Anasayfa Turkish Savaş Raporları Paylaşım Platformu

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Tugra ugur savas raporlari part-2--Tugra ugur vs .:Turan:. ve .:Tugra:.

Donatus (TR1)Donatus (TR1) TR1 Gönderiler: 364
25.09.2020 düzenlendi kategorisi Savaş Raporları Paylaşım Platformu
Post edited by Donatus (TR1) on

AY-YILDIZ

«1

Yorumlar

• KILLERCASPER (TR1)KILLERCASPER (TR1) TR1 Gönderiler: 382
    2tarafada tebrikler. başarılar
    .:ALBAYRAK.:                                                                                                                                                                     

Mum Olmak Kolay

Deyildir Işık Saçmak İçin

Önce Yanmak Gerekir     (Nomercy JOKER)

• Donatus (TR1)Donatus (TR1) TR1 Gönderiler: 364
    Twk abi

AY-YILDIZ

• avci200 (TR1)avci200 (TR1) TR1 Gönderiler: 56
    Twk abi
    bugün kendisi koruma alacak diye böyle sallıyor koruma aldıktan sonra bi beni salın diye çırpınacak tekrardan

bundan daha 1 hafta önce beni affet diye bana yalvarıyordu kendisi

ittifak tanımına avci200den özür dilerim lütfen beni affet abi felan yazmıştı 

şimdide bana diyor olum :))))

takipte kalın tekrardan beni salın diye uğraşacak kendisi böyle bir insan olur 
    2tarafada tebrikler. başarılar
    biz bunu savaş olarak algılamıyoruz yalnız :)
    Saldr ozaman olum D szn yarnz kadarm ben

AY-YILDIZ

AY-YILDIZ

• Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 623
    bugün kendisi koruma alacak diye böyle sallıyor koruma aldıktan sonra bi beni salın diye çırpınacak tekrardan

bundan daha 1 hafta önce beni affet diye bana yalvarıyordu kendisi

ittifak tanımına avci200den özür dilerim lütfen beni affet abi felan yazmıştı 

şimdide bana diyor olum :))))

takipte kalın tekrardan beni salın diye uğraşacak kendisi böyle bir insan olur 
    fazla doğru 
    25.09.2020 düzenlendi
    Moderatör Ceki tarafından değiştirildi
    Post edited by Ceki on

AY-YILDIZ

@ceki veletlern velet yorumunu kaldrmsnz
    :D kimin velet olduğunu görebiliyoruz yaşa bakmıyıcaksın olgun yada çocuk diye yargılamak için yaptığının arkasında durucaksın  geçen gördüm tanımda rahat 100 kişiden özür dilemişsindir  karakollarına bayrak dikseler bi 50 kişiden daha özür dilersin :) 

AY-YILDIZ

benim adımı verip millete dalacak kadar şeref yoksunumuydun sen ya :)
    çık adam gibi savaşacaksan savaş savaşamayacaksanda korumanı al defol git korumanın bitimine az kala gelip bizden af dileyip çırpınırsın hadi iyi oyunlar 
  • Rnoker XIII (TR1)Rnoker XIII (TR1) TR1 Gönderiler: 387
    Tebrikler

𝕸𝖎𝖙𝖍𝖗𝖆𝖓𝖉𝖎𝖗

Twk knk

AY-YILDIZ

:D serefli namuslu mertcik ben ckdm geldm vuruyorum biciyorum ezb gecyorum,savas acdn sabah 09;00 hcbr saldri atmadn 1aya yakndr admi tanma yazmsn vurmuyorsun yemiyormu lann atiyormu yoksa seni Turan mert cik cik cik senin yuzunden Turandaki afk ve ack herkes kesldi sana kufur yagdryolardr smdi ne halt etk sahn bunu affeti 1sartla ckcan oradan dye :D ckarsan turandan affetmem ben boyun egdk byere gbi,sana kassdgm o 4yaban sohreti bogaznda kalsn olesin :DDDDD

AY-YILDIZ

• Ertugrul1453tr (TR1)Ertugrul1453tr (TR1) TR1 Gönderiler: 877
    tebrikler.
    GERİ YOK İLERİ DAİMA
    Saol canim bro

AY-YILDIZ

:D serefli namuslu mertcik ben ckdm geldm vuruyorum biciyorum ezb gecyorum,savas acdn sabah 09;00 hcbr saldri atmadn 1aya yakndr admi tanma yazmsn vurmuyorsun yemiyormu lann atiyormu yoksa seni Turan mert cik cik cik senin yuzunden Turandaki afk ve ack herkes kesldi sana kufur yagdryolardr smdi ne halt etk sahn bunu affeti 1sartla ckcan oradan dye :D ckarsan turandan affetmem ben boyun egdk byere gbi,sana kassdgm o 4yaban sohreti bogaznda kalsn olesin :DDDDD
    ss alıyorum beni affet dediğin vakit bu sözlerinide yedirecem sana 
    adam olsan benim adımı vererek millete dalmazsın şeref yoksunu seni 
    1 aydır korumadasın nasıl dalalım :)
    sana cevap vermiyorum millete özelden bişeyler atıp kafa karıştırmaya çalışıyorsun sen anca 
    affet dediğin günde gelecek ama bunu bilesin gurursuz seni
    son cevabımdır bu benim sana
    Arda love irem 

dun colde yakut kasmak icn tugra abi lordlari vurma bende azck kkasaym sen cok kasyon neyle vuryon dye yalvaryodun keske demeseydm :D seni uyardm bdaha konuma veya yoruma yorum yazarsan otomatik bum olcaksin.

AY-YILDIZ

Arda love irem 

dun colde yakut kasmak icn tugra abi lordlari vurma bende azck kkasaym sen cok kasyon neyle vuryon dye yalvaryodun keske demeseydm :D seni uyardm bdaha konuma veya yoruma yorum yazarsan otomatik bum olcaksin.
     haykırmadım değil kanıtın varsa göster sana öyle yazdığıma dair susucam burda böyle yalan yanlış şeyler yazıyorsun güya millete beni küçük düşürücen  karaktersizin tekisin insanın az kendisine saygısı olur sen bana taktik mi verdin rezil herif yılların oyuncusundan aldım ben taktiği he bu arada hatırlatırım kule vurduğum zamanlar birazda bana sal dediğini :)  
  • Rnoker XIII (TR1)Rnoker XIII (TR1) TR1 Gönderiler: 387
    Arda love irem 

haykırmadım değil kanıtın varsa göster sana öyle yazdığıma dair susucam burda böyle yalan yanlış şeyler yazıyorsun güya millete beni küçük düşürücen  karaktersizin tekisin insanın az kendisine saygısı olur sen bana taktik mi verdin rezil herif yılların oyuncusundan aldım ben taktiği he bu arada hatırlatırım kule vurduğum zamanlar birazda bana sal dediğini :)  
    olur öyle neden bunu atışmak için kullanıyorsunuz ben şuan çok sevdiğim insanlarla kule vururken tanıştım her şeyde ne olsa da ben bunu gömsem diye fırsat aramaktan bıkmadınız mı

𝕸𝖎𝖙𝖍𝖗𝖆𝖓𝖉𝖎𝖗

Bu tartışma kapatıldı.