Anasayfa Turkish Konu Dışı

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

maraz 9 ve çelişkiler

Ayberk Akgul (TR1)Ayberk Akgul (TR1) TR1 Gönderiler: 67
31.03.2020 düzenlendi kategorisi Konu Dışı

Bize 2 yıl boyunca aktif değilken kestiniz aktif olmadığımızı anlamak için mesaj attınız gibi garip bahanelerle geldikten sonra böyle vasat numaralar mı çeviriyorsun insan az tutarlı olur.

Bundan sonra böyle iftira atamayın diye her şeyi ssliyoruz :)
Post edited by Ayberk Akgul (TR1) on

Yorumlar

• Mufera51 (TR1)Mufera51 (TR1) TR1 Gönderiler: 188
    iftira yok herşey doğru. derdin gücün biz olmuşuz eyw. zaten artık veteriner178 kalesi harabe olana kadar ona oyun yok Band Of 'a çok hata yaptı kolay kolay oynayamaz oyunu. Konuşmaya devam edebilirsin söylenecek söylenmiştir.
    ебать лгбт. да здравствует советский союз

• Ayberk Akgul (TR1)Ayberk Akgul (TR1) TR1 Gönderiler: 67
    Her şey tamam da bir şeyi anlamadım oyun oynatmamak nasıl oluyor,
    karakol almak alamazsınız yok
    köy alamazsınız yok hepsi gizli max 
    bina yıkma 1 kaleye salonda maxladıysanız yaklaşık 16-17 kere dalmanız gerekiyor günde 2-3 saldırı geliyor toplamda  oda farklı yerlere oluyor 1 yılda 10 yer yıkarsınız belki.
    Asker bastırmamak, karakolsuz yaklaşık 5-6k asker basıyorum günlük kesilmiyorlar 
    başka bir türlü oyun oynatılmıyorsa yazın bileyim çok cahilim herhalde neyse siz devam edin oyun oynatmamaya meşgul etmiyim ben sonra yem atarsınız 400 asker felan gerek yok korkarım ben.

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak