Anasayfa Öneriler, övgü ve eleştiri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

KONULAR (BUNDAN SONRA FİKİRLERİMİ BURDA PAYLAŞACAĞIM)

ARKADAŞLAR BUNDAN SONRA FİKİRLERİMİ BURDA PAYLAŞACAĞIM HEM FORUMDA FAZLA YER KAPLAMASIN DİYE HEMDE BAN YERİM DİYE KORKUYOM :)

«136

Yorumlar

• DARK OF ENEMY (TR1)DARK OF ENEMY (TR1) TR1 Gönderiler: 278

KRALLIK LİGİ

Bence krallık liginde herkesin seviyesine göre kaleler çıkmalı mesela bana şöhrette TORK çıktı geçemedim çok güzel etk kasıyorum aslında ama bana hep güçlü kaleler çıktığiı için krallıkı liginide hala bir tane bile altın madalyam yok :( şimdi de koruma tuttum şöhret vuramıyom göç de fln da 1.lik zor gibi duruyo.Mesela şöle olmalı:

benim seviyem 70lvl 300 efso krallık liginde bana sadece 70lvl 300 efso çıksın yada 300 efso svy nin yakınları çıksın gidipte 800 efso lvl li kale çıkmasın 

bu sadece benim için de geçerli değil 30lvl kaleye 70lvl kale çıkıyo adam orda nasıl birinci olsun tüm server de herkes bonus çekmek zorunda da değil bence bu konu dikkate alınmalı

@Ceki

27.07.2020 düzenlendi

TÜY

Yüksek ihtimalle server in yarısında olan bir problem tüy.Çünkü sadece demirci den ve samuray la beraber gelen daimyo etkinliğinden alabiliyoruz tüyü demirci de 100 tane tüy 1.5k gümüş bence çok pahalı herkes in durumu da iyi değil daimyo zaten kırk yılda bi geliyo önceki gelişinde ittiden çıkmışım vuramadım bu seferde koruma tuttum yüksek ihtimalle yine vuramıcam bence ya demirci deki tüy ucuzlasın yada daimyo etkinliğini samu dan ayırıp göçebe gibi yeni bir etk oluştursunlar

@Ceki

27.07.2020 düzenlendi

YENİ ETKİNLİKLER

Bence oyuna artık yeni etkinikler gelmeli.Daimyo diye bi etk geldi samuray la beraber geliyo ama 2 ayda bi geliyo yani bence daimyo etkinliği samu dan ayrılıp göç ve şöhret etkinlikleri gibi sık sık gelmeli onun dışında başka etkinlikler de olabilir yada yarışmalar düzenlenebilir asalet yarışması gibi mesela:

1 haftada en çok yakut u toplayana yakut , dekor inşaa ögesi , bayrak v.b gibi ödüller de verilebilir  

Yada yağma sırası yağma sırası var ama ucunda ödül yok haftada bir kez sıfırlanıyo zaten mesela ilk 100 den başlasa sonra ilk 50 sonra ilk 20 sonra birinci ye ödül olsa 

oyun içinde vs de atılabilir bence mesela bi yer olur oraya isteyen kayıt olur şunla vs atmak istiyorm diye yazar karşı taraf da kabul ederse bir vs olur kazanana da yine herhangi gibi bir ödül verilir 

yada şöhret ve beri ünvanları dışında ünvanlar da olur bunun gibi etkinliklerde kazananlar o ünvanlaran faydalanabilir

PARALI ASKER KIŞLASI

Paralı asker kışlası na bence daha kaliteli aletler fln koyulmalı yada koyulan şeyler geliştirilmeli mesela:

kıdemli çift elli kılıç ve kıdemli ağır arbaletçi  askerler yerine kalıntı askerler , tahta kalkan,tahta koçbaşı ve tahta merdiven yerine , istihkam ağır koçbaşı ve kuşatma kulesi koyulabilir 5-10dk lık süregeçler yerine 30dk-1st süregeçler koyulursa daha güzel olur savunma aletleri de daha sık gelirse güzel olur :)

BAYRAK-ARMA

Bayraklar da kullanılan armalar çok pahalı bence özellikle yiyecek ve şöhret olanlar ateş pahası resmen bi kere o armaları almak için oyuna en za 210tl atıp çark çevirmen lazım yakut toplayarak olmaz bence madeni praya ya çevrilirse daha güzel olur gibi duruyo verdiğimiz yakut u madeni ye çevirip 2 ye katlamak iyi bir fikir bence yani şöle:

250k yakut isteyen arma ya 250k yakut değilde 500d madeni mesela en azından alınması daha kolay olur bence 

İTTİFAK ŞEHİRLERİ

Ben oyunu araştırırken şunu fark ettim önceden ittifak şehirleri varmış bu ittifak şehirlerine saldırı atılabiliyormuş ve şunuda fark ettim yeni gelen güncellemedeki iç kale , depo , kışlalar artık dahada geliştirilebiliyor inşaa ve yükseltme jetonlarıyla bu iç kale , depo ve kışlalar o ittifak şehirlerinde bulunanlar la aynı şey bunalr ittifak şehirlerindeyen ne işe yarıyordu ?

SAVAŞLAR

Bence goodgame empire ekibi bi tane sahte server oluşturup serverler le savaşmalı yani yine kaleler olucak kaleler savaşcak ama goodgame ekinin oluşturduğu sahte server deki kalelerde sahte olucak yani bir nevi server leri test edicek ne kadar güçlü olduğunu yani mesela:

GoodGameEmpire  vs TÜRKİYE

ama sahte server deki kaleler de savaşılan server deki kaleler le aynı güçte olcak yani herşey eşit olcak

ETKİNLİK TAKVİMİ

Etkinlik takvimi bence forumda her ay paylaşılmalı hangi etkinliğin ne zaman gelceğini bilmiyoruz Lotus Kralı Festivali nde var sadece orda da tam olarak net gösterilmiyo orda dün samuray gelcek yazıyodu ki hala da var o samuray logosu ama göçebe geldi en azından foruma atılsa neyin ne zaman gelceğini görürdük ona göre hazırlık yapardık 

SAMURAY

Samuray ayda yılda bi geliyor ne zaman gelceği belli olmuyo genelde ama yine ayda yılda bir kez dahi olsa geliyo bence samu geldiğinde 4 günden fazla 1 hafta yada 10 gün kalmalı ki hırsımızı iyi gine çıkaralım samuray dan samuray geldiğinde de samuray hediyesi olarak süregeç ve birazcık alet-asker gelirse harika olur

• newark (TR1)newark (TR1) TR1 Gönderiler: 156
    Bana göre hiç bir etkinliğin bu kadar uzun olmaması lazım gelme aralığı düşürülebilir ama bu kadar uzun olursa 4 gün vurduk ya sonra çoğu kişi vurmayı bırakır gge için para kaybı (diğer etk bonusları) bizler içinse vakit kaybı demek :)

Ben şahsen hiç öyle birşery olcağını sanmıyorum çünkü samuray geldiğinde kimisinin işi oluyo fln sonra etkinliği kaçırıyolar zaten 2 ayda bi geliyo onda da vuramıyolar 

• KATRANCIosman (TR1)KATRANCIosman (TR1) TR1 Gönderiler: 41
    ayn ya etkinlik süreleri düşmesi lazım 3 güne çok uzun çünkü beklerken bazen acaba oyunumu bıraksam diye düşünüyorum:)

ayn ya etkinlik süreleri düşmesi lazım 3 güne çok uzun çünkü beklerken bazen acaba oyunumu bıraksam diye düşünüyorum:)
    Nasıl yani ? sen kimi destekliyon

• KATRANCIosman (TR1)KATRANCIosman (TR1) TR1 Gönderiler: 41
    benim kimseyi desteklediğim yok arda sadece etkinlik süresi biraz fazla knk 
    onu diyorum 1 gün kısaltsalar daha iyi olur 3 gün yani!
    La ben burda uzatalım diye uğraşıyom sen ne diyon :D:D:D:D

Ben şahsen hiç öyle birşery olcağını sanmıyorum çünkü samuray geldiğinde kimisinin işi oluyo fln sonra etkinliği kaçırıyolar zaten 2 ayda bi geliyo onda da vuramıyolar 
    O zaman etkinlik daha çok gelmeli ki örnek olarak 1000 kişi oynuyor 50 kişi kaçırdı tamam ya diğer 950 kişi 3 gün vurdular 4 gün vurdular ya sonrası ? 6 - 7 gün boyunca boş bekleyecekler araya bir yeni etkinlik daha getirirlerse 5  etkinlik yapar her ay hepsinden 2 şer tane kimse sıkılmaz usta demircideki tek bir alet kimseye yeticeğini sanmıyorum 1100 göçebe kalkanıyla ne olabilir ki en azından 2 tanesi biraz daha iyi olur 

Bence de iyi olur ama ben burda kendi fikrimi sundum üstelik oyun da yeni etkinlik getirmiyor bilindiği üzere üstelik benim bu dediklerim sadece samuray için samuray zaten ayda yılda bi geliyo onda da oyuna giremeyenler i düşünüyom ben ortaya böle fikir attım yanına da yazdım eğer böle olursa samuray hediyesi olarak alet-asker vb şeyleri gelmesini istedim o dediklerimde gelirse kimse sıkılmaz herkes içinde daha yararlı olur 

Fikrini savundun diye birşey demedik ki hemen koruma moduna geçmeye gerek yok fikir paylaşıyoruz forum o yüzden var değilmi 

30.07.2020 düzenlendi
    Evt herkes paylaşsın fikrini ben kimeyi engellemedim

BAYRAK-İKON

Bence bayraklara yeni ikonlar gelmeli yani mesela:

Ordu yolculuk hızı ikonu

Saldırılarda yapılan yağma miktarını artıran ikon

Saldırılardan alınan onur puanını artıran ikon

Hedefe giden saldırlara geç tespit ikonu (yani saldırı atılan kişi saldırıyı daha geç görcek)

Kale ye gelen saldırları daha erken göseren bir tane ikon (yani kale ye gelen saldırları daha erken göstercek)

Yani bu ikonlar gelirse ikonların işlevleri daha güzel olur hemde savaşlarda istenilen ikon seçilebilir

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak