Anasayfa Öneriler, övgü ve eleştiri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Ula Forumun Anası Ağladı

Aslan Recep (TR1)Aslan Recep (TR1) TR1 Gönderiler: 272
27.09.2020 düzenlendi kategorisi Öneriler, övgü ve eleştiri

Ya @Ceki bıktım usandım şu forumda bırbırlerıne ana avrad sövenlerden benım yaşım 14 ben  şu yaşıma kadar bu kadar küfür görmedim ya hayde bunlar öbür tarafı düşünmeyip boktan bi oyun için birbirlerine küfür ediyor günahlarına giriyor bizim bunları görmemize ne gerek var sen moderatörsün banla gitisn abicim forumda milletin sülalesini ipe dizmişler bişi yapmıorsun sende haklısın forumda o kadar kişi varki ana bacı katan sende haklısın.... ama benden küçük olanlar ne olacak ben bu oyuna 8 yaşımda başlamıştım ya 8 yaşında birisi gelip bunları okusa ya utanmanız yokmu kardeşim sizin  eee bahanenız ne oda bana küfür etti la bi git burda çok kişi sayarım ana bacı katan ama  @Ceki lütfen lütfen banlıyorsan adam akıllı banla şimdi kimse yokmuş gibi gider benı banlar saol abim :D  ama benim bu küfürleri görmeye hakkım yok la bu bi  oyunsa saygı çerçevesinde olmalı şimdi bu konunu altınada gelirler !!!!  o bazıları (!)  Allah ım  örnek alacak kimlere kaldık :(   bu bi oyun bile olsa insan i,ster istemez örnek alıyor ağzınızı toplayın !! 

«13

Yorumlar

• Ertugrul1453tr (TR1)Ertugrul1453tr (TR1) TR1 Gönderiler: 721
    28.09.2020 düzenlendi
    Moderatör tarafından değiştirildi
    Post edited by Ceki on
  • Aslan Recep (TR1)Aslan Recep (TR1) TR1 Gönderiler: 272

Bazı medeniyetsizlermi diyeyim ne diyeyim ana babadan terbiysini almamış mahlukatlarmı diyeyım la kendine gel kendine sen evet sen sen o değil şu değil sen şu an bu yazıyı okuyan  üzerine alınan alınsın ama terbiyeli olun azcık burda küçükler var şimdi altta başlarla yok sen bana şunu dedin yok banba bunu dedın birisi gider tanımlamaısnı full küfürlerle doldurulur kendısıne edılen biri gider yok şu bana şunu dedi hemen anasına söveyim ula kendinden küçükleri düşünün la ben kufur görmekten yorulum ya oh patladım rahatladım ya kaç defa @Ceki yazdık zoro ile sülo abiye kaç gün toplamda ban verildi bi bakıyorum 2 side banlı yarın bi bakıyorum açımış birinin banı sonra dıerının moderatörlük işinden anlamam ama bazılarına(!) 1 gunluk ban işe yaramöıyor illa foruma girecekse açar yan hesap bağlar e-posta tak forumda bunlara tartışma açamama cezası verilmeli eğer varsa öyle cezalar bıktık tek ben olmamalıyım bunları düşünenler yada herkez küfür görmekten okumaktan zevk alıyor bazıları ise küfür etmekten burda konu sadec küfür değil hani bi toplu ortamda aile var saygılı olun diyebiliyorsakta burdad a İNSAN VAR

recep ne dediğimi anlamıyorsun işte düşmanın yok :) ve bir rotanda yok
    ben doğru yoldayım diye beni habire kışkırtıyorlar buda sabır yani bir yerde patlar
    bazen sinir patlaması oluyor recep anlamazsın sen :)

bugün ben anladım yani cidden cinnet gecirdim  mecbur pro kaya denen iti bulup dövemediğimden dolayı sövdüm

ya banane banane sadece siz sinirlenmiyorsunuz ben küfür ediyormuyum he ediyormuyum ya yapacagın şu "" @Ceki "" bunu yaptıktan sonta o yorum halen ordaysa bu senın değil ckeinin hatasıdır ama oda insan gözünden kaçmış olabilir ama terbıyelı olalım bak ukarıda ne dedım bırazdan gelir o dediğin şahsiyetler ha isim de vereyim zoro başlar yok sen şu sun pro kaya gelır yok sülo şu sonra bazıları bazıları bu tartışmada *** olur gider her gün kaçtane tartışmanın için ediliyor hı ??? !! cevap verin 

• YusufRuler72 (TR1)YusufRuler72 (TR1) TR1 Gönderiler: 111
    Haklısın. Sanırsam kendime çeki düzen vermeliyim. Teşekkürler Hatırlattığın için @Aslan Recep (TR1)
     :)

AYNI YOLA DEWAMKEE!

recep ne dediğimi anlamıyorsun işte düşmanın yok :) ve bir rotanda yok
    ben doğru yoldayım diye beni habire kışkırtıyorlar buda sabır yani bir yerde patlar
    Ya senın bu yorumuna cevap vermıyeceğim amacım terbiyelii olsun o bazıları (!)
    valla sana sövdümmğ 1 kere bile onu desene bi
    Haklısın. Sanırsam kendime çeki düzen vermeliyim. Teşekkürler Hatırlattığın için @Aslan Recep (TR1)
     :)
    ya bi yararım dokunduysa ne mutlu bana ama iş sadece senlebitmiyor bak gör ggeir birazda o şahsiyetler 
    28.09.2020 düzenlendi
    Moderatör Ceki tarafından değiştirildi
    Post edited by Ceki on
    bak imzama imzamda bile bir feryat var görüyormusun
    valla sana sövdümmğ 1 kere bile onu desene bi

ben sen bana sövdü demiyorum aksine bana iyi davrandın bak yukarıda ne dedim üzerne alınan alınsın ayrıca bende kimsiye küfür etmedim bu oyunda bana edılen kufurler halen duruyor arşivimde ama konu buda deil  herkez kendi mahkemesini yapmalı içinde illa birinin yazmasına gerek yok 

sana söven ilk kişi bence zorbey :)
    serverin tamamı küfürbaz rht ol

bak sizin ittiden birkac kişiye sövmüştüm özür diledim haksızdım sana sövdümmü hayır niye?

cünkü adam gibi konuştun adam gibi gelene ben sövmem ama kaya hergün özeldne yazıyon napıyon süleyman ib**** böyle şeymi olur
    Evet özür diledin bu iyi birşey bideeforumda etugrulun özür dilemesi die bi konu var aaslında bu tartışmayı açmamdaki saçmalığı gösteriyor ya b oyunda forum nıye açıldı anama bacıma sövulsun dıye açılmadı kımse öyle bır kufur etmeı ama her ggu edenlerı okkyorz   herkez birbirinin açığını arıyor hha bazları işine gelince müslümanım müslüman neydi  hatırlıyormusun  :) işte bu sadece yazıda kalmamalı ben bu knuyu sadece sana açmaıdm herkeze açtım herkez kendı mahkemesini yapmalı ya bu bu kadar zor bişi değil *terbiyeli* olalım 
    sana söven ilk kişi bence zorbey :)
    SicilYa  denen şahsiyet artık o kımdır ahirette tanışırız ss leri var bi oyun için günah kazanıyorsunuz sadece sen değil hepiniz yazık tek kelime ile yazık
    Hayde iyi geceler  inşallah sabah namazında geliyorum foruma bi bakarım herkez gene birbirinne girmiş bulmama dileğiyle 

hayde Allah a emnet ola iyi geveler :)
    bak nasıl suyun kaynama noktası varsa insanında patlama noktası vardır insan o noktaya geldimi herşeyi yapabilir adamlar adam dediğim şahsiyetsizlr işi reele döküyor zorla bizde geri duruyoruz söverek biraz öfkemizi dindirmiş oluyoruz reelde beni görse 40 delik arar kacmak icin ama dili burdan cin seddine yol olur ama dil kolboyu
  • Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 420
    birkaç tane kendini birşey sanan insan yüzünden kaç gündür boşu boşuna forum kirletiliyor konuştukları konudan sadece 2 3 mesaj okumuşumdur en fazla onun dışında sadece gir çık yaptım ama çok boş bir konu olduğu belli o diyo sen bana saldırı çıkamadın o diyo sen bana dal kardeşim dal yada daldım demekle olmuyor dal kaleye askeri kes raporu at adam zaten susar he susmazsada kendini rezil etmeye devam eder bu ne ya oyuna bi giriyorum tek konu 80 mesaj mahalledeki teyzeler gibi toplanıp dedikodu mu yapıyosunuz kardeşim bu kadar ne konuşuluyo 

Her Zaman Daha İleriye
  • DARK OF ENEMY (TR1)DARK OF ENEMY (TR1) TR1 Gönderiler: 286

LAN YETER ARTIK YA ADAMIN KÜFÜRLEŞMEYİN TARTIŞMAYIN DEDİĞİ YERDE BİLE TARTIŞIYONUZ BU NASI Bİ KARAKTERSİZLİKTİR YA RECEP ASLAN ADA KATILIYOM @Ceki ARTIK BU KALELERİ BANLASIN KİM OLURSA OLSUIN YETER ARTIK ADAM GİBİ FORUMDA BİLE DOLAŞILMIYO

• ImmortalKiller (TR1)ImmortalKiller (TR1) TR1 Gönderiler: 23
    Cidden bu konuyu sen açmasaydın ben acacaktım kardeşim.Forumdaki her 10 konudan 9'u boş konu . İnsanlar artık foruma rapor  görmeye değil dedikodu yapmaya geliyor . @Ceki
  • ImmortalKiller (TR1)ImmortalKiller (TR1) TR1 Gönderiler: 23
    Böyle yazdıkta şimdi gelipte diğer konulara dokunmaz bu konuyu kapatırsa şaşırmam :)
Bu tartışma kapatıldı.