Anasayfa Oyun ile ilgili sorular Ip ucu ve yardım

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Bir Karışıklık Sonucu Gereksiz Yere Banlanan Hesabım

hüseyintürk.1 (ASIA1)hüseyintürk.1 (ASIA1) ASIA1 Gönderiler: 6
bu oyunda bir çok kez yakut satın aldım ve daha önce hiçbir sorun yaşamadım fakat geçtiğim ocak ayında hesabım banlandı ve ben hiç kural dışı bir şey yapmadım ve bu sebepten ötürü bir ticket attım fakat ggs ekibi yıl başı tatilindeydi ve bu nedenle ticketime geç cevap geldi bende cevabı bekledim aldığım cevap şuydu lütfen bize kredi kartınızın ve kimliğinizin dijital kopyasını gönderin istediğiniz yerleri karartabilirsiniz yazıyordu fakat istenilen yerler hariç yazıyordu bende öyle yaptım ve yeni bir ticket attım dün attığım ticketime yanıt geldi. Aldığım cevapla şok oldum . beni resmen hırsız ilan ettiler Benim olmayan bir kredi kartıyla yakut satın aldığımı ve attığım kredi kartımın dijital kopyasının istediğimiz belge olmadığını belirtiyorlardı ama benim yakut satın aldığım kredi kartı attığım fotoğrafta mevcut neden böyle bir sorun yaşadığımı merak ediyorum lütfen bana yardım edin ben burada masum bir bireyim hesabımın geri verilmesini talep ediyorum ve en son 1 saat önce gönderdiğim yanıt olan ticketin bir kopyasını da aşağıya bırakıyorum lütfen nolur yardım edin ne yapacağımı şaşırdım 
@Ceki @OHM (TR1) 

attığım son ticket

''Merhaba,
Cevabınız için teşekkürler.
Ancak, bu aradığımız kredi kartı değil. İle biten bir kart
xx5436
.... ''
Cevabınızla ilgili kelimelerde bir sorun var, belirtilen xx5436 numaralarına sahip bir kredi kartım yok. Faturalı sim karttan defalarca ruby aldım. ve daha önce çektiğim fotoğrafta olduğu gibi, kredi kartıyla xx9101 ile birkaç kez yakut aldım. Asla xx5436 ile kredi kartı ile bir yakut almadım, böyle bir kredi kartım yoktu. Bir hata var. Hesabımı sizden istiyorum, lütfen iade edin. burada bir şeyler ters gitti.
Hesabımı iade etmeni istiyorum

Yorumlar

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak