Anasayfa Turkish Teknik sorunlar

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

24-25k yakut bir anda silindi.

AykuT (TR1)AykuT (TR1) TR1 Gönderiler: 21
Bu ikinci kez oluyor ilkinde 15k yakutum bir anda silindi fakat benim yaptım sandım.Ama yapmamıştım. Bu sefer ise sadece 30sn içinde yenile yaptığımda yakutum (24-25k) 853 yakuta düştü. Kalenin her yanına baktım ve her yerde geliştirme var asker gelmedi. Bu neden oluyor bilmiyorum ama 2. kez oluyor bug felan da olsa anlarım ama değil galiba. 
https://prnt.sc/tohu0s

kalemin harcama geçmişine bakılıyorsa bakılsın tabi öyle bir şey varsa yoksa lütfen artık bug ise çözülsün çünkü çok sıkıldım bu olaydan veya bugdan.
Yardımlarınızı bekliyor olacağım.

Yorumlar

• BannerLord (TR1)BannerLord (TR1) TR1 Gönderiler: 102
    Ticiket atarsaniz bilgi verilicektir.

• MindleSS Snake (TR1)MindleSS Snake (TR1) TR1 Gönderiler: 198
    Hocam ticket atın ama benim attığım ticketa 1 ay sonra cevap geldi yoğunluk var diye o gelene kadar kaleni iyice bi incelemen insanlık hali yanlışlıkla harcamış olabilirsin ki sanmıyorum ama zarar gelmez 
  • necil (TR1)necil (TR1) TR1 Gönderiler: 3
    kardeşim sen sarhoş olmuşsun o yüzden silinmiş

• Ertugrul1453tr (TR1)Ertugrul1453tr (TR1) TR1 Gönderiler: 877

Geçmiş olsn

GERİ YOK İLERİ DAİMA

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak