Anasayfa Öneriler, övgü ve eleştiri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Azerbaycan Serveri Lazim

HoNoR (TR1)HoNoR (TR1) TR1 Gönderiler: 3
GGS ekibine Selamlar .Ben Azerbaycandan Ibrahim. Öncelikle belirtmek isterim ki , Empire oyununu fazlasıyla beğeniyoruz. Kardes Ülkemizin vatandaşları ile birlikde oynamaq için TR 1 serverinde oyunuyoruz . Empire oyunu bizim ülke çapında severek oynadığımız bir oyundur . Sizden ricamız en kısa zamanda Azerbaycan Serveri yaratmanızdır . Emin olun ki , Azerbaycan Serveri oyuncularla dolub , taşacakdır . 
           Saygılar  

Yorumlar

• Rnoker Xlll (TR1)Rnoker Xlll (TR1) TR1 Gönderiler: 36
    KATILIYORUM ülkeler arasında ayrımcılık yapılmamalı 

“Düşmanın en büyük hilesi, dostluğudur.” Sadi Şirazi 

Özür dilemesi gereken yerde,canla başla haklı çıkmaya çalışan insanı haklılığıyla baş başa bırakıp çekip giderim.

''Bugün kimse için, Birşeyler yapmak içimden gelmiyorsa;Dün elimden geleni yaptığım halde,Hep nankörlük gördüğüm içindir.''La Edri
  • DARK OF ENEMY (TR1)DARK OF ENEMY (TR1) TR1 Gönderiler: 286
    KESSİNLİKLE KATILIYORUM 

• orxan (TR1)orxan (TR1) TR1 Gönderiler: 48
    azerbaycan serveri olsa oynayan az olur buyuk ittifaklar olmaz boyle daha iyi ama azerbaycanlilar icin paymenti dollar yapmamalilar tl olmali
  • zorbey (TR1)zorbey (TR1) TR1 Gönderiler: 566
    manat diycetin sanırım azerbaycanda tl para birimi değil diye biliyorum sayın velet
  • falling (TR1)falling (TR1) TR1 Gönderiler: 19
    @zorbey (TR1)
    Durduk yere millete ağzına geleni diyorsun. Sonra da bana küfür ediyorlar diye ağlıyorsun. Nasıl davranırsan öyle de karşılığını alırsın. 

Kardeşim benim sus ve otur yerinde ateşin bana 1 aydır ettiği mesajları gördünmü casper a tebrikler yazdım diye bana 40 yerde çıkarcı yalaka menfaatçi dedi haberin varmı bundan olayın içinde yoksan karışma müdahil, olacaksan da araştır 2 tarafı dinle öyle mesaj yaz

Şimdi kendi heryere tebrikler yazmış tebrik etmek yalakalıksa en büyük yalaka ateştir

Ateş kim bilmiyorum. Onlar senin kendi problemin. Burda gelmişsin durduk yere birisine (orxan) velet diyorsun.Terbiyeli davran. Durduk yere ona buna laf edersen problemin bitmez zaten :) Ne yaşadığını bilmiyorum ama dışarıdan görünen bu.

Kardeşim Azerbaycan da TL mi kullanılır. Manat kardeş ülke para biriminde bilmiyorsanız napayım velet çocuk demek kötü bişey değil ama millet bana sövüyo diye ağlamıyorum senin millete yok ağlıyon yok zırlıyon diyip dışarıdan görünen demene bizi çıkmaza soktu kafana yazık azcık kitap oku genel kültürünü artır problemimin biteceğini kim söyledi sana 😉 istersen senlede problem yaşarız

Bundan sonra tanımadığın kimseye baba deme hadi yol al la

• muhittin001 (TR1)muhittin001 (TR1) TR1 Gönderiler: 79
    Orxan kalesi de falling kalesi de Azerbaycanlı arkadaşlar @zorbey (TR1) iki tarafta da eşitlik olması için TL dediğini düşünüyorum :) iyi forumlar

- end of empire

14.08.2020 düzenlendi

Aydın online vaay yargı time reis

@zorbey (TR1) Anlaşılan o ki annenden babandan hiç terbiye görmemişsin. Ben de sana burda anne babanın veremediği terbiyeyi verecek değilim. Git işine. Azıcık terbiye ve akıl sahibi olduğunda iki normal insan gibi konuşabiliriz. 

Çok şükür terbiyem de var kültürüm de aklım da

2 3 tane gereksiz mahlukat ın lafıyla terbiyesiz olmam

15.08.2020 düzenlendi
    adam ol oğlim
    Post edited by zorbey (TR1) on

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat