sıkan bir durum varsa bunu ''Konu Dışı'' platforumunda paylaşabilirsin. Savaş raporları paylaşım platforumu adı üstünde savaş raporları atmak içindir, sizin zırvalıklarınızı dinlemek için değil. sadece yorum yapanlarda suç yok, attığı raporun açıklamasında düşmanına sallayanlarda da çok büyük suç var. Eğer herkes buna uyabilirse - ki hepinizin o zekaya sahip olduğu inancındayım - forum çöplük olmaktan çıkar ve diğer kullanıcılar için de daha verimli hale gelir.

Post edited by Ceki on

''Dostuma ölümüne ederim eşlik''

kaplan_aslan 

«1

Yorumlar

• Ertugrul1453 (GR1)Ertugrul1453 (GR1) GR1 Gönderiler: 337
    aynen

benim actığım konuya o kadar boş yaptılarkı konu silindi yaa
  • NEKOK (TR1)NEKOK (TR1) TR1 Gönderiler: 187
    aynen

:D bence bu yazılanların çoğu sana zorbeye ve haliteydi 
    ama anlamana sevindim artık yapmazsın bu davranışı

Pişmanlık nedir bilir misin? Merak etme öğreteceğim!

aynen

:D bence bu yazılanların çoğu sana zorbeye ve haliteydi 
    ama anlamana sevindim artık yapmazsın bu davranışı
    BENİM YAPTIĞIM BİR YANLIŞ YOK

BEN RAPOR KONUSU ACMIŞTIM SERVERDE NE KADAR BOŞBOĞAZ VARSA GELİP KÜFÜRLÜ YORUM YAPTILAR
  • FB BOZKURT1907 (TR1)FB BOZKURT1907 (TR1) TR1 Gönderiler: 55

Sizin yüzünüzden bizim konumuzun kapanmasıda başka bı olay tabi 🤣

30.09.2020 düzenlendi
    .

DURUN DURUN BURAYIDA MUHAREBE ALANINA CEVİRMEYİN

Sizin yüzünüzden bizim konumuzun kapanmasıda başka bı olay tabi 🤣

orada karşılıklı kavga ettik iki tarafında suçu vardı 

ayrıca biz hiç rapor atmayıp asarım keserim diyen bebeler gibi yapmadık :D 
    o kişilerden biride zorbey :) seni yakacağm diyordu 1 sabo bile atmadı yaa :)
    DURUN DURUN BURAYIDA MUHAREBE ALANINA CEVİRMEYİN
    kavga etmiyoruz konu hakkında konuşuyoruz sıkıntı yok :D 

• halit 5 (TR1)halit 5 (TR1) TR1 Gönderiler: 102
    nasıl ayarlanıyo savaş raporu yada konu dışı
  • Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 417
    savaş raporu yazan çoğu konuda maks 10 rapor vardır 20 sayfa konuşma vardı herkes birbirine sallıyodu atarım keserim tutarım yakarım ama hiçbirşey göremedik ortada 

Her Zaman Daha İleriye
    30.09.2020 düzenlendi
    savaş raporu yazan çoğu konuda maks 10 rapor vardır 20 sayfa konuşma vardı herkes birbirine sallıyodu atarım keserim tutarım yakarım ama hiçbirşey göremedik ortada 
    doğru diyorsun

dal diyipde dalınca kestiğim adam sayısı oldukca fazla o cene calanlara söylüyorum

AZ KAFAYI CALIŞTIRINDA 2-3 TAKTİK ÜRETİN LAF EBELİĞİ YAPACAĞINIZA O ŞAHISLAR KENDİLERİNİ İYİ BİLİRLER
  • Rnoker XIII (TR1)Rnoker XIII (TR1) TR1 Gönderiler: 359
    Beyler kafa mı buluyorsunuz? @Ertugrul1453 (GR1) @NEKOK (TR1) @halit 5 (TR1) @FB BOZKURT1907 (TR1) @Arda love İrem (TR1) hepiniz söylediklerime dahilsiniz. @zorbey (TR1) @Sanli Osmanli (TR1) de forumu çok yanlış kullanıyor. size düşmanmışım gibi yazmıyorum ama hepiniz yapıyorsunuz, ama sanırım saydıklarımdan en doğru kullanan @FB BOZKURT1907 (TR1) 

kaplan_aslan 

o kadar adamı etiketlerken yorulmadınmı yaa :)
  • FB BOZKURT1907 (TR1)FB BOZKURT1907 (TR1) TR1 Gönderiler: 55

Teşekkürler.Şahsım adına dediklerine katılıyorum forumda bir konu açılış sebebi için kullanımı %40falan oluyor gerisi sinir bozmak için debeleniyor.

• Rnoker XIII (TR1)Rnoker XIII (TR1) TR1 Gönderiler: 359
    Kimseyi aşağılamıyorum veya taraf tutmuyorum, ama içeriklere bakıp gözlerimizin kanamaması elde değil..

kaplan_aslan 

• Sanli Osmanli (TR1)Sanli Osmanli (TR1) TR1 Gönderiler: 83
    Beyler kafa mı buluyorsunuz? @Ertugrul1453 (GR1) @NEKOK (TR1) @halit 5 (TR1) @FB BOZKURT1907 (TR1) @Arda love İrem (TR1) hepiniz söylediklerime dahilsiniz. @zorbey (TR1) @Sanli Osmanli (TR1) de forumu çok yanlış kullanıyor. size düşmanmışım gibi yazmıyorum ama hepiniz yapıyorsunuz, ama sanırım saydıklarımdan en doğru kullanan @FB BOZKURT1907 (TR1) 
    Üşenmedin mi etiketlerken :)

TÜRK İMP. & BOZKURT OTAĞI 

VOLCANO~

işte gör aliemre bana kurulan kumpası görr :)
  • ~AteŞ~ (TR1)~AteŞ~ (TR1) TR1 Gönderiler: 396
    doğru diyorsun

dal diyipde dalınca kestiğim adam sayısı oldukca fazla o cene calanlara söylüyorum

AZ KAFAYI CALIŞTIRINDA 2-3 TAKTİK ÜRETİN LAF EBELİĞİ YAPACAĞINIZA O ŞAHISLAR KENDİLERİNİ İYİ BİLİRLER
    peki kavgadan şikayet eden adamın konusunun altında kavgaetme :DDD
    ben burada bi kavga görmmedim
  • DARK OF ENEMY (TR1)DARK OF ENEMY (TR1) TR1 Gönderiler: 270
    01.10.2020 düzenlendi
    Özellikle savaş raporları paylaşma platforumunda çok boş yapıldığı için bunu buraya atma ihtiyacı duydum. Her ne kadar düşman da olsanız birbirlerinizin değerlerine saygı duymanız gerekir. birisi gelir hammadde ister, öbürü savaş raporları paylaşım platforumunu boş yorumlarla doldurur; bitmiyorsunuz. eğer canını çok sıkan bir durum varsa bunu ''Konu Dışı'' platforumunda paylaşabilirsin. Savaş raporları paylaşım platforumu adı üstünde savaş raporları atmak içindir, sizin zırvalıklarınızı dinlemek için değil. sadece yorum yapanlarda suç yok, attığı raporun açıklamasında düşmanına sallayanlarda da çok büyük suç var. Eğer herkes buna uyabilirse - ki hepinizin o zekaya sahip olduğu inancındayım - forum çöplük olmaktan çıkar ve diğer kullanıcılar için de daha verimli hale gelir.

Ben emre ye sonuna kadar katılıyom  aslında açılan konulardaki tartışma sebebi genelde sülo,zorbey ve diğer ona benzeyen kişiler sonucu ortaya çıkıyo yani onlar olmasa forum yine eski düzende devam edicek
    En yakın arkadaşın sandığın sırtından vurur seni....

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak