Anasayfa Öneriler, övgü ve eleştiri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Oyun İçi Önerileri

Yaskha (TR1)Yaskha (TR1) TR1 Gönderiler: 11
buradan yetkililere sesleniyorum 

ileriki donemlerde oyunda havalimanı diye bir bina keşfetseniz cok guzel olur oyuna renk katar ucakla saldırıları cok daha hızlı atarız ve oyunda roket atar gibi fln aletlerde gelirse super olur tabi bunlarakarşı koyacak savunma aletleride oyun modernleşmeli bence

Yorumlar

• ~AteŞ~ (TR1)~AteŞ~ (TR1) TR1 Gönderiler: 396
    he atom bombasıda koysunlar 
  • newark (TR1)newark (TR1) TR1 Gönderiler: 152
    buradan yetkililere sesleniyorum 

ileriki donemlerde oyunda havalimanı diye bir bina keşfetseniz cok guzel olur oyuna renk katar ucakla saldırıları cok daha hızlı atarız ve oyunda roket atar gibi fln aletlerde gelirse super olur tabi bunlarakarşı koyacak savunma aletleride oyun modernleşmeli bence
    Onun için başka oyunları var araştırırsan görürsünde bu bir ortaçağ oyunu havalimanının işi ne :D

• Ertugrul1453tr (TR1)Ertugrul1453tr (TR1) TR1 Gönderiler: 721
    newark a hak veriyorum oortacağ oyununda havalimanı ne alaka
    desert operations isimli bir oyun var o oyuna göz atabilirsin
  • Delivery (TR1)Delivery (TR1) TR1 Gönderiler: 83
    bence güzel olur kışladan f-16 basarız 7 8 dalgalık atarız adamın kale bom bom olur ama s400 leri var ise sıkıntı problem. 

dip not: forumu kirletmeyin böyle  :D

• Aslan Recep (TR1)Aslan Recep (TR1) TR1 Gönderiler: 272
    bence güzel olur kışladan f-16 basarız 7 8 dalgalık atarız adamın kale bom bom olur ama s400 leri var ise sıkıntı problem. 

dip not: forumu kirletmeyin böyle  
    Atom bombası yakışır ama  :D:D:D:D    hatta sömürge olan bi devlet olsun ordan toprak almak için savaşalım D: 
    11.09.2020 düzenlendi
    oldu oyun adı goodgame operations 2020 olsun tanklar nükleer bombalar nükleer tesisler gelsin

ya anormal konurlarla kirletmeyin forumu
  • Yaskha (TR1)Yaskha (TR1) TR1 Gönderiler: 11
    15.09.2020 düzenlendi

admin konuyu kilitlermisin rica etsem tadı kactı 

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak