Anasayfa Oyun ile ilgili sorular Ip ucu ve yardım

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

KALEYE HAN SALDIRIRKEN DONMA SORUNU

YARGI (TR1)YARGI (TR1) TR1 Gönderiler: 7
 Arkdaşlar   bi kaç  han kızdıram dedim  arkadaşın bilgisi  üzerinede  tüm programları sildim sadce geriye  2-3  tane  bıraktım 

ama   nedense  han saldırınca  savunma  yapamıyorum surekli  oyun donuyor  halbu ki  oyundan başka  sekmede  acık  
değil

Bu  soruma    yanıt  verilirse memnun olurum  iyi  formlar  Ah  bide unuttum dün 2k  kesildi  bu donma yüzünden      bugunde  dondu  bakam  simdi  kaç k  kesilmiş :((

Yorumlar

• BannerLord (TR1)BannerLord (TR1) TR1 Gönderiler: 102
     Arkdaşlar   bi kaç  han kızdıram dedim  arkadaşın bilgisi  üzerinede  tüm programları sildim sadce geriye  2-3  tane  bıraktım 

ama   nedense  han saldırınca  savunma  yapamıyorum surekli  oyun donuyor  halbu ki  oyundan başka  sekmede  acık  
    değil

Bu  soruma    yanıt  verilirse memnun olurum  iyi  formlar  Ah  bide unuttum dün 2k  kesildi  bu donma yüzünden      bugunde  dondu  bakam  simdi  kaç k  kesilmiş :((
    bilgisayar ozelliklerinizi tam olarak belirtirseniz ve uyguladiginiz cozumleride eklerseniz daha yardimci oluruz. mesela sayfa yenileme sorunu halletmiyormu ?

• YARGI (TR1)YARGI (TR1) TR1 Gönderiler: 7
    Hayır  sayfa  yenilense  bile  2-3  dkkaya  aynısı oluyor   dün    raporları sildim bugunde  keske  silmeyib  gösterseydim sizlere   ama     bu  ilk değil   yaklasık tam  2.6k  askerim öldi   eger    bu  böle  devam ederse  ben han  savunmucam  

1 han  savunurken   ekran ani  donuyor    donduktan kısa  bir  süre  sonra  bi bakıyorum saniyeler  kalmıs  bişiy  yapamıyorum 

2  savunma  alettini  dizerken bile  donuyor  örnegin   ben     cephe  dekileri     kesem diyorum bi  bakıyom  alet  dizemeden  gitmiş   raporda  ise  2k  kayıb 

3    ha   bide   neden bilmiyorum ama  bu bazı  programları  sildim silmesine ama  düzelmiyor  
    dün düzeldi  gibi  oldu    akşam gene  basladı taki  bugune kadar

birdahaki  göç  ss  atıcam   eger aynısı olursa  ozman detaylı  anlatırım . iyi  formlar 

• enes06hero (TR1)enes06hero (TR1) TR1 Gönderiler: 96
    Oyun kasıyormu ? Eğer kasıyorsa ram eksik geliyor demektir Bildiğim kadarıyla bu oyunların bilgileri ramde depolanıyor dosyalar pc de olmadığı için Bence bu tür sorunların en iyi çözüm kaynağı setup yaıplması ggs tarafından neyse,  Durumun müsaitse ve bilgin varsa aynı özelliklere sahip (Mhz ddr cinsi gibi ) ram eklemen olacaktır Bende 4 gb da bazen zorlanıyor 6 gb ve üstü kasmayı önleyecektir. 
    Kasma yoksa yada ramle alakası yoksa yapacağın şeyler çok sınırlı en büyük şey başka tarayıcıları deneyip bilgisayarın ile en uyumlu çalışanı kullanman ben kendi iblgisayarımda en iyi yeni* çıkan edge i denedim güzel kasma vb. yok bi dene istersen 2. sekmede kasma çözüm diye tartışmam vardı tüm detayları anlatmıştım onlarıda deneyebilirsin ama garanti veremem maleesef windows yükseltebilirsin windows 7 8 vb. ise yükselince daha iyi çalışabilir ama dahada kötüleşebilir dene zaten 30 gün içinde kullandığın windows sürümüne geçebiliyorsun geri. https://prnt.sc/tdd17l başka programların açık olmamasınada gayret et açık gözükmeyebilir ama ss teki kısımda çalışıyorlar gereksiz olanları kapat ve son olarakta virüs sebebiyet veriyor olabilir tam bir virüs taraması başlat tam olsun **       eğer bunların hiç biri işe yaramazsa HTML 5 ile ilgili bir sıkıntı var herkeste uyumsuz çalışıyor bu oyunda ki bundada istediğin kadar F5 at çözülmüycektir ya oyun güncelleme getirip düzeltecekki (Temmuz 25 30 u gibi gelir ki pek sanmıyorum ben :) )Oyunda ciddi sıkıntıda var acaleyle HTML5 e geçtilerki bu senenin sonuna kadar flash destek verecekti Ocak şubata kadar vakit vardı HTML5 için ama koştura koştura acaleyle geçince birsürü hata çıktı oyun bitti 800 levellerde bırakmaya başlayınca devam ettirmeleri gerekti ikiside aynı anda olmuyor para işin içine girincede oyunu devam ettirmek daha cazip geldi :) Dünya kadar hata çıktı bu sefer bu ay olmasada diğer ay düzelteceklerdir ki oda çok geç çoğu kişi bırakacaktır neysee bunlar işe yarayacaktır yaramazsa dua edicen kendi kendine düzelsin yada sıkıla sıkıla güncellemeyi beklemen gerekecek umarım çözülür bal yemeyi unutma reis :):)
    Bu Mesajlar Newark Kalesine aittir!
  • YARGI (TR1)YARGI (TR1) TR1 Gönderiler: 7
    Verdiğin bilgiler  için  teşekür  ederim   tüm dediklerini ve  verdiğin  bilgileri  tek tek  uyguluycam   İyi formlar 
  • enes06hero (TR1)enes06hero (TR1) TR1 Gönderiler: 96
    rica ederim iyi forumlar
    Bu Mesajlar Newark Kalesine aittir!

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak