Anasayfa Turkish Hikayeleriniz

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Tümüyle oyun hikayem

Castle Sowyets (TR1)Castle Sowyets (TR1) TR1 Gönderiler: 64
27.07.2020 düzenlendi kategorisi Hikayeleriniz
İlk kez oyuna yaklaşık 6 yıl önce bir reklamda görüp başladım,6 yıl önce 10 11'li yaşlarda olduğumdan dolayı başladığım kaleyi hatırlayamıyorum ama sadece 20 - 30 seviyeye kadar gelip level atlayamadığımı inşaat sürelerinin çok olduğunu düşünerek 3-4 ay gibi bir süre oyunu bıraktım. Tekrar başladığımda ise kale şifremi zaten unutmuştum ve harabe olduğunu düşünüp yeni bir hesap açtım.O hesabı da tam hatırlamıyorum fakat öncekinden daha çok geliştim ve bir ittifaka girdim, ardından girdiğim ittifaktaki delege ittifaktaki ben dahil tüm üyeleri atıp çıktı ittifak liderine yazdım tekrar alındım aynı şekilde bir kişi daha benim gibi geldi ve o zaman biraz sohbet edip üçümüzün çok iyi dost olduğunu hatırlıyorum.O ittifakta birkaç ay devam edip bir sebepten ötürü kavga ederek dağıldık.Bu olay benim tekrar oyunu bırakıp 6 - 7 aylık bir ara vermeme neden oldu.

Tekrar başladığımda yine yeni bir hesap açıp adını detaylıca hatırlamıyorum ama PENÇE adlı bir ittifaka girdim.O ittifak o ana kadar girdiğim en büyük ittifaktı. orada yaklaşık 3-4 ay oynadıktan sonra saçma bir nedenden dolayı atıldım.Sonra oyunu dark sow savaşı başlamadan biraz önceye kadar bıraktım,yeniden başladığımda ASYA HUN DEVLETİ adında bir hesap daha açıp baya geliştim ve sonra şu anda bile çoğu ittifakla savaşta olan Cesur Osmanlı ittifakına girdim ittifak cidden çok garipti neredeyse oyundaki tüm ittifaklarla savaştaydık ve saldırı gelmeyen bir an yoktu ama yine de eğlenceliydi,orada kısa sürede terfi alarak delege olmuştum.Ama sürekli saldırı gelmesi de artık sıkıcı olmuştu ve murat adında bir sürü kalesi olan birisini tanımıştım.Ona buradan çıkıp yeni bir ittifak açıp kimseyle savaşta olmadan ittifağı geliştirelim dedim,tamam dedi ve açtık barış yapabildiğimiz tüm ittifaklarla yaptık ama murat kale isimlerini hatırlamıyorum ama sanırım bir tanesi işgalci444 o bazı ittifaklarda alımı savaş sebebiydi bir şey yapamadık.Artık savaştan gelen saldırılardan yorulmuştum bu yüzden oyunu tekrar bıraktım ve bundan 9 10 ay önceleri tekrardan başladım ve şu anki kalemi açtım.Burada 20 seviye civarlarına geldiğimde Teşkilat dağılmadan önce teşkilatın bir üyesi Resad12 kalesi Reşatın yan hesabı YENİLMEZ123 kalesinin kurduğu sungurlar ismindeki bir ittifaka girdim her şey çok iyi ilerliyordu ilk saldırımı MTT kalesi Tarık abiden aldım ve kapıştık baya, sonra reşat onu da ittifağa aldı ve iyi dost olduk  :) ardından tam olarak hatırlamıyorum ama ittifakımızdaki bir kişi, güven331 kalesi ve bulunduğu ittifak tarafından yakıldı sanırsam ve onun yanındaki bir kaç kişi tarafından yakılıyordu ben de ittifakı organize edip geceleyin onları vurduk ittifak çok gelişmiş değildi ama hepimiz saldırı atınca yapabildik bir şeyler sonra ittifaktaki salam55 diye bir kaleyle kavga ettim ve bu kişi o zamanlar SoNOsMaNLıLaRr ittifakındaki NEKOK adlı kaleyle dostmuş sonra bana oradan saldırı gelmeye başladı ve benim paça tutuştu tabi kalemde gelişik değil bir şey yapamıyorum :) Reşattan yardım istedim SoNOsMaNLıLaRr bizim alt o yüzden saldırı çıkamıyorum dedi tarık abi sav falan attı o da yetmedi ben de sinirlendim bir toplu mesaj attım sonra çıkıp Akıncılara girdim o zaman Teşkilatın altıydı ve oyunda cidden çok sevdiğim bir abimle kıvanç83 kalesi Şakir abiyle tanıştım o NEKOK kalesiyle konuştu ama hala saldırı gelince nekok kalesi yakıldı :) Çok sevinmiştim çünkü başımdan büyük dert kalkmıştı kalem ilk defa yakılmıştı çünkü orada baya geliştim, oyunda nasıl savunma saldırı yapılır onu öğrendim, çok fazla tecrübe edindim, bir ittifaka farklı bir kaleden ajan olarak gittim cidden oyunda en zevk aldığım zamanlardı.
İttifakta biraz daha geliştikten sonra seçkin kalelerle biz de SoNOsMaNLıLaRra gittik orada da baya kaldım ama fazla zevk almıyordum orada bu yüzden oyuna 1 - 2 hafta daha aktif girdikten sonraki 2 - 3 ay sadece kalem harabe olmasın diye haftada bir girdim,ve bu zamanlarda ittifak yöneticilerinden ordnaryus kalesi bir süreliğine çalınmış sanırım ve çalındığı sürede herkesten şifre istemiş ve bende verenlerdenim aktif olmadığım için falan isteniyor sanmıştım ama bildiğin hesabı başkasına vermişim bu olaydan 1 - 1.5 ay sonra hem bu sebepten hem de SunPıarden kalesi Şakir abiyle araları iyi olmadığından dolayı çıkmamı istediler ben de çıktım sonra JANDARMA ittifakına gittim.Çünkü oranın yöneticilerinden Şerife123, SoNOsMaNLıLaRr
ve akıncılardan arkadaşımdı gittiğimde ittifak aktifliğinin iyi olmadığını ve etkinliklerinin kötü olduğunu gördüm 2 3 gün durdum dedim aramız iyi bir şekilde nasıl ayrılabilirim bir gün liderleride aktifken ittifak sohbetinde dedim aktifliğiniz samimiyetiniz hoşuma gitmedi kusura bakmayın ben çıkıyorum dedim ve çıktım çıktıktan sonra liderleri DIrILIS995 bana neden çıktın yazdı açıkladım ona durumu tamam sorun yok yazdı ardından hulkmanke kalesi bana ist yakalattı  :) sonra yazdım sorun mu var korkmalı mıyım yazdım, dedi burası kafana göre çıkabileceğin bir ittifak değil, dedim 5 dakika önce liderin izin verdi ne diyon sen, ardından saldırılar geldi sonra ben Şakir abiye yazdım beni matrax ittifakına aldırdı korudu 1 gün sonra Şakir abiye teşekkürler abi yazdım ben farklı ittifağa geçiyorum yazdım o da tamam dedi çıktıktan sonra  .:TURAN:. a başvuru attım ve oyundan çıktım geri döndüğümde saldırı yağıyordu  :D turan davetiyesi de vardı girdim ittifağa sorun olacaksa çıkayım ittifaktan dedim sonra bir şekilde mesele çözüldü turan ittifakına geleli tam 10 gün oldu.Bu şu ana kadarki tüm goodgame empire hikayem
Post edited by Castle Sowyets (TR1) on

''DOSTUMA ÖLÜMÜNE EDERİM EŞLİK''

Yorumlar

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak