Anasayfa Turkish Resmi duyurular

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!


ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.


Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA


HTML 5 Sürümü Gelişmeye Devam Ediyor

OHM (TR1)OHM (TR1) TR1 Gönderiler: 1,148
17.02.2020 düzenlendi kategorisi Resmi duyurular


Ocak'ta Flash'ın durumu ve sadece HTML 5 ile çalışan bir hizmet sunma çabalarımız hakkında bir duyuruda bulunmuştuk. Artık paylaşacak daha fazla bilgimiz var. Öncelikle şunu hatırlatmak istiyoruz: Yıl sonundan itibaren Flash'ın geliştiricisi olan Adobe Flash desteğini kesecek ve böylece bunu kullanan tüm uygulamalar alternatif bir çözüme geçecek. Empire'ı HTML 5'e taşıyoruz.

Bu ve sonraki çeyrek dönem boyunca HTML 5 tamamen yayınlanmış olacak. En geç 2020'nin ikinci çeyreğinde oyunu Flash ile geliştirmeyi ve sunmayı bırakmış olmayı planlıyoruz. Sorunsuz bir geçiş süreci sağlamak için ikinci çeyreğin sonuna kadar bazı etkinliklerimizi ve oyun özelliklerimizi yalnızca HTML 5 sürümde yayınlayacağız. Dış Krallıklar ve Ufuk Ötesi etkinliklerde bunun ilk adımını zaten gördünüz. Sonraki seferlerde veya sonrasında Bıçak Kıyısı, Berimond Savaşı ve Fırtına Adaları yalnızca HTML 5 sürümünde mevcut olacak. Çok yakında ek krallıklar da (Herdem Buzul, Yanan Kumlar ve Ateş Zirvesi) yalnızca HTML 5 sürümünde kullanılabilecek.

Bunu yapmamızın sebebinin, oynamayı çok sevdiğiniz oyunun kalitesini artırmak olduğunu bir defa daha dile getirmek istiyoruz. HTML 5 sürümü mobil cihazlarda oynanabilecek bir şekilde optimize etmeye çalışacağız. HTML 5, yeni endüstri standardı. Oyunumuzu mümkün olan en yüksek kalitede oynamaya devam edebilmek için tarayıcınızı son sürüme güncellemenizi tavsiye ederiz.

Saygılar,

Empire Ailesi

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur

Yorumlar

 • OHM (TR1)OHM (TR1) TR1 Gönderiler: 1,148

  HTML 5 Gelişmeleri 19 Şubat


  Lord ve Leydiler,
  Bugünden itibaren Bıçak Kıyısı, Berimond Savaşı ve Fırtına Adaları etkinlikleri sadece HTML 5'te mevcut olacak . Bu etkinliklere erişmek için HTML 5'e geçmeniz istenir. HTML5 ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, tarayıcılarınızın uyumluluğunu test etmek için aşağıdaki siteyi kullanmanızı öneririz: https://html5test.com/

  Tarayıcınızın HTML 5 ile düşük performans göstermesi durumunda Edge Chromium'a geçmenizi öneririz.

  Saygılarımızla,

  İmparatorluk Aileniz
  Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
Sign In to comment.